מיה אומרת שהיתה לה שלישייה עם ה-GF של פיטר תומאס

כותרת השבוע של ה עקרות בית אמיתיות של פוטומק הוא "הצגה!" תהיה הופעה חיה משעממת עם תקלות מביכות, אבל ג'קלין ומיה יספקו הצגה סקסית על איך לרקוד סביב שאלות על מערכת היחסים שלהן. תן לנו לראות את הריקוד אוף, נכון?

אני חייב להזהיר את כולכם מראש שהתוכנית מתחילה כעוד נודניק, אבל היא מתגברת עד הסוף, אז סבלו איתי. קארן סוף סוף ביקורים של ג'יזל הבית, והיא לא צריכה לדשדש בעפר כדי להגיע לאוהל בחניה. היא גם מקבלת גישה מלאה לשירותים הפעם! קארן מחמיאה לג'יזל על העיצוב העז שלה, אבל ב-ITM שלה, המלכה שלי קארן תתן קול צעקה לנברשת שלה. קארן כן נותנת לאנג'ל ואדור גוצ'י צמידים ליום ההולדת שלהם, שהיה מדהים. ג'יזל אוהבת שקארן כל כך טובה לבנות שלה. שמתי לב כמה הבנות נראו מאושרות כשהן ראו את קארן, וגיליתי שזה ממש מתוק.

קארן משתפת את ג'יזל שהמופע החי שלה יהיה כמו קוקטיילים וארוחת ערב בתוך בלומינגדייל'ס. יהיו לה שאלות ותשובות וכמה נושאים רוחשים לקהל שלה. ג'יזל לא עוקבת אחרי כל זה, אבל נראה שהיא פשוט מהנהנת ברגעים הנכונים כאילו היא עומדת בקצב. יש לה כל כך מזל שהיא אישה יפה שאוהבת לערבב את הסיר, אחרת לא יהיה לה הרבה מה לעשות.

ג'יזל מרוקנת ריר לשפוך קצת תה עם קארן מיה והידידות של ג'קלין. קארן לא חושבת שיש משהו לא נעים בכך שהם מתקלחים יחד. היא מייחסת את זה לאקסהיביציוניסטים שרוצים לחלוק את הטובים שלהם עם העולם. ג'יזל משתפת שהיא גם שאלה את מיה על הקרבה של מערכת היחסים שלה עם ג'קלין. היא מהרהרת מה באמת עומד מאחורי ההסקה של מיה לגבי הפורשה של ג'קלין וגורדון שעשו את הרכישה. אולי להחליף ap*ssy בפורשה?

וונדי נמצאת בבית החולים עם אדי, והיא מנסה להעביר אבן ענקית בכליה. היא העירה את אדי בשעות הבוקר המוקדמות כשהיא סובלת מכאבים. וונדי (שבאופן מוזר מאופרת מבית החולים) ואדי מגיעים הביתה לאחר ניתוחי החוץ שלה. אמה של וונדי סוזן מנסה לגרום לה לטפל בעצמה מכיוון שיש לה ילדים שזקוקים לה. סוזן עדיין מבקשת מונדי ציצים חדשים מכיוון שהם גררו את הציצים שלה בבוץ כשהם הניקו. הערה צדדית: כל מי שהניקה יכולה להתייחס לדילמה הזו, אבל מעולם לא ביקשתי מהבת שלי לשלם את החשבון.

אשלי היא בבית עם הבנים המתוקים שלה והאומנת שלה, דייזי. היא משתפת שמייקל הוא עוֹד מחפשת בית לה ולבנים. אשלי היא רוכשת בית בפעם הראשונה, אבל היא עדיין תלויה בטרול הזקן המאובק כדי לממן את זה. היא צריכה להתנהג כמו קונה בפעם הראשונה ולקנות את זה בעצמה. אשלי ממשיכה כעת עם לוק מ בית קיץ. אני עדיין לא מאמין שהיא עברה מהפנטהאוז שלה בשמיים, אז עוד עלילה שטות להוסיף לגירושים.

רובין וג'יזל מגיעים לסט להצגה החיה שלהם בתיאטרון של 400 איש. הם לא מכרו כרטיסים ואין להם ספונסרים. רובין וג'יזל השקיעו כבר 10 אלף דולר במיזם הזה. הם ישלבו את חואן ברפרטואר שלהם. ג'יזל שואלת על החתונה, אליה היא לא מוזמנת. היא דוחפת לדייט רק כדי לעזור לרובין לקבל עלילה העונה למקרה שהם צריכים אותה לכל דבר.

קנדיאס מתכווצת בניסיון להגביר את מה שלדעתה הוא מטומטם, אבל היא כבר סופר צמודה. עם זאת, היא צריכה להיפטר מהפאה הוורודה "הפוני הקטן שלי" מה-ITM שלה. קנדיאס יורה בה לֹא בָּטוּחַ סרטון עם טרינה, וכעת יש לה תקציב של 25 אלף דולר לעבוד איתו. היא מודה לטרינה על שצילמה את הסרטון בגשם, והוא הרבה יותר איכותי. קנדיאס לא רוצה לגמור כמו עקרות הבית האחרות שניסו להצליח בעסקי המוזיקה. הערה צדדית: מישהו ראה את כריס בצילומים??? בפרק האחרון, הוא אפילו לא היה בתוך הבית כשקנדיאס הודתה לכולם על תמיכתם בעת השגת MBA שלה.

רובין אומר לחואן שכולם רודפים אחריה לתאריך חתונה. חואן אומר שזה תלוי בה, והיא צריכה לבחור דייט. רובין מדבר עם חואן על הוספת סעיף בגידה בקדם הנישואין שלהם. חואן מתנדנד ומסתובב סביב השאלה הזאת כמו הבלר האמיתי שהוא. רובין רוצה להימנע ממצב מבולגן, אז למה היא מיודדת עם ג'יזל? חואן מתעקש שאין לו כוונות רעות, והיא צריכה פשוט לסמוך עליו ותתעלם מכך שיש לו חלק צדדי בלונדי.

קארן מבקרת את מיה, שמתחזה למלכת הביתיות. היא רוצה לדעת על המקלחות המשותפות והחברים. מיה מצהירה, "עשיתי, כאילו, דברים מופקרים מוזרים." היא וג'קלין לא התנשקו, אבל הם ליטפו זה את זה. מיה רצתה להיות רופאת נשים, אז היא החליטה לשחק רופא כדי לחפש את צוואר הרחם שלה. קארן, כמובן, מניחה שזה בטח היה אירוע ילדותי, אבל היא מגלה שהם עשו את זה כשהיו בני 19! לאחר מכן היא מגלה שפיטר קיבל את המרושלים של מיה וג' שניות לאחר שסיימו איתה. מצטער, אני חייב לאחוז בפנינים שלי אחרי הסצנה הזו!

רובין וג'יזל חוגגים את ההופעה הראשונה שלהם סביר שדי הופעה. צ'ריס (שתמיד נראית כל כך פרוע), אשלי, מיה וקארן מגיעות לצפות בתוכנית. קארן לא מאמינה שחואן הופיע, והיא מציינת שיש הרבה מושבים ריקים. Karen Huger Zone (KHZ) מושכת רובין ומחליטה לצלם את החדר כדי להראות שהמקום ריק. קנדיאס לא מגיעה מכיוון שג'יזל לא ראויה לתמיכה כלשהי.

המארח אינו יודע את שמותיהם ונראה שהוא שיכור. גם המיקרופון של רובין לא עובד אבל זה לא אמור להשפיע על התוכנית. קארן נמצאת בקהל ורושמת הערות על מה לא לעשות כשהיא עושה את ההופעה החיה שלה. חואן מועלה מקדימה, והוא נשאל אם שאיבת אבק בבוקר כאשר ינשוף הלילה (רובין) עדיין ישן הוא מוצל או סביר. הוא מעלה נקודה מצוינת כשהוא מבקש מהם להגדיר את הבוקר. רובין גם נחקרת על תאריך החתונה על ידי חבר קהל, והיא אומרת לה להישאר מעודכנת. אשלי חונכת כעת לקטע ריקוד מביך, שמראה בבירור עד כמה התוכנית הזו נואשת להוסיף בידור. רובין טוענת שהיא וג'יזל הרוויחו 14 אלף דולר מההופעה שלהם. קנדיאס צריכה להודיע ​​להם שהכנסות מינוס הוצאות שוות לרווח נקי.

לאחר שהתוכנית מסתיימת לבסוף, ג'יזל מפנה את ג'קלין כדי לברר אם התבקשה לשכב עם מיה וגורדון. היא מציעה שישאלו את מיה על זה. ג'יזל רוצה לדעת למה מיה אומרת שג'קלין מנצחת כי היא חברה שלה ונוהגת בפורשה. ג'קלין עושה את "התנודה" סביב השאלה הזו, והיא מתנהגת כאילו היא הרוויחה מטבעות משלה. היא רוצה שיפנו את השאלות האלה למיה.

מיה מתיישבת ומודה שצפתה בגורדון מקיים יחסי מין עם נשים אחרות. היא תטפח על השמפניה שלה בפינה בזמן שהם עושים את המגעיל. מיה מתחילה להתנדנד ימינה ושמאלה, והיא עושה עבודה הרבה יותר טובה לעשות את ה"דאגי" מאשר אשלי הייתה! היא בטוח יודעת איך להימנע מלענות על שאלה.

ג'יזל שואלת שוב את ג'קלין לגבי שינה עם גורדון. ג'קלין לא נמשכת אליו אלא לארנק שלו. היא מתעקשת שגורדון לא בשבילה, אבל היא עדיין לא תענה אם הייתה שוכבת איתו אם היא תימשך אליו. ג'יזל שואלת אז, "כמו כמה מקלחות אתה צריך לעשות כדי להשיג מכונית?" הייתי על קצה הכיסא כדי לגלות את התשובה לשאלה הזו! לאחר מכן הנושא מועלה על השולחן מכיוון שמיה וג'קלין רוקדות סביב השאלה, אבל ג'יזל בטוחה שיש בה עוד…

הפרק הבא, קארן מקבלת את ההזדמנות שלה לעשות את התוכנית שלה, ומיה פוגעת בה במהלכה. קנדיס מתעמתת עם חברתה של אשלי, שהיא מכנה א רחוב שומשום אופי?!? חג שמח, בלרברס, ואני אראה את כולכם בחזרה בפוטומק לקראת השנה החדשה!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOP האחרון?

קישור מקור