מגהן מלך של RHOC קורא לכאורה לאשתו לשעבר של ג'ים קורטני

מייגן קינג לקחה את הסיפור שלה באינסטגרם ביום שני בערב עם כמה תלונות גדולות.

לאחר שחגגה את חג המולד ב-26 בדצמבר עם שלושת הילדים שהיא חולקת עם בעלה לשעבר ג'ים אדמונדסכולל הבת אספן, 6, והבנים התאומים הייז והארט, 4, ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום אמרה למעריציה ולעוקביה שמערכת המשפט "כושלת". היא גם אישרה של"אף אחד" אין אישור לשתף תמונות של הילדים באינטרנט.

"כשאתה חולק ילדים בחגים, אתה ממציא את יום חג המולד שלך! זה ה-26 אבל זה בוקר חג המולד שלנו!" Meghan כתבה בכיתוב תמונה שלה ושל הילדים בפיג'מה תואמת ששיתפה ביום שני.

RHOC Meghan King חולקת משמורת על ילדים בחג המולד

ואז, שעות לאחר מכן, Meghan שיתפה סדרה ארוכה בהרבה של הצהרות בנוגע למאבקי המשמורת המתמשכים שלה עם ג'ים.

"יש עוד כל כך הרבה בסיפור הזה שאני לא בוחר לשתף. שמירה על רמה גבוהה זו כדי לקדם את המודעות לכך שמערכת בתי המשפט לענייני משפחה מכשילה את החד הורית (בדרך כלל האדם במקומי היא האם החד הורית שמרוויחה פחות כסף אבל יש לה יותר משמורת)", הסבירה בהודעתה הראשונה. "אנשים אחרים שמערכת דיני המשפחה מרחפת עליהם, זה בשבילך, לך ולך."

לדברי Meghan, היא מאמינה שילדיה אינם זוכים לכבוד או הגנה על ידי הסובבים אותם.

"אני לא אסתום את הפה עד שאאמין שהילדים שלי מכובדים ובטוחים, וכך גם אמם", הצהירה. "אמהות במצב זה אינן מסוגלות להתמקד באימהות [because] מהשטויות האלה. זה צריך להסתיים. אף אחד לא עומד על האדם החשוב ביותר בחייו: ללא ספק אמו. אם אני לא אלחם, מי ילחם?"

RHOC Meghan King מתלונן על מערכת בתי המשפט לאחר שבילה יום אחרי חג המולד עם ילדים

בהודעתה השנייה היא הבהירה כי הערותיה נכתבו ביחס לתמונות שפורסמו באינטרנט.

"אני מדבר על מימוש היכולת שלי לשלוט על מי, מה ואיך הילדים שלי מפרסמים באינטרנט. לאף אחד מלבד המשפחה הקרובה אין את רשותי, אף אחד!" היא הכריזה. "לאף אחת מהמטפלות, המטפלות, החברים, בתי הספר או המחנות שלי אין רשות. אם ההורה שלי לא מסכים, יש לי את הזכות החוקית לקבל את ההחלטה לשבור השוויון".

Meghan כללה סקר בפוסט השני שלה. ו-97 אחוזים מהקהל המקוון שלה הסכימו שיש לה שליטה על מי שיכול לשתף תמונות של ילדיה.

RHOC Meghan King לא רוצה שתמונות ילדיה ישותפו במדיה החברתית

הפוסטים של מייגן הגיעו מיד אחרי אשתו הרביעית של ג'ים, קורטני אוקונורשאיתה התחתן בספטמבר, שיתפה מצגת של תמונות משפחתיות שלה, של ג'ים ושל הילדים של ג'ים, כולל אספן, הייז והארט.

קורטני אוקונור חולקת תמונה עם הילדים של מייגן קינג

ג'ים שיתף גם מצגת של תמונות משפחתיות בחג המולד, שכללה את הבן לנדון והבת סאטון, שהוא חולק עם אשתו השנייה אליסון ג'יין רסקי (הוא גם חולק שתי בנות בוגרות עם האישה הראשונה המנוחה ליאן הורטון).

"חג מולד שמח מאיתנו… שום דבר מזה לא אפשרי בלעדייך 'קורט'. האהבה שאתה נותן למשפחה שלנו והאהבה שאתה מקבל בחזרה ברורה לכולם. תודה רבה על כל מה שאתה עושה. אנחנו כולנו אוהבים אותך!" כתב ג'ים בכיתוב שלו.

מגהן וג'ים כיכבו עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' מעונה 10 עד עונה 12.קישור מקור