מגהן קינג אומרת שהיא לא משתפת יותר תמונות של פרצופים של ילדים

קרדיט: Xavier Collin/ABACA/INSTARimages

מייגן קינג לא תשתף עוד תמונות של שלושת הילדים שהיא חולקת עם הבעל לשעבר ג'ים אדמונדס.

לאחר שמצאה את עצמה נגעלת מהאופן שבו הילדים שימשו לאחרונה "לפגוע באמם" במה שהיא תיארה כ"טקטיקת הפחדה" בתוך מאבק המשמורת המתמשך שלה עם בן זוגה לשעבר, עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' alum הודיעה על תוכניותיה לשנת 2023 בעמוד האינסטגרם שלה.

"לשנת 2023: אני נשאר מרוכז. לא להראות יותר את הפנים של הילדים שלי. אין יותר מסננים, לעולם. גבולות, מאמצים עממיים, נשיות, מחיקה וחסימת חורים שמטרילים את הדף שלי: ההבטחות שלי לעצמי ולכם השנה", הכריזה Meghan ב אינסטגרם ב-4 בינואר, עודדה את המעריצים והעוקבים שלה לקרוא את הבלוג שלה כדי ללמוד "למה".

RHOC Meghan King מפסיקה לשתף את פני ילדיה במדיה החברתית

ובתוכה בלוגנראה היה שמיגן רמז על בעיות משמורת עם ג'ים.

"התמונות של הילדים שלי שימשו נגדי כטקטיקת הפחדה לאחרונה. המחשבה להשתמש בתמונות של ילדיי התמימים כדי לנסות לפגוע באמם היא… אני לא יודעת אם יש מילה שתתאר את עומק הגועל שמסית בתוכי", שיתפה. "אבל יש לי מזל כאן, יש לי שליטה משפטית מלאה על השימוש בתמונות שלהם ואני שם קץ לזה".

"בנוסף, הילדים שלי הם יחידים", היא המשיכה לבת אספן בת השש ולבנים התאומים בני הארבע הייז והארט. "כשהם היו תינוקות הם הרגישו כמו עוד תוספת שלי, אבל עכשיו הם מרגישים ייחודיים ואני אוהב לראות אותם פורשים כנפיים. אחד אוהב את אור הזרקורים, אחד שונא את אור הזרקורים, ואחד לא יודע מה לחשוב. אבל הם רק ילדים והם לא באמת מבינים מה המשמעות של ידועה לשמצה אז אני הולך לבודד אותם מזה עד שהם מבוגרים מספיק כדי שיוכנסו לאט לאט בחזרה אם יבחרו בכך".

לאחר שיתוף החדשות, מגהן נתקלה בתמיכה מצד אחדים וביקורת מצד אחרים.

"רק ראינו את הפנים של הילדים שלך בשבוע שעבר", כתב אדם אחד, יחד עם אימוג'י שצוחק תוך כדי בכי.

"אתה לא תעשה השבוע. ההתקדמות מתחילה בהתחלה", השיב Meghan.

RHOC Meghan King על ההחלטה להפסיק לשתף תמונות ילדים באינסטגרם

אדם אחר תהה אם ג'ים ימשיך לשתף תמונות של הילדים, כמו הוא ואשתו קורטני אוקונור עשה בסוף החודש שעבר, מה שגרם לראשון RHOC כוכב כדי לקרוא לקורטני לכאורה בסטורי באינסטגרם שלה באומרו ש"לאף אחד מלבד המשפחה הקרובה אין [her] רשות" לפרסם תמונות של ילדיה באינטרנט.

"האם אבא שלהם עדיין יפרסם פוסטים? אני מצטער שמישהו ניסה להשתמש בזה נגדך! דבר כזה חרא לעשות", הם כתבו.

"תבטיח שהוא יעשה זאת לאחר שיראה את הפוסט הזה," הגיבה Meghan. "רמז על הניבוי ב-3, 2, 1…"

RHOC Meghan King טוען שג'ים אדמונדס ימשיך לשתף תמונות של ילדים ב-IG

מגהן וג'ים הופיעו זה לצד זה עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' מעונה 10 עד עונה 12 במהלך חמש שנות נישואיהם.קישור מקור