מאוריסיו אומנסקי קורא ל-RHOBH "רעיל", מדבר על "הסכם" של בעלים

מאוריסיו אומנסקי עשוי להתכונן לתחילת העונה ה-13 שלו עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס, אבל זה לא אומר שהוא הסתבך בדרמה של צוות השחקנים. למעשה, הוא עושה כמיטב יכולתו כדי להתרחק מזה.

בזמן שהופיע בפודקאסט בשבוע שעבר, ה קניית בוורלי הילס חבר השחקנים חשף כיצד הוא והבעלים האחרים של התוכנית מנווטים בבעיות של נשותיהם תוך תיאור סדרת הריאליטי Bravo כ"רעילה" ומסביר מדוע הוא מאמין שהזיכיון הוביל לכל כך הרבה גירושים.

"אנחנו לא נותנים לזה להגיע אלינו. עשינו את ההסכם הזה לפני הרבה זמן", חשף מאוריסיו על עצמו ועל חבריו הבעלים בפרק ה-8 בדצמבר של חלק צד עם מליסה פייסטר פודקאסט. "הם הולכים לעלות ולרדת. הם יצטרכו לחזור להיות ביחד כי הם צריכים לצלם שוב. אז בסופו של יום, זה חלק מהמשחק, אבל כולנו פשוט החלטנו שאנחנו לא הולכים להשתתף בזה".

למרות שמאוריסיו לא מתערב בדרמה של RHOBH, אשתו עשתה זאת במשך שנים. ובמהלך השנים הללו, שניהם דנו בהשתתפותו המתמשכת של קייל.

"אנחנו מדברים על זה כל הזמן והאמת היא שזו הצגה קצת רעילה", הודה. "אין שאלה לגבי זה, נכון? לכל כך הרבה אנשים יש דעות וזו האובססיה שלהם [so] אתה פשוט צריך לכוון הכל, להתעסק בעניינים שלך, לבדר אנשים ולהמשיך לחיות את החיים ולא לתת לזה להגיע אליך".

כשמאוריציו נשאל מדוע הוא מאמין שהיו גירושים רבים בין בני הזוג עקרות בית אמיתיות חברי השחקנים, המתווך אמר שהכל עניין של השתקפות.

"הם זוכים לראות את עצמם בטלוויזיה, והם זוכים לראות את מערכת היחסים של מה זה בעצמם, ולהרבה אנשים יש תפיסה שהקשר שלהם שונה ממה שהוא, ואז הם רואים את זה כי הם צופים בזה ואז זה גורם לגירושים", שיתף. "אתה צופה איך אתה מתנהג, אשתך מתנהגת, איך היחסים בין שניכם, ואתה יכול להרהר ולראות את זה מנקודת מבט אחרת. וכשאתה עושה את זה, אתה מתחיל להבין, 'קדוש ברוך הוא'".

לגבי התמודדות עם אנשים לא אותנטיים RHOBH לפעמים, מאוריסיו אמר שהוא "אל תשים לב לזה יותר מדי". במקום זאת, הוא מתמקד בידידות שלו עם הבעלים האחרים, כולל פול "PK" קמסלי ו הארי המלין.

"הבעלים ממשיכים [RHOBH] הם די אותנטיים, אז אני מסתדר עם כולם ממש טוב, ו [RHOBH], אני חושב שיותר מחלק מהאחרים, זה באמת קשור לנשים, ואנחנו רק ברקע ונהנים ותומכים", ציין. "אבל פיתחתי כמה חברויות מדהימות. PK, והארי, הם הפכו לחברים ממש טובים שלי. אני אוהב אותם, והם פשוט אנשים נהדרים".

"דבר אחד שאני עושה הוא לא להיתפס ל-BS, אני פשוט עוזב את זה", הוא המשיך. "אתה מתחיל להיתפס על זה, אתה מתחיל לנהוג בעצמך בננות. אתה פשוט לא יכול. אם הייתי נתפס לזה, לא אוכל לבנות את העסק שבניתי. אין סיכוי שתהיה לי את המנטליות לעשות את זה".

כמו כן, בפודקאסט, מאוריסיו אישר שהוא עושה כמיטב יכולתו כדי להיות "סופר תומך" בתפקידו של קייל בתוכנית בכל עת.

"[I] תן לה לדבר, תן לה לפרוק, תן לה לדבר על זה, תקשיב", שיתף. "אתה יודע, זה אחד הדברים החשובים ביותר הוא להקשיב באמת. אני חושב שהתסכול הכי גדול שלה הוא כשאני מתכוונן, והיא רוצה לדבר על זה, ואני חושב על עסקים ודברים אחרים… זה קשה".

ובאשר למתן עצות לאשתו, מאוריסיו אמר, "בכל פעם שניסיתי להחזיר עצה… זה פשוט לא יוצא טוב. אז אני פשוט לא עושה את זה."

טהוא עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 תיכנס להפקה בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור