מדוע החזרת ה-RHOC של הת'ר דובראו הייתה פלופ

בחודשים שקדמו לעונה 16 של עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'בירך בראבו הת'ר דוברו כמושיעו שלח מלמעלה, משחזר את הפאר של העונות הקודמות. המעריצים ציפו שהשחקנית, שהייתה מחוץ לשידור במשך ארבע שנים, תחזיר את התוכנית למסלול לאחר טלטלה מוזרה בצוות, שהביאה לפיטורין של כמה חברים פופולריים לשחקנים.

במציאות, לעונה היו כמה מהרייטינג הגרועים בתולדות הזכיינית. צופים רבים נדהמו מהדינמיקה הקבוצתית הלא הוגנת, שכאילו הציבה את הת'ר במושב מתמיד של כוח. האוהדים החלו לתהות אם בראבו קיבל את ההחלטה הנכונה.

במהלך סשן שאלות ותשובות באינסטגרם עם S'More Dateשותף לצוות OG ויקי גונבלסון נשאלה אם הת'ר טיפשה.

"אין לי שום דבר נגד הת'ר. אני לא חושב שהת'ר מכבדת אותי, ואני חושב ש…היא הייתה קצת פגועה," אמרה ויקי, שנראתה היססה בתשובותיה. "כי לא היה לה עוגן שיחזיק אותה מקורקעת. אתה יודע שאין לי שום דבר נגד הת'ר, אבל אני לא חושב שהיא באמת אוהבת אותי ומכבדת אותי".

עד מהרה נזכרה הכוכבת שהת'ר הייתה אמורה להציל את התוכנית.

"בבקשה, בבקשה," ענתה ויקי וחייכה. "זה לא עבד, נכון?"

הרשת לכאורה הסכימה עם רגשותיה של ויקי מאז שפיטרו את בת בריתה הגדולה ביותר של הת'ר בתוכנית, ד"ר ג'ן ארמסטרונג (שלעתים קרובות התוכיה בדבריה של הת'ר, בקושי חלקה דעות שונות מחברתה).

בראבו גם נקט בצעד אמיץ ושכר מחדש שופטת טמרהשפוטר לאחר עונה 14. מעריצים רבים מאמינים שטמרה תרעיד את הדינמיקה הקבוצתית, ותאתגר את הת'ר כשאף אחד אחר לא אמיץ מספיק.

אם טמרה פשוט תיפול בתור, אנו עשויים להיות עדים לעונה נוספת של רייטינג קטסטרופלי.קישור מקור