מדיסון לקרוי על מה שאמרה לה האקסית אוסטן לאחר האירוסין

ספר מדיסון.

בפרק האחרון של קסם דרומי, מדיסון לקרוי חשפה את האירוסין שלה לחבר ברט רנדל. הרומן שלהם התחיל בעקבות הפרידה המגעיל שלה עם החבר לשעבר אוסטן קרול.

כאשר אוסטן היה עד להכרזה הפומבית של מדיסון על האירוסין, הוא היה עם חבריו, ולאחר מכן הטיחו את דמותה, תוך הימורים אם הקשר יימשך. למרבה המזל, בתצוגה מקדימה של הפרק הקרוב, החברים של מדיסון תמכו קצת יותר.

היא דנה לראשונה עד כמה מערכת היחסים החדשה שלה בריאה ותומכת. זה עבר לדיון על האקס שלה. "הייתי במערכת יחסים שבה זה היה כאילו, אף אחד לא אוהב אותך", היא אמרה ב- לְקַצֵץ. "אני פשוטו כמשמעו עדיין מרגיש כאילו אני בתוך זה, כי הוא עדיין בסביבה, ואני בסביבתו."

בראיון וידוי, מדיסון חשפה אז את מה שאוסטן אמרה לה לאחר שנודע לה על האירוסין. כשאמרה לראשונה לאוסטן שהיא עומדת להתחתן עם ברט, אוסטן אמרה לה: "הוא אמר, 'אני חושב שאת בוחרת בבחור הלא נכון'".

היא המשיכה ואמרה, "הייתי כמו, 'אוי, אלוהים. רק אתה תגיד את זה, במקום רק לברך אותי. כאילו מה יש לך להציע לי? קצת ראמן ובית מלכודות? כמו לא.'"

מאוחר יותר בשיחה, מדיסון שיתפה שארוסה גר בקליפורניה, והם מתכננים לחיות "דו-חוף".

"אבל הוא מורמוני, אז אנחנו בהחלט לא עוברים לגור אחד עם השני עד שנישאנו", היא אמרה, ולאחר מכן הוסיפה, "כשהוא אמר לי שהוא מורמוני, אמרתי, 'אה, אני חייבת ללבוש את התחתונים האלה? אני אפילו לא לובש תחתונים. אני לא יכול לעשות את זה'".

היא גם הסבירה, "[Brett] אמר חודש לפני שאנחנו מתחתנים, הוא אומר, 'אין סקס… וגם אני לוקח את הוויברטור שלך'".

כשחבריה הטילו ספק בחוסר "טיפול עצמי", נראה היה שמדיסון הסכימה: "נכון? כך אני עובר את שבועות החופש”.

מעריצים רבים מחפשים את הארוסים החדשים, בעוד שאחרים מרגישים שמערכת היחסים שלה עם אוסטן עדיין לא הסתיימה. עם זאת, בהתבסס על הערותיה בפרקים האחרונים, נראה שהספינה סוף סוף הפליגה.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור