מדיסון לקרוי על אם האקסית אוסטן הגיעה יד במהלך החתונה

קסם דרומי כוכב, מדיסון לקרויאין לה אפס חרטות על כך שלא הזמינה את חבריה לצוות לחתונת היעד שלה עם בעלה כעת, ברט רנדל.

מדיסון וברט ערכו את הטקס שלהם ב-Chablé Maroma בריביירה מאיה, מקסיקו ב-19 בנובמבר לאחר שהחליפו נדרים באופן חוקי בבית המשפט בצ'רלסטון, SC מוקדם יותר שלושה ימים לפני כן.

ילידת דרום קרוליינה חשפה לאחרונה שלמרות שהיא עשתה נחמדה עם כמעט כל מי שהיא רבתה איתו בעונה שעברה דְרוֹמִי קסםהיא לא האמינה לאף אחד מלבד, פטרישיה אלטשול(שהוא לקוח ותיק של מדיסון) למעשה היה רוצה להיות נוכח.

"חוץ מפטרישיה, אני לא באמת חושב שמישהו שהייתי כל כך קרוב איתו בזמן שתכננתי את החתונה שלי באמת ירצה להיות שם", אמרה מדיסון אֲנָשִׁים. "רק רצינו את זה סופר קטן והשתתפו בו רק האנשים שמחפשים אותנו."

"היו לנו רק כ-40 אנשים שם", הצהירה. "בכנות, עם שתי המשפחות שלנו, אם בכלל נזמין את בני הדודים שלנו, זו תהיה חתונה של 300 איש. אז, באמת רק שמרנו את זה לקרובים וליקרים לנו".

מדיסון המשיכה ואמרה שהיא "לא מתחרטת" על כך שלא הזמינה את חבריה מכיוון שהיא רצתה "להתמקד" ו"להירגע".

"אני לא מתחרט על זה, זה בטוח. בכנות, זה היה כל כך נחמד ומרגיע להיות מסוגל להתמקד במציאות של זה ולא צריך, אתה יודע, לשלב את כל הדברים האחרים האלה", היא אמרה. "כלומר, כולם יודעים שכשאתה הולך לחתונה, לאנשים יהיו דברים להגיד ומה[not]. אבל פשוט הרגשתי שלכל מי שהיה בחתונה יש כוונות כל כך טהורות וטובות שלא הרגשתי – זה לא משנה לי", אמרה. Us Weekly.

שאלה אחת שמעריצים רבים רצו לקבל תשובה הייתה האם לשעבר ו קסם דרומי קוסטאר, אוסטן קרולהיה אחד מאותם אנשים ש"משרשים" לה.

מדיסון התוודתה שאוסטן לא הגיעה ליום הגדול שלה, אלא שאיחוליו הטובים שקיבלה בעונה 8 קסם דרומי המפגש היה "מספיק".

"הברכות שלו שהוא נתן לי על [Southern Charm season 8] מפגש מחודש הספיק לי", אמר לשקע מייסד Great Lengths Hair Extensions. "הוא אמר שהוא מאחל לנו בהצלחה [on the show] ו… אנחנו נשאיר את זה בדיוק ככה."

מדיסון גם אמרה שהיא נתקלה בהתפרצות של תמיכה מחברי Bravolebrities.

"כולם היו כל כך נחמדים ואחידים [the] בנות אחרות שהיו על שונות [Bravo] תוכניות הושיטו יד ונתנו לי, אתה יודע, ברכות ו [well] משאלות ודברים כאלה", אמרה מדיסון לפרסום, "זה היה ממש נחמד. [If] אי פעם תהיה לנו עוד מסיבה שאנחנו עורכים בטלוויזיה, אני אזמין אותם".

מדיסון סיכמה שהיא שמחה ואסירית תודה על שמצאה את האדם "לנצח" שלה והתמלאה באושר שהיא יכולה לקרוא לברט בעלה.

"בהחלט מצאתי את השותף הזה לנצח," התפרצה מדיסון. "מה שכל כך מיוחד בנישואים זה שאתה הופך ליחידה הזו. ועבור [my son] להדסון ואני להיות מסוגלים להיות מישהו בחיינו שרק משלים אותנו זה יותר ממה שאי פעם יכולתי לבקש".

קישור מקור