מדוע בעלה של ג'ן שאה עשוי לשלם 9 מיליון דולר בפיצויים

לדרמה המשפטית של ג'ן שאה יכולה להיות השפעה גדולה על בעלה, מאמן הכדורגל של אוניברסיטת יוטה שריף שאה.

בתור ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי כוכבת הודתה בהונאה בבית המשפט מוקדם יותר החודש, היא הסכימה לוותר על 6 מיליון דולר ולשלם סך של 9 מיליון דולר כפיצוי. וכפי שדוח חדש מגלה, אם היא לא תוכל לבצע את התשלומים האלה, שריף עשויה להימצא אחראית.

"החילוט מאפשר החלפת נכסים. אז, כל נכס שבבעלותה יכול להיות מוחלט לממשלה כדי לכסות את החילוט של 6.5 מיליון דולר", לשעבר סגן התובע המחוזי של לוס אנג'לס ופרשן משפטי אמילי ד' בייקר הסביר ל אֲנָשִׁים. "זה תלוי גם בכמה הם לקחו כשעשו את צו החיפוש כי הייתה להם הזכות לחטוף כסף, רכוש, דברים כאלה".

בעוד שהממשלה כבר יכלה לקחת מעט מכספה ומרכושה של ג'ן, יש לה "קצת כסף" מסטיוארט סמית', העוזר שלה, שלצדו היא נעצרה במרץ 2021.

"הם גם אמרו שבחלק מזה היא יכולה להיות אחראית ביחד ולחוד עם סטיוארט, תלוי אם יש פיצויים. אז, זה עשוי להיות פיצול", המשיכה אמילי לגבי סטיוארט, שהודה באשמה בשנה שעברה.

"יש משפט מצחיק בעסקת הטיעון שהם יכולים להיות אחראים ביחד ולחוד, וזה יהיה מאוד מעניין, כי זה יפחית את זה", הסבירה. "אבל אם היא לא יכולה לשלם, אין הרבה שהיא יכולה לעשות. זה תמיד יהיה שם, והם יכולים לעטר כל הכנסה. אם היא כותבת ספר, הם יכולים לעטר את זה. אז, לאחר ביצוע החילוט, הם יכולים ללכת אחרי כל הכנסה".

הם יכולים אפילו לרדוף אחר רכושם הזוגי של ג'ן ושאריף.

"דברים שנפרדים ממנו, לא, אבל הכל [they share as a married couple, yes] – וזו יכולה להיות ההכנסה שלו ודברים כאלה", היא חשפה. "רוב הדברים ייחשבו לרכוש זוגי, אז כן. זה החוב שלהם. זה על שמה, אבל הוא לא יוכל להחזיק ברכוש זוגי שאין בו פוטנציאל להצמיד עבור ההשבה הזו".

גם אם בני הזוג יתגרשו, אמילי אמרה שזה "לא ישנה… כי זה מצטבר כעת במהלך הנישואים".

בעקבות הודאתה של ג'ן באשמה, עורך הדין שלה, פריה צ'אודרישיתף הצהרה.

"גברת. שאה היא אישה טובה שחצתה גבול. היא מקבלת אחריות מלאה על מעשיה ומתנצלת עמוקות בפני כל מי שנפגע", נכתב בהודעה. "גברת. שאה גם מצטערת על אכזבתה של בעלה, ילדיה, משפחתה, חבריה ותומכיה. ג'ן הודתה באשמה כי היא רוצה לשלם את חובה לחברה ולשים את הנסיון הזה מאחוריה ומשפחתה".

ג'ן ושאריף נשואים מאז 1994 וחולקים בנים, שריף ג'וניור ועומר.

בדיון בגזר הדין שלה ב-28 בנובמבר, ג'ן תעמוד מאחורי סורג ובריח של עד 30 שנה ולא תערער על פסק דין לתקופת מאסר של פחות מ-14 שנים.

קישור מקור