מדיסון מטילה את אוסטן אחרי שהוא ניצל אותה

מדיסון לקרוי לא מסתכסך רק עם אוסטן קרולהחברה של, פרחי אוליביהברשתות החברתיות – היא גם מסוכסכת עם אוסטן.

בנוסף למחוא כפיים על הדיס של אוליביה "הביתה" בעמוד האינסטגרם שלה, ה קסם דרומי חבר צוות השחקנים שיתף סרטון בו היא מכוונת לאוסטן על כך שצחקה על זמן השידור המינימלי שלה בפרק הבכורה של העונה השמיניה בשבוע שעבר על ידי צחוק על ההשפעה המינימלית שלו על סדרת הריאליטי בראבו.

"אני יודע שברור שמתרחשת איזו דרמה של 11 שניות ואני פשוט חושב שזה קומי לחלוטין, כי אתה יודע, במיוחד שמישהו שהשתתף בתוכנית כבר שמונה עונות או משהו כזה, לא השפיע כמעט כמו מישהו שנדלק למשך 11 שניות. אז זה הגוון שלי. אני חושבת שפשוט נמאס לי", אמרה מדיסון בקליפ שלה.

הדרמה בין מדיסון לאוסטן פרצה לאחר שמדיסון שיתפה קליפ מהתוכנית בה נראו היא ואוסטן כשהן עומדות פנים אל פנים בשעה קתרין דניסמסיבת יום הולדת, שבה הוא נעשה מביך ואי נוחות באופן ניכר מהמחשבה עליה.

בכיתוב הסרטון של מדיסון, היא כתבה את המילים ל"המהמר" של קני רוג'רס.

"אתה חייב לדעת מתי להחזיק אותם… לדעת מתי לקפל אותם," היא שיתפה.

בעקבות הפוסט של מדיסון, אוסטן עלה לסטורי שלו באינסטגרם, שם שיתף סרטון שלו נהנה מיום על המים עם חברים כשהוא צוחק על העובדה שמדיסון כבר לא מופיעה ב- קסם דרומי בתפקיד במשרה מלאה.

יחד עם אותו שיר ומילים שמדיסון שיתפה עם הפוסט שלה, אוסטן אמר שהקליפ שלו במדיה החברתית נעשה "לכבוד 11 שניות של זמן שידור".

הקסם הדרומי אוסטן קרול מגייס את מדיסון לקרוי על קבלת 11 שניות בלבד של זמן אוויר

בעקבות פרידתה מאוסטן בסוף 2020, מדיסון החלה לצאת עם ארוסה כיום, ברט רנדלומכיוון שהוא לא רצה לצלם לתוכנית הריאליטי, היא לא צילמה את העונה השמיניה כמו בעונות הקודמות.

במהלך ראיון שנערך לאחרונה עם E! חדשות, מדיסון התייחסה לכאורה לתפקיד המופחת שלה.

"אני לא הולך לשום מקום ואני שם. אתה צריך להבין שסדרי העדיפויות שלי השתנו מאוד ממה שהם היו כשהייתי בתמהיל הזה שנים קודם לכן", הסבירה.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.קישור מקור