מדוע היא לא תחזור במשרה מלאה אל מתחת לסיפון

לאחר היציאה השנויה במחלוקת של האנה פרייר מ מתחת לסיפון ים תיכוני, מעריצים קראו להחזר הפוטנציאלי שלה. התבשיל הראשי לשעבר פוטר בשנת 2020, לאחר שעמית מצאה תרופות חרדה לא מוצהרות בחפציה.

צופים רבים הרגישו שאין צורך בירי שלה. לאחרונה, מארק קרונין – מפיק בפועל ב- מתחת לסיפון זיכיון – אמר שהוא יהיה מעוניין לקבל את האנה בחזרה.

אבל לפי ראיון עם Showbiz Cheat Sheetלבן 35 יש מעט עניין לחזור אליו מתחת לסיפון – במשרה מלאה, לפחות.

כשנשאלה אם היא רוצה לחזור, חנה ענתה, "לא, אני לא." עם זאת, הכוכבת חשפה במהרה שהיא תשקול זאת בתנאים מסוימים.

"בהחלט לא הייתי נכנסת ומתחילה עונה בציפייה לסיים אותה", הסבירה. "אני חבר טוב של [Captain Lee Rosbach]. שוחחתי איתו בשבוע שעבר, ואני חבר איתו [Captain Jason Chambers] מי עושה [Below Deck] למטה מתחת."

הכוכב הוסיף, "אז עם השניים האלה, אם הם היו צריכים עזרה וכמו שאמרתי, ללי, דיברנו על ראיון שעשיתי. ואמרתי ללי, 'אם היית צריך עזרה הרחק מ-Below Deck, הייתי בא לעזור לך'. כי אני מכבד אותו ואני אוהב אותו".

האנה אמרה שהיא לא יכולה להיות במשרה מלאה כי היא מנהלת מספר עסקים, היא דוברת ג'ני קרייג, מארחת פודקאסט משלה ויש לה פעוט. בגלל זה, העבודה לשעבר התובענית אינה רצויה.

"אני חושבת שאם מישהו יתפטר או יפוטר והם צריכים שאבוא לעזור להם, שני הקברניטים האלה, הייתי עושה את זה", הסבירה האנה. "אבל אני לא חושב שאהיה כמו, בסדר מגניב. אני פשוט אחזור ואתחיל לעשות שנה אחר שנה. כי זה מאוד מתאמץ גם פיזית".

הכוכב, שבדיוק סיים לצלם לתוכנית ריאליטי אחרת, התקשר סירת האהבה האמיתית, אמר שיש הבדל גדול בין שתי התוכניות. "הדבר היחיד שהיה חשוב לו מאוד [Mark Cronin] היה שהוא רוצה לשמור [Below Deck] כמה שיותר אמיתי."

"אז למרות שהייתי חמש עונות בתוכנית ההיא, עדיין הייתי תבשיל ראשי במצלמה", אמרה. "לא היה שום סוג של יחס מיוחד. תמיד מסתובבות שמועות בבראבולנד שיש להם אנשים שנכנסים, כאילו, מחוץ למצלמה כדי לנקות לנו. אני כמו, 'לא, אנחנו לא!' זו הסיבה שאנחנו נראים כל כך מותשים ואנחנו כל כך נרגנים כל הזמן [laughs]. אבל לזכותו ייאמר שהוא שמר על זה אמיתי".

"עם סירת האהבה האמיתית, ברור שזה היה ממש נחמד שמתייחסים אליו כמו כישרון", שיתפה האנה. "זו מופע כל כך שונה ואני בעמדה כל כך שונה".

למרות שהאנה אמרה שיש לה סיפורים מצחיקים עם קפטן ג'ייסון, היא שמרה אותם בכספת.

"הוא נהדר," אמרה האנה. "אבל, מה שאתה מעלה לטלוויזיה, אתה בסדר עם זה בחוץ. אבל אנחנו היאכטות צריכים להיות נאמנים ולהיצמד יחד ולא לספר את סודות תעלולי השיכורים".

העונה הנוכחית של מתחת לסיפון ים תיכוני משודר ביום שני בערב ב-20:00 EST בבראבו.

קישור מקור