לאלה קנט של Pump על החוקים מדוע רנדל איים להתקשר לשוטרים לאחר הפיצול שלה, פרטים חדשים על רמאות לכאורה ותביעה של 10.8 מיליון דולר, היותה

מדוע רנדל אמט איים להתקשר אליה שוטרים

לאלה קנט פתח על הפרידה שלה מ רנדל אמט ביום שלישי תוך כדי הופעה ב ג'ף לואיס' תוכנית רדיו.

שבעה חודשים לאחר ה חוקי Vanderpump הכוכב גילה תמונות של מפיק הסרט בנאשוויל עם עוד כמה נשים ועבר מיד מביתם ב-6.29 מיליון דולר בבל אייר, לאלה פירט את הבגידה לכאורה שלו תוך הסבר מדוע רנדל איים להתקשר לשוטרים לאחר הפיצול שלה.

"זה היה שבעה חודשים [after their daughter Ocean’s birth], זה היה הוא פשוט הולך מעבר לרחוב עם שתי בנות והאינטואיציה שלי הייתה כאילו, אי אפשר להתעלם מזה. מיד היה לי כמו בחילה בבטן", נזכרה לאלה ג'ף לואיס בשידור חי. "משהו לא בסדר. האדם הזה הוא לא מי שאתה חושב שהוא. והאינטואיציה שלי הייתה נכונה לחלוטין".

לדברי לאלה, אחת הנשים שנראו בתמונה של נאשוויל הייתה מישהי שרנדל פגשה במועדון לילה במיאמי במרץ של השנה שעברה – באותו החודש שבו ילדה את בתם בת השנה.

"הוא נמשך לחברה שלה אבל חברתה לא התלהבה ממנו אז הוא הלך אליה. אז הם התחילו את מערכת היחסים שלהם… הם נסעו יחד… היא הייתה כמו הילדה הראשית שלו אבל היו הרבה נשים," המשיכה לאלה ואמרה לג'ף שהיא יודעת "הכל" אבל "לעולם לא תגלה [her] מקורות."

בעקבות חשיפת התמונות של נאשוויל, לאלה החלה לתכנן לעזוב את ארוסה לשעבר – ללא ידיעתו.

"הוא נסע למיאמי. ארזתי את הדברים שלי והוא גילה את זה למחרת. קיבלתי הרבה הודעות טקסט. כי, אתה יודע, הוא לא נתן לי לצאת מהבית עם אושן," גילתה לאלה.

כפי שלאלה הסבירה, רנדל לא בטח בה שתעזוב את ביתם המשותף הקודם עם אושן לאחר שנודע לה על המפגש שלו בנאשוויל ולמעשה יאיים עליה אם לא תחזור הביתה.

"הוא היה מאיים להתקשר למשטרה אם לא אחזיר אותה והוא יתן לי פרקי זמן שאוכל לקחת אותה. אני לא חושב שהוא ידע שאני עוזב. אני חושב שהוא היה צריך להחזיר את השליטה עליי… אני רועד רק מלחשוב על פרק הזמן הזה. זה היה נורא", הודתה לאלה.

בזמן שללה שיחקה את המשחק במשך זמן מה, היא בסופו של דבר פינתה את הנכס ב-27 באוקטובר, שזה היה 12 ימים לאחר שנודע כי בן זוגה דאז לא נאמן.

"אָנוּ [moved me out] מָהִיר. דאגתי שהוא צופה בי, שהוא כן שלח אנשים לצפות. למרבה המזל, הם לא ראו אותי עוזב. ארזתי את הדברים שלי כנראה תוך ארבע שעות. לקחתי את הבגדים שלי. הלכתי ל-Airbnb ששכרתי. זה היה אחד שיכולתי להשיג במהירות וגם אחד שהיה נחמד מספיק כדי שאהנה להישאר שם אבל לא לשבור את הכיס. נשארתי שם קצת פחות מחודש", שיתפה לאלה.

בנוסף לכותרות בחודשים האחרונים בשל פרשיותיו לכאורה, רנדל התמודד גם עם דרמה מהסוג המשפטי, כולל תביעה מבעל הבית שלו לשעבר ותיק שני שהוגש על ידי חברת הלוואות.

"אני חושב שזה היה 10.8 דולר, כן. אני לא יודע את הפרטים הקטנים של זה. הרגע שלחו לי את הכותרת", אמרה לאלה בתגובה. "אני לא ממש צולל עמוק לתוך מה שהוא עובר כי זה באמת לא קשור אליי."

עם זאת, לאלה לא נראתה מופתעת מדי מהתביעות, ואמרה שכאשר מערכת היחסים שלה עם רנדל הסתיימה, "התקשרו אליי אנשים כדי לאסוף כסף".

"ואני אמרתי, 'לא היינו נשואים. אתה חייב לאסוף במקום אחר. סליחה,'" הסבירה לאלה.

עוד לפני שלאלה התמודדה עם מעלליו כביכול של רנדל, הדברים ביניהם לא היו כמעט חביבים כפי שרבים שיערו.

"תמיד נדלקתי מאוד מהנוכחות שלו", התוודתה לאלה. "היינו נהדרים כשהוא היה מחוץ לעיר ותקשרנו באמצעות הודעות טקסט ושיחות טלפון, אבל ברגע שהיינו ביחד פיזית, זה היה ויכוחים ללא הפסקה ולא הבנתי למה אני כל כך נדלקתי עליו כל הזמן. ”

למרות שללה חשבה בתחילה שהיא הבעיה, "כל הסדקים" במערכת היחסים שלהם החלו להופיע לאחר שאושן הגיע.

"לא יכולתי להתעלם מהם יותר. אז למרות שאני רוצה לומר שהייתי מאושר, יש לי עכשיו מבט ממעוף הציפור שבו אני יכול לחבר את כל החלקים והכל הגיוני מאוד. אני מרגישה שפשוט היה לי נוח", היא נימקה. "הסכמתי, אלה היו החיים שלי, זה מי שבחרתי להיות איתו, הלב שלי מרגיש בטוח וזה מספיק טוב בשבילי, למרות שבשבילי, למרות שאני מופעלת ממנו תמיד. עשינו עבודה נהדרת בהצגת משהו שונה לציבור ממה שהתרחש בבית".

ללה המשיכה ואמרה שהיא לעולם לא הייתה מנחשת שרנדל היה בוגד בה.

"הייתי מניח את חייו של אושן עליו לעולם לא מזדחל לי. וכמה זה עצוב? כל מה שרציתי בזוגיות זה שהאדם שלי לא יבגוד בי. רק רציתי מישהו נאמן ונאמן וחשבתי שמצאתי את זה", סיכמה.

בראבו התחדש חוקי Vanderpump לעונה 10 בתחילת החודש.

קישור מקור