מדיסון לקרוי על מי האקסית אוסטן צריכה לצאת

קרדיט: בריאן בדר/סינדי אורד/צ'ארלס סייקס/בראבו

למרות ש מדיסון לקרוי צפתה בפטירת מערכת היחסים שלה עם קסם דרומישל אוסטן קרול בשנת 2020, אין לה פחד להגיב על הרומנים הנוכחיים שלו. לאחרונה, אוסטן נפרדה עם פרחי אוליביה – שסכסך בפומבי עם מדיסון – בעקבות הרומן שלו עם סיארה מילרבית קיץ).

במהלך מערכת היחסים שלו עם סיארה, מעריצים הטיחו את אוסטן על התנהגותו השנויה במחלוקת. בשלב מסוים, בן ה-35 נישק ברוולבריטי אחר, לינדזי האברד, בעוד שלסיארה היו עדיין רגשות. לאחר שאוסטן התמודדה עם תגובת הנגד, מדיסון רמזה שהיא שמחה לראות את זה.

אבל בראיון עם Us Weeklyמדיסון שיתפה עם מי לדעתה אוסטן צריכה לצאת.

"אני מתכוון, בכנות, פגשתי את סיארה בסוף השבוע הזה ואני כאילו, אחרי שפגשתי אותה, היא ילדה כל כך מגניבה וכל כך יפה", אמר הכוכב ב-BravoCon.

"הייתי כמו, 'וואו, הוא ממש פישל'. כאילו היא מושלמת לדעתי," היא המשיכה. "אז אולי הוא צריך לחזור על זה, אבל אני חושב שהיא חכמה מדי."

אבל כשמדיסון נשאלה אם אוסטן צריכה להצית מחדש את הלהבה עם אוליביה, ענה בן ה-31, "לא אכפת לי." במפגש המחודש של עונה 8, מדיסון הפתיעה את הקהל כשהגנה על אוסטן כאשר אוליביה הצביעה על חוסר היכולת שלו להתחייב למערכת היחסים שלהם.

"לא חשבתי שמישהו יחשוב שאני באמת אגן עליו", שיתף מדיסון עם המקור. "אז ידעתי שזה יהיה קצת הלם לכולם, אז הייתי כמו, 'למה' [not] פשוט לזרוק שם מפתח ברגים?' וזה בדיוק מה שעשיתי."

גם במפגש המחודש, מדיסון האשימה את אוליביה בהתחברות לאלום תומאס רוונל – מה שאוליביה הכחישה.

אחרי שהעונה הסתיימה, נראה היה שהדרמה שלהם נמשכת, שכן אוליביה אישרה תמונה של מדיה חברתית שמדיסון נחתכה ממנה.

"הייתי כאילו, 'ש-לא, אנחנו עושים את זה שוב?'", הסבירה מדיסון בראיון, וחשפה את תגובתה. "ואני הייתי כמו, 'למה שלחת לי הודעה לבוא לשלום אחרי המפגש המחודש?' היא עשתה."

לדברי מעצב השיער, אוליביה שלחה הודעה בנוסח: "'בואו נהיה רגועים, בואו נהיה טובים ואתם יודעים, שמח שהכל נעשה'. ואני הייתי כמו, 'בסדר'. אני בסדר. אני מרגיש טוב."

מדיסון גם שיתפה היכן היא עומדת וניטה אספןלאחר שהצהירו שהם כבר לא חברים במפגש המחודש.

ב-BravoCon חשפה מדיסון שהיחסים השתנו – לטובה. "כשראיתי את הפנים הקטנות והחמודות שלה, הייתי כמו, 'לעזאזל!' אנחנו טובים", אמרה מדיסון בפאנל ב-16 באוקטובר, דרך BravoTV.com. Venita הוסיפה, "אתה לא יכול להישאר כועס עלי יותר מדי זמן", לפני שמדיסון אישרה, "אני לא יכול להישאר כועס עליך."

"אני אוהבת אותך, וניטה," היא הביעה, לפני שוניטה הגיבה, "אני אוהבת אותך, מדיסון. תודה."

באותו סוף שבוע, מדיסון ציינה שאף חברי שחקנים לא מוזמנים לחתונתה ברט רנדל.

קישור מקור