מוניק סמואלס מגיבה על מיה זורקת משקה אצל וונדי

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins, Bravo

על פרק דרמטי של עקרות בית אמיתיות של פוטומק, מיה תורנטון זרקה את המשקה שלה על חבר לצוות וונדי אוספו, שלכאורה העלתה רמיזות על נישואיה של מיה. המריבה התרחשה לאחר שמיה קראה לוונדי על עסקיה פיטר תומאס.

לאחר המקרה, ג'יזל בראיינט ו רובין דיקסון הציע שונדי היא המתנגדת. בתגובה, וונדי הצביעה על הצביעות של ג'יזל ורובין. הם גינו בעבר מוניק סמואלס על המחלוקת הפיזית שלה עם קנדיאס דילארד באסט.

מדבר עם שיחת השכונהשיתפה מוניק את מחשבותיה על הדרמה האחרונה.

"אני לא מכיר את כל הסיפור אבל אני מוחא כפיים לוונדי על כך שלא נהייתה פיזית כפי שעשיתי אחרי שנפגעתי בפנים עם כוס," אמרה הבוגרת, והכפילה את קביעתה שקנדייס התחילה את הקרב שעבר. "[Wendy] היו לה את כל הסיבות להגן על עצמה לאחר שהתיזה בפניה ואז כנראה מכה עם ארנק והיא בחרה להשתמש במילים שלה במקום".

מוניק המשיכה, "דבר אחד שונדי אמרה לי אז בביתה של קארן הוא שהיא לעולם לא תהיה פיזית, היא תשתמש במילים שלה. ברור שהיא עמדה בהצהרה הזו ברגע זה. אמרתי לה במפגש עונה 5 שהיא ומשפחתה יהיו הבאים. השנאה עם כמה מהנשים האלה היא לא למצלמה. הם אומללים מהחיים האמיתיים."

"דבר אחד שונדי צריכה להבין הוא שזה לא קשור למעשיה שלה או בחוסר. היא יכלה לשבת שם בשקט והם עדיין היו מוצאים סיבה לקרח אותה. אותן נשים שסיפרו לי מילים או אפילו להתנגד למישהו אינן עילה להתייצבות פיזית, מגנות על אדם שהתגבר על פיטר תומאס? לצחוק בקול רם!!! פשוט וואו," היא הוסיפה.

לאחר מכן, קנדיאס מחאה כפיים בחזרה טוויטרבתגובה ישירה להצהרותיה של מוניק.

"החדר הזה עדיין… אף אחד לא היכה אותך עם כוס", כתבה קנדיאס, ששיתפה על ידי @therealityrundown ב- אינסטגרם. "תן לשקר ללכת."

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור