מה שהוא לא מתגעגע לקמרן בקסם הדרומי

שפ רוז עשוי להיות עם ידידות מוצקה קמרן יובנקסאבל הוא לא מתגעגע לכל דבר עליה קסם דרומי.

אחרי שהוא ו קרייג קונבר הצטרף אנדי כהן במועדון בראבו לפרק של צפו בשידור חי מה קורה בשבוע שעבר, שפ שיתף את מחשבותיו על היעדרותו המתמשכת של קמרן, חשף את האדם המפורסם ביותר ששלח לו DM ועוד.

"אני לא מתגעגע לעובדה שהיא מעולם לא יצאה וחגגה איתי. אני אוהב את החלק הזה שלה ועכשיו היא גוף ביתי שלם", הודה שפ בפרק של 23 ביוני של WWHLנותנת קריצה לחייה השקטים עם בעלה ג'ייסון ווימברלי ובתם פאלמר בת הארבע.

שפ מונה אז סופר ועיתונאי SE Cupp בתור האדם המפורסם ביותר שהחליק ל-DM שלו, והוא אמר שיצרן הכריות קרייג הוא איש עסקים טוב יותר מבוס בירה אוסטן קרול.

"אוסטן לא יכול לקבל החלטה להציל את חייו", הסביר.

עובר למערכת היחסים שלו עם חברה טיילור אן גריןשאיתה החל לצאת לפני יותר משנתיים, שפ אישר שהוריו "מעריצים" אותה, והוא ציין שהשיחה הרצינית האחרונה שלהם על העתיד התרחשה לפני כחודש.

"למרבה הצער, זה לא סקסי ורומנטי לתכנן את העתיד שלך, אבל זה חכם אז ככה אני ניגש לזה", שיתף שפ. "אמרתי, 'יש לך את כל הסיבות לומר, 'לא', אולי בגלל שאני יכול להיות הרבה לבלוע, שאנחנו די צוחקים על זה אבל אני חושב שהיא על הסיפון… מדברת על עתיד ומשפחה."

למרות ששפ לא נראה מאורס כרגע, הוא אישר שהוא עדיין בטיפול ואמר שאפילו המטפל שלו ראה שינוי גדול בו.

"למעשה הייתה לי מפגש ממש טוב לא מזמן והיא אמרה, 'אתה אדם אחר לגמרי'", גילה שפ. "עברו שנה וחצי כי דיברתי על טיילור ועל החיים שלי והיא אמרה, 'אני אפילו לא מזהה את האדם הזה – בצורה טובה'".

מאוחר יותר, על WWHL: After Showשפ נשאל על ההוללות של אוסטן בית קיץ.

"הרגשתי עם החברים שלי אוסטן וקרייג כי זה היה כל יום… זה מרתון. אין החלטות טובות שמתקבלות כשאתה מתעורר ומתחיל לשתות, "הסביר שפ.

ואז, אחרי שקרייג שאל אותו אם הוא מרגיש שזה בסדר שאוסטן יחבור אליו לינדזי האברד בזמן שהוא ו סיארה מילר היה לו משהו, שפ אמר שהוא ואוסטן ניהלו שיחה על משולש האהבה.

"הוא חשב שהוא הבהיר שהקטע שלו עם סיארה הוא מאוד לגעת ולצאת… אבל לא, לא הייתי מנשק בחורה אחרת מול בחורה גם אם הייתה לי את השיחה הזאת", אישר אוסטן.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור