מה היא לא רוצה לחיות מחדש על כללי משאבה

קרדיט: Faye`s Vision/תמונות שער/INSTARimages

אריאנה מדיקס לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם כדי לענות על שאלת מעריצים לגבי העונה העשירית הקרובה של חוקי Vanderpump.

בזמן שהמעריצים ממתינים לחדשות על העונה החדשה, אריאנה הודתה שלמרות שיש היבט אחד מסוים בפרקים הקרובים שהיא נרגשת למעריצים לראות, היא עברה כמה זמנים אפלים בתוך ההפקה שהיא לא מתרגשת לחיות מחדש.

"מה אתה, והאם אתה לא מצפה להופיע בעונה הבאה של [Vanderpump Rules]?" מעריץ שאל ב-26 בדצמבר.

"[I’m] מצפה שכולם יראו [Schwartz & Sandy’s] ולא מצפה לחיות מחדש את שרלוט וסבתא שלי שניהם נפטרו במהלך הצילומים ואת הניסיון שלאחר מכן מפרק האצבע הלבן שלי להיאחז במעט מהשפיות שלי", השיבה אריאנה.

אריאנה מדיקס חושפת למה היא מצפה ב-Vanderpump Rules עונה 10

בסוף הקיץ, בעודה מסתכלת אחורה על חגיגת יום ההולדת שלה ביוני, עוררה אריאנה שמועות על פרידה פוטנציאלית מהחבר טום סנדובל על ידי הצהרה ש"כל כך הרבה השתנה" וציינה שהיא עברה "כמה דברים עצובים". עם זאת, לאחר שהמעריצים החלו לשאול שאלות, אריאנה הבהירה שהיא דנה באובדן הכלבה שלה, שרלוט, כפי שעשתה בפודקאסט שלה, כדור הארץ לאריאנהבמיוחד בפרק "שרלוט לנצח".

ואז, שבועות לאחר מכן, כששמועות הפרידה נמשכו כשהיא החמיצה את אחת ההופעות של סנדובל, הסבירה אריאנה את היעדרותה וקבעה שהיא הייתה בפלורידה עקב "מצב חירום משפחתי הרסני מאוד".

"[I] אני לוקחת את זה בקלות ומתרגלת טיפול עצמי", השיבה אריאנה, ולא אישרה אם המצב מעורב או לא בסבתה. "אנחנו מאוד ביחד ומאוהבים. אתה אף פעם לא יודע מה עובר על מישהו, אז הדברים האלה בכנות די גס רוח בהתחשב במצב האמיתי."

גם בעונה הקרובה, האוהדים צפויים לראות את הנשורת טום שוורץמפוצל מ קייטי מלוניוהרומן הקצר שלו עם רקל לוויסשעלה לכאורה בחתונה באוגוסט של שיאנה שי ו ברוק דייויסשיוצג גם בפרקים החדשים.

הם עשויים גם לראות את ההתקדמות בחנות הכריכים של אריאנה וקייטי, שעשויה להיות פתוחה כבר באביב 2023.

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור