מדוע קריסטן דאוט "נלחמה" עם החתונה של ג'קס אמיד שיאנה

קרדיט: בראבו

קריסטן דאוט ו ג'קס טיילור הסתכסכו לאורך כל הדרך שיאנה שי ו ברוק דייויסשבוע החתונה במקסיקו לאחר שהיה "מבחינה רגשית [triggered]" על ידי חוקי Vanderpump מצלמות.

בעודה מסתכלת אחורה על הטיול בפרק האחרון של הפודקאסט החדש שלה עם מנחה שותף/חבר לוק ברודריקשנכחה גם במקסיקו, קריסטן האשימה את ג'קס בכך שהוציא ממנה את רגשותיו לאחר שלא היה מוכן לאופן שבו יגיב להפקה.

"ג'קס ואני רבנו כל סוף השבוע במקסיקו. רבנו כל הזמן כי הוא הוציא את הכל עליי. זה מה שאני מרגיש, וג'קס יודע את זה", אמרה קריסטן בפרק ב-21 בדצמבר של סקס, אהבה ומה עוד חשובבאמצעות Us Weekly. "ואני מרגיש שהוא פשוט הוציא את זה על כולם שזה הולך להיות מעורר רגשית, וזה הולך להיות לא נוח".

למרות שקריסטן הודתה שהיא הופעלה רגשית על ידי כללי משאבה מצלמות במקסיקו, כשהסכימה עם לוק שצוות ההפקה עשה להם דברים "לא נוחים", היא הרגישה שהיא התמודדה עם המצב הרבה יותר טוב מהשותף לשעבר שלה.

"אני מוכן לומר שזה היה מעורר רגש עבורי, אבל אני חושב שזה משהו שג'קס לא היה מוכן אליו. ולכן, הוא הוציא עליי הכל", הסבירה.

למרבה המזל, למרות הקרבות שלהם במקסיקו, קריסטן וג'קס נמצאים כרגע במקום טוב אחד עם השני לאחר שהוא הושיט יד כדי להתנצל.

"מורידה את הכובע בפני ג'קס, [he] התנצל בפניי אחרי שמקסיקו רק אמר כאילו, אתה יודע, הוא לא באמת היה מוכן להיות בסביבה [the show] שוב – כשאנחנו לא בזה. ואני חושב שזה כמו סופר בוגר מצידו", חשפה קריסטן. "זה היה מוזר. זה היה קשה."

בנוסף להיותה במקום טוב עם ג'קס, קריסטן נשארה קרובה מאוד לאשתו של ג'קס, בריטני קרטרייט. למעשה, קריסטן היא אחת מבני המשפחה שאינם בני משפחה שעשו בייביסיטר בנם בן השנה של ג'קס ובריטני, קרוז מייקל קאוצ'י.

"אולי לפני חודש, יצא לי לצפות בקרוז", נזכרה קריסטן בפרק של 14 בדצמבר של תן להם את לאלה. "[But] הוא ממש נעל את עצמו בשלו [play pen] עם האייפד שלו ומעולם לא יצא. יש בו את כל הצעצועים שלו. אני כאילו מתחנן לקרוז להיות חבר שלי, מתחנן שהוא ישחק איתי, והוא מתעניין כמו זבוב מת".

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להתחיל לשדר בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור