מוכר את Chrishell Stause של Sunset על ביקורת על G Flip

כרישל סטאוס פנתה לדף האינסטגרם שלה כדי לשתף הודעת וידאו עם מעריציה ועוקביה ביום שלישי על רקע קצת ביקורת מצד מעריצים ואחרי שהרגישה ש"איזשהו הקשר" "חסר" מהתקופה האחרונה מכירת שקיעה מפגש מחודש בנוגע למערכת היחסים החדשה שלה עם מוזיקאי לא בינארי G Flip.

לאחר שאישרה היא החלה לצאת עם בת ה-27 חודשים לאחר הפרידה שלה בדצמבר 2021 ג'ייסון אופנהיים45, קרישל פתחה את הקשר ביניהם, הסבירה את זהותה של G Flip והודתה שהיא רוצה דברים שונים מהרומנטיקה שלהם ממה שהיא עשתה עם הבוס שלה בקבוצת אופנהיים.

"עבור אלה שפתוחים ללמוד (אתם נהדרים) סקס הוא אנטומי ומגדר הוא איך שמישהו מזדהה", כתבה קרישל, בת 40, בכיתוב של סרטון מ-10 במאי ששותף לעמוד האינסטגרם שלה. "שני הדברים האלה מתבלבלים לעתים קרובות. יש עוד הרבה אנשים מוסמכים לדבר על זה אבל אולי אני יכול להיות הגשר לאלו מכם הפתוחים להבנה. אל תהסס לתייג חשבונות מועילים ואצמיד כמה שיאפשר לי."

כשהסרטון שלה התחיל, קרישל אמרה למעריצים ולעוקבים שלה, "אתה לא יכול לבחור מתי אתה נכנס לחייו של מישהו".

לפי קרישל, היא יודעת שהיא ו-G Flip, הצעיר ממנה ב-13 שנים, נמצאים בשלבים שונים בחייהם ורוצים דברים שונים לעתידם. עם זאת, כפי שהיא גם ציינה, זה לא מפחית מהקשר העמוק שיש להם "והדרך שבה הם פתחו את עיניי איך העתיד הזה יכול להיראות".

למרות שקרישל עדיין לא יודעת מה צופן העתיד שלה, היא אמרה שהיא מעריכה את האפשרויות שיש לה.

"אני יודע שחלקכם לא יבינו את זה או יסכימו עם זה. אבל בשבילי זה קשור לאדם. זה קשור ללב שלהם", אמרה על G Flip. "אני נמשך לאנרגיה גברית ולא ממש אכפת לי מהי הצורה הפיזית. ועם G, הם מזדהים כלא-בינאריים… הם באמת מרגישים שהם שילוב והם מזדהים משני הצדדים של הזכר והנקבה. אז זה אחד הדברים שאני אישית מוצא שילוב כל כך יפה וכנראה בגלל זה התחברנו ברמה כל כך עמוקה כל כך מהר".

לאחר שהודתה שהדינמיקה שלה עשויה להיות "מבלבלת" עבור חלק, היא אמרה שהיא מקווה שהמעריצים שלה יבינו שהיא "אותו האדם" שהיא הייתה כשהיא התחילה לצלם מכירת שקיעה.

"כרגע, אני נהנה מהחיים. אני באמת שמח. אתם לא צריכים לדאוג לי חבר'ה,” היא התעקשה.

באשר לג'ייסון, כרישל אישר ששניהם "באמת רוצים את הטוב ביותר אחד עבור השני".

"עד כמה שהלוואי שמה שרציתי במערכת היחסים האחרונה שלי יישר את אותם הדברים, זה לא קרה. וזה בסדר. זה לא מפחית מכמה אהבה יש לנו אחד כלפי השני," המשיכה כרישל, ונתנה בראשו לעמדות השונות שלה ושל ג'ייסון לגבי ילדים. "לא, לא היה לו על מי לדבר [at the reunion] שהוא יוצא. זה לא אומר שהוא לא חי את חייו הטובים ביותר… וכפי שהוא צריך. אני יודע שהוא חי את החיים הכי טובים שלו ואני רוצה את זה בשבילו".

לאחר שיתוף הפוסט, ג'ייסון הגיב להצהרותיו של האקסית שלו במה שנראה כתגובה שנמחקה מאז.

"סרטון כל כך יפה," ענה ג'ייסון, דרך Us Weeklyיחד עם הלב האדום ו-100 אימוג'י.קישור מקור