מוניק סמואלס על מדוע היא דחתה את RHUGT, Talks RHOP

עקרות בית אמיתיות של פוטומק אלום מוניק סמואלס התבקש להצטרף למופע חדש נחשק, טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls, אבל היא דחתה את ההצעה. מעריצים רבים תוהים מדוע היא דחתה את אלי בראבו כאשר עשרות בוגרים אחרים היו מתחננים לתפקיד.

הכוכבת סיימה את דרכה עם הרשת בשנת 2021. הדרמה של מוניק עם קנדיאס דילארד באסט הגיעה לנקודת רתיחה במפגש האחרון שלה, שהגיע לשיאו במאבק סוער. לאחר שעזבה את התוכנית, מוניק הצטרפה אהבה ונישואין: DC, נוצר על ידי לשעבר עקרות בית אמיתיות יַצרָן.

בראיון עם פְּנִימַאימוניק שיתפה מדוע היא דחתה את זה של בראבו RHUGT הצעה (למרות שהיא לא ראתה את העונה הראשונה).

"זה פשוט לא מה שרציתי לעשות," אמרה מוניק. "לא הרגשתי שאני יכולה להיות אותה מוניק שאנשים היו רגילים לראות יותר בכל הנוגע לזיכיון הספציפי הזה ולרשת הספציפית הזו, כי הייתה שם כל כך הרבה רעילות".

היא המשיכה, "לא רציתי להיות בעמדה שבה ציפו ממני להתקוטט ולהתווכח עם חבורה של נשים".

"מעולם לא צפיתי באף אחת מהתוכניות של 'Girls Trip' שהן עושות. כל מה שידעתי זה בזמן הזה אנדי [Cohen] שאלה אותי, פשוט לא היה לי חשק לחזור לרשת הזו", הסבירה מוניק.

"זה אפילו לא משנה לגבי צוות השחקנים או מי היא חברת ההפקה של התוכנית", הוסיפה. "פשוט לא היה לי חשק לחזור לרשת הזו. פשוט לא רציתי לעשות את זה."

גם הכוכב דיבר עם ETמגלה שהיא לעולם לא תחזור לבראבו – אבל היא הודתה בכך RHOP עזר להציל את נישואיה לשחקן לשעבר ב-NFL כריס סמואלס.

"אנשים תמיד אומרים שטלוויזיה הריאליטי הורסת לך את הנישואים. מה שאנשים לא מבינים הוא שעקרות בית אמיתיות של פוטומאק למעשה הצילו במובנים מסוימים את הנישואים שלי", אמרה. "כריס ואני, לפני שהתחלנו לצלם את התוכנית ההיא, היינו במקום ממש קשה".

"איבדנו את כל הדייטים בנישואינו", הוסיפה מוניק. "ברגע שהתחלנו לצלם ריאליטי, זה ממש עזר לנו כי זה אילץ אותנו לצאת לדייט. אז הצלחנו לצאת, פשוט להצית מחדש את האינטימיות הזו ולהתרגש אחד מהשני. אז אני לא אשקר, העונה השנייה RHOP הצילה את הנישואים שלי. ובסופו של יום, לפעמים אתה עדיין צריך לחזור לרגעים האלה".

קישור מקור