מדיסון לקרוי יורה בחזרה ב-GF של אקס אוסטן

קרדיט: סטפני דיאני/בראבו

מדיסון לקרוי היה מוצל על ידי אוסטן קרולהחברה החדשה של, פרחי אוליביהבבכורה של עונה שמונה בשבוע שעבר של קסם דרומי. ובעקבות הדיס, היא פנתה לעמוד האינסטגרם שלה כדי לירות בחזרה לעבר חבר השחקנים החדש של הסדרה.

לאחר שאוליביה כיוון לעבר מדיסון ב קתרין דניסמסיבת יום הולדת 30, מה שמרמז שהיא לא רצתה לדבר על "ילדה ביתית" בזמן שיצאה עם אוסטן, מדיסון שיתפה תמונה שלה שותה משקאות בזמן שאוליביה מחאה כפיים לתגובתה עם פוסט משלה במדיה החברתית.

"אני מעדיפה להיות נערת בית מאשר נערה ביתית", כתבה מדיסון בכיתוב התמונה שלה ב-25 ביוני.

סגולה דרומית מדיסון לקרוי מגלים את פרחי אוליביה כביתי

במהלך הפרק של השבוע שעבר, אוליביה הבהירה שהיא לא חושבת שזה מתאים שאוסטן הביא אותה כדייט שלו למסיבה של קתרין כשברור שיש לו בעיות לא פתורות עם מדיסון. ומכיוון שאוסטן הושפעה בצורה כה ברורה מנוכחותו של מדיסון כשהוא פרץ לכאורה בזיעה, היא בסופו של דבר התעצבנה גם על מדיסון.

"זה כל כך ברור שיש שם דברים לא מעובדים", אמרה אוליביה בכתב וידוי. "אנחנו לא צריכים לצאת לדייט הראשון ולדבר על 'בת בית'. אנחנו לא צריכים."

בעוד המעריצים יצטרכו לחכות ולראות כיצד מערכת היחסים של מדיסון עם הטרייה מתפתחת ככל שהעונה ממשיכה, אוליביה לא היססה להגיב לגוון האינסטגרם של מדיסון בסטורי שלה, שם אמרה למעריצים ולעוקבים שלה ביום ראשון שהיא לא ביתית.

"בֵּיתִי?" היא שאלה. "יותר כמו אדם ביתי."

הקסם הדרומי, חברתו של אוסטין קרול, אוליביה, מגיבה לכינוי ביתי על ידי מדיסון

שמועות בנוגע לרומנטיקה של אוסטן ואוליביה החלו להסתחרר לראשונה בפברואר לאחר ששניהם שיתפו תמונות תואמות של פיצה לב בסטורי באינסטגרם שלהם. ואז, חודשים לאחר מכן, במאי, מערכת היחסים ביניהם אושרה עם סדרת תמונות נעימות שצולמו ביקב.

זמן קצר לאחר שהפך לרשמי באינסטגרם עם אוליביה, אוסטן דיבר עם Us Weekly על הגברת המובילה החדשה שלו.

"אוליביה היא האישה המקסימה והמקסימה הזו שעכשיו היא חברת צוות, מה שאנחנו יכולים לומר. אני פשוט כל כך נרגש שאנשים יפגשו אותה, "הוא פרץ. "אני מכיר אותה עכשיו כבר שנה וחצי."

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור