מדיסון לקרוי של Southern Charm התחתן עם ברט רנדל?

מדיסון לקרוי נראה שהתחתן כחוק עם ארוסה ברט רנדל ביום רביעי.

לקראת תאריך חתונתם המתוכנן בשבת, 19 בנובמבר, ה קסם דרומי חבר השחקנים פנה לעמוד האינסטגרם שלה, שם שיתפה סדרה של קטעי וידאו מהאירוע של יום רביעי כחברה וכמנהלת שלה, אריקה קיין מיסלפרסמה תמונה נוספת בעצמה.

"זו הספירה האחרונה לאחור… 19.11.22," הכריז מדיסון בכיתוב של פוסט ב-16 בנובמבר.

הקסם הדרומי של מדיסון לקרוי וברט ראדל תמונות חתונה בשחור לבן

הקסם הדרומי של מדיסון לקרוי וברט ראדל שחור ולבן תמונות חתונה של צ'רלסטון

בפוסט אחר, שכלל קליפ של מדיסון שרה בשמלת כלה על נסיעה למקסיקו בגיל חמש, קסם דרומי כוכבת שיתפה עוד יותר מהטקס שלה ביום רביעי.

"תיכנס מותק, אנחנו נוסעים למקסיקו. ממש בשבוע שעבר המשפחה שלי הראתה סרטון של עצמי בת ה-5 שרה את השיר הזה לכולנו היה צמרמורת… כשאתה יודע שאתה יודע", היא כתבה עם התמונות.

Southern Charm תמונות חתונה של מדיסון לקרוי וברט ראדל שחור ולבן של צ'רלסטון

גם ביום רביעי, אריקה שיתפה את מה שנראה כתמונה הצבעונית היחידה של יומם הגדול של מדיסון וברט, יחד עם הכיתוב, "לא יכול לחכות ל-19.11.22".

בעקבות שיתוף הסרטונים והתמונות, מספר מדיסון קסם דרומי חברי השחקנים שקלו.

"זו בדיחה?" שאלה וניטה אספן, שהוסיפה מאוחר יותר, "וואו".

ואחרי שקת'רין דניס שיתפה אימוג'י של לב יד, לבה בונפרטה איחלה לשותף שלהם "שבוע חתונה שמח".

צוות הקסם הדרומי מגיב לחתונה של מדיסון לקרוי

מדיסון וברט, שמתגוררים כיום בבית של 1.5 מיליון דולר בצ'רלסטון, התארסו באוקטובר 2021 לאחר היכרויות במשך כשישה חודשים.

זמן קצר לאחר מכן, מדיסון הציעה את ימיה קסם דרומי עשוי להיות ממוספר כשהיא דיברה על הרצון להביא ילדים נוספים (היא חולקת את הבן הדסון עם בעלה לשעבר ג'וש יוז) זמן קצר לאחר שהם התחתנו.

"יכול להיות שבסופו של דבר יהיו לי יותר ילדים ממה שתכננתי במקור", הודתה מדיסון בפני Us Weekly. "גם הארוס שלי הוא מורמוני. אז מי יודע? בכל פעם שזה קורה ואנחנו מתמקמים וכל זה, אז אני מוכן".

ולגבי העונות הבאות של התוכנית, מדיסון הוסיפה, "אני חושב שהכל יהיה תלוי איפה הייתי בחיים שלי. אולי, אולי לא, אם אני הולך להביא ילדים ואין שום סיבה שאהיה שם. [Brett] תומך בי בלי קשר אם אני רוצה לעשות את התוכנית או אם לא".קישור מקור