מדיסון לקרוי מדברת על הורדה, פייג' וקרייג

מדיסון לקרוי שוקלת קרייג קונברמערכת היחסים של פייג' דה-סורבו.

לאחר שנים של ריב עם קרייג על מערכת היחסים שעברה עם אוסטן קרול והטענות שהעלה לגבי הרומן שלה לכאורה אלכס "א-רוד" רודריגזה קסם דרומי חבר צוות השחקנים אמרה שהיא מקווה ש"קרייג טוב" לפני שנראה שהתייחסה להורדה בדרגה שדווחה עליה ולחלוק על תוכניות ירח הדבש שלה עם הארוס ברט רנדל.

"תאהב את פייג', אני חושב שהיא מקסימה," אמרה מדיסון במהלך שידור חי של אמזון מוקדם יותר השבוע, באמצעות E! חֲדָשׁוֹת. "היא לא יכולה לעשות רע."

לדברי מדיסון, היא "מעריצה ענקית" של פייג', שעברה זמנית לצ'רלסטון וצפוי להופיע בעונה השמיניה, אבל אם כבר מדברים על קרייג, נראה היה לה ספקות לגבי היכולת שלו להיות "טוב".

"אני מקווה שקרייג טוב. אני יודע שהוא אוהב אותה. אני מקווה שהם יישארו ביחד כי אני רוצה אותה בסביבה לעתים קרובות יותר", הסבירה מדיסון.

באשר לתפקידה המופחת לכאורה, מדיסון הבהירה שהיא לא מתכננת לעזוב את התוכנית.

"כל מה שאתם צריכים לדעת, אני יודע שהיה קצת בלבול, זה שאני לא הולך לשום מקום ואני שם. אתה חייב להבין שסדרי העדיפויות שלי השתנו בצורה עצומה ממה שהם היו כשהייתי בתמהיל הזה שנים קודם לכן", היא חשפה, ונתנה בראש לאירוסיה עם ברט והטיפול המתמשך בבנה בן התשע, הדסון, אשר היא חולקת עם הבעל לשעבר ג'וש יוז.

לא רק שמדיסון לא עוזבת את התוכנית, אלא שהיא למעשה מתכננת לחזור לעונה התשיעית של הסדרה ומקווה לחלוק את תוכניות החתונה שלה עם המצלמות באותו זמן.

"אני מקווה שכולם יישארו מעודכנים, ונוכל להיכנס לעונה נוספת, ובתקווה אז זה הזמן שבו תראה יותר דברים מתכנון החתונה קורים", היא הקניטה.

גם במהלך השידור החי, דרך Us Weeklyמדיסון אמרה שהיא וברט שוקלים את אפריקה לירח הדבש שלהם.

"אנחנו חושבים לנסוע לדרום אפריקה, שהרבה אנשים המליצו עליה ואהבו אותה", היא חשפה. "אני לא חושב שהיינו נוסעים לשם בזמן אחר ואני חושב שזה יהיה טיול יוקרתי מאוד."

"[And] מכיוון שטיסת ההמשך היא בפריז, הצעתי שנשאר שם שניים עד שלושה לילות", הוסיפה מדיסון.

קסם דרומי עונה שמונה תעלה לראשונה ביום חמישי, 23 ביוני, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור