מאיה ונדר עוזבת מוכרת שקיעה, סובלת הפלה

מאיה ונדר נכנסה לחשבון האינסטגרם שלה ביום שלישי, שם היא אישרה באופן טרגי שהיא סבלה מהפלה.

רק שישה חודשים לאחר שילדה את בנה המת, ה מכירת שקיעה חברת צוות וסוכנת נדל"ן פתחה על הטרגדיה כשהודתה שחשה מבורך על ידי בעלה, דיוויד מילרושני ילדיהם, הבן איידן בן השלוש והבת אל בת השנתיים.

"היה לי שבוע מאוד מטורף", כתבה מאיה בסטורי שלה באינסטגרם, דרך Us Weekly, ב-21 ביוני. "הפלה לאחר 10 שבועות… בעקבות לידתי מת… אבל הילדים שלי ובעלי הם בהחלט הברכה שלי ואני כל כך בת מזל להיות אמא שלהם!! הם מביאים שמחה ואושר לחיים שלי!! חבק ותאהב את האנשים שאכפת לך מהם. אל תיקח דברים כמובן מאליו!"

מכירת שקיעה מאיה ונדר מאשרת הפלה לאחר לידה מת

כפי ש מכירת שקיעה המעריצים אולי זוכרים, מאיה עברה לידה מת בשבוע 38 להריונה בדצמבר 2021.

"תמיד שמעתי על זה אבל לא דמיינתי שאהיה חלק מהסטטיסטיקה", כתבה אז באינסטגרם. "במקום ללדת תינוק, אני יכול ללכת הביתה עם קופסת זיכרון. אני לא מאחל את זה לאף אחד. מה שהיה בדיקה שבועית קבועה הפך לסיוט שאני אף פעם לא מעלה על דעתי שיקרה לי. בהתחשב בכך שאני משתפת את ההריונות שלי בתוכנית, ידעתי שאצטרך לכתוב על זה ולהימנע משאלת 'מתי התאריך היעד שלך'. אתה תמיד תהיה בליבנו בייבי מייסון."

מאוחר יותר נודע למאיה שאחרי הנתיחה שלאחר המוות, בנה מת ב"תקרית מטורפת".

"זו פשוט הייתה תאונה קשה עם [the umbilical] חוט מעורבב עם איזו שליה נבלעת", היא חשפה במפגש של העונה החמישית. "אבל אני מסתדר הרבה יותר טוב. ואתה יודע, יש לי את בעלי. הוא מדהים. הילדים שלי נהדרים. הם, אתה יודע, ממשיכים אותי ויש לי עבודה ואני עסוק, אז אין לי זמן לשבת ולבכות כל היום".

באחר מאיה ונדר חדשות, חשפו מקורות הפקה TMZ שמאיה לא תחזור לעונה השישית של Selling Sunset ובמקום זאת בחרה להתמקד במשפחתה ובחברת הנדל"ן המשגשגת שלה במיאמי, Maya Vander Group.

למרות שמאיה אהבה את הזמן שבילתה בתוכנית, והציעו לה חוזה מחודש, היא הרגישה שנסיעה ממיאמי לחוף המערבי תהיה יותר מדי.

תוך כדי הופעה ב המופע של דומניק נתי במרץ, מאיה אמרה שבזמן שהיא שומרת על רישיון הנדל"ן שלה בקליפורניה, היא כנראה לא תופיע בתפקיד במשרה מלאה ב מכירת שקיעההעונה השישית של.

"אני כנראה לא אהיה חבר צוות מלא כי יהיה לי קשה מבחינה לוגיסטית לעשות את הלוך ושוב", הסבירה מאיה. "בנוסף, העסק שלי במיאמי הוא ממש טוב ואני רוצה להתמקד בזה. אם יהיה לי לקוח נהדר ששווה את הזמן שלי לטוס לשם, אני אעשה את זה. אם אנחנו מצלמים באותו זמן, נהדר. אבל באופן מציאותי, אני כנראה אשאר מרוכז יותר במיאמי".

קישור מקור