מדיסון לקרוי של Southern Charm מתחתנת עם ברט רנדל

קרדיט: אינסטגרם/מדיסון לקרוי

מדיסון לקרוי ו ברט רנדל נשואים.

בעקבות מה שנראה כטקס משפטי בצ'רלסטון, דרום קרוליינה, בשבוע שעבר, קסם דרומי חבר השחקנים נסעה עם בעלה ובני משפחתם למקסיקו, שם הם חגגו את נישואיהם בחתונה על החוף.

"[Southern Charm] כוכב [Madison LeCroy] הייתה הכלה המסמיקה במהלך החתונה האינטימית שלה במקסיקו", כתבו פייג' סיקס לעוקבי האינסטגרם שלהם ב-20 בנובמבר, יחד עם סדרת תמונות של מדיסון וברט, שאחת מהן מציגה את הזוג הטרי חולק נשיקה.

מדיסון החלה לצאת עם ברט בתחילת 2021, בעקבות פרידתה מ קסם דרומי חבר לצוות אוסטן קרול. ובאוקטובר של אותה שנה, היא אישרה את אירוסיהם.

מדיסון גם שיתפה עוד כמה תמונות חתונה בעמוד האינסטגרם שלה.

במהלך ראיון ל-Entertainment Tonight ביולי, מדיסון אכלה את חתונתה הקרובה, ואישרה שהיא וברט יארחו רק 35 אנשים.

"זה פשוט הולך להיות רגע אינטימי ואני רוצה לשמור את זה ככה", הסבירה. "זה היה סוג של אחד מהדברים האלה שאם ברט לא הכיר את האדם הזה, כמוני, כמוני, היינו צריכים רק לוודא שהאנשים שהיו שם מכירים אותנו כזוג."

ובמהלך אותו ראיון, מדיסון, ששמרה על מערכת היחסים שלה עם ברט מחוץ למצלמה לאורך העונה השמינית, הציעה שהוא עשוי להיות פתוח לצילומים בעתיד.

"אני חושב שצריך סוג מיוחד של אדם כדי לעשות טלוויזיה בריאליטי, למען האמת. אבל זה פשוט לא הצד החזק שלו. זה לא הסגנון שלו, אבל אני חושב שהוא מתחמם. אז אנחנו לא נגיד לעולם לא, אני מנסה להודיע ​​לו שזה לא כל כך נורא כמו שהיה".

זמן קצר לאחר מכן, תוך כדי שיחה עם מעריציה ועוקביה בסטורי באינסטגרם שלה, מדיסון, שחולקת את הבן הדסון עם בעלה לשעבר ג'וש יוזחשפה שהיא מתכננת להתחיל לנסות ילד אחר, הראשון שלה עם ברט, זמן קצר לאחר חתונתם.

"כמה מהר אתם מדברים תינוקות?!" שאל מעריץ.

"אני מקווה שנתחיל בעוד שנה בערך… יש לי הרגשה שיהיו לי את כל הבנים", היא ענתה.קישור מקור