מיה זורקת משקה על פניה של וונדי תוך ויכוח

הכותרת של פרק השבוע של ה עקרות בית אמיתיות של פוטומק זה "בשר בקר מוגש". האם יצליחו הגברות לעכל את הקרנה אסאדה שתוגש, או שהן יהפכו לצמחוניות? תנו לנו לצפות ולראות!

חזרנו מהלאה שלנו מיה משתף שהיא ופיטר חברים קרובים, והוא מזכיר בשר בקר עם המלכה הניגרית וונדי. מיה הכירה את פיטר לפני 10 שנים ורואה בו חלק מהמשפחה שלהם. גורדון ופיטר גם הם חברים – אז בעצם שתי אפונה בתרמיל חרמן. מיה רוצה לגלות למה לפיטר יש בשר בקר, והיא מניחה שזה קשור לעסקים מכיוון שזה הדבר היחיד שירגיז את פיטר.

אשלי משתף עם ג'יזל ו רובין שהיא מקבלת הודעות מגברים אחרים. היא גם קיבלה את הצעתה עבור הבית שהיא רצתה. אשלי הולכת למשוך את ההצעה כי היא צריכה לעבור לגור בה מוקדם מהדיירים יכולים להתפנות. מייקל שינה מאז את המנגינה החביבה שלו והפך לקשה. רובין חושב שמייקל חשב שהיא מבלף כשאשלי רצתה להתגרש. LOL, ג'יזל ורובין חייבות להקשיב לשירותים ששוטפים בכל הבית, ואני מוצא את זה משעשע שהם צריכים להקשיב לפינוי הפסולת!

וונדיעם הפטמות המתפצפצות שלה, קוראת קנדיאס ואומר לה שהם חייבים לחלוק מיטת טווין. אין לה מיטת טווין – זה יותר כמו מיטה מלאה/זוגית ליתר דיוק, ד"ר וונדי. מיה מתבאסת לחלוק הכל עם ג'קלין, ויכול להיות שזה הפיצוץ של הידידות שלהם שונדי שומעת! יש להם ידידות מאוד לא מתפקדת שגובלת בעוינות גלויה. מיה מזכירה לג'קלין שהיא אפילו השתמשה בסכין הגילוח שגורדון מגלח איתו את הביצים שלו. שאריס עדיין מנסה למצוא מלון עם הסוכן שלה פרייסלייןומיה מנסה לגרום לה לשקול מחדש להישאר.

וונדי רוצה לחגוג קארן ויום ההולדת שלה. הם משוחחים על חוסר הידידות שלה עם שאריס. קארן לא מרגישה צורך להצית מחדש את הידידות שלהם. היא תסכים רק לטייל בסטארבקס עם קפה ביד, אבל היא לא תשב לארוחת צהריים.

מיה משתפת שהם הולכים לבר של פיטר. היא מספרת לג'יזל ואשלי שלפיטר יש בשר בקר עם וונדי. ג'יזל משתפת שוונדי היכתה אותו בשביל דלת פתוחה לעסקי המסעדות. לאחר מכן, ההפקה נותנת לנו קליפ שמתרחש שעתיים לאחר מכן… יש לנו את הגרוטאות בין מיה לונדי עם מים שנזרקים בפניה של וונדי!

הנשים מוכנות ללילה בעיר, ואני חייבת להגיב על כמה מהבחירות האופנתיות של הנשים האלה. נולדתי במיאמי ואני מכיר את סגנון הלבוש של סאות' ביץ'. לאחר מכן מיה נותנת את השורה שהראו לנו בפרומו, "האם לצפרדע יש תחת אטום למים", מה שמראה כמה היא באמת גסה. וונדי לובשת תלבושת מכנסיים קצרים מסאטן, שזו בחירה נוראית עבור הלחות של מיאמי. ברור שאשלי קיבלה את התזכיר והיא לבושה למועדוני SoBe. ג'יזל ורובין נראים כאילו הם צריכים ללכת לבראנץ' ביום ראשון על החוף, לא למועדון לילה.

בעודה במכונית, מיה מחקה את שאריס מתרעמת על מקומות הלינה שלה. רובין מחליטה לשתף שהיא עשתה גילוי מדהים מחקירת הפודקאסט שלה על קקי מול האחר המשמעותי שלך. היא גילתה שחלק מהנשים לא יעשו קקי מול בעליהן. רובין מכריזה בגאווה שהיא עושה קקי מול חואן, והיא הולכת עירומה מול הבנים המתבגרים שלה. לא פלא שהיא וחואן מתקשים – הוא רואה בה אחת מחבריו, לא אשתו!

וונדי מוצאת שזה צירוף מקרים חשוד שהם נפגשים במועדון של פיטר. מיה אומרת לגברות שהיא כמו משפחה לפיטר. אשלי מדברת על קנדיאס עם שבב על הכתף, ונראה שהיא שוכחת איך היא הלכה על כריס. היא מייחסת את זה לקנדיאס שלא אהבה מראה שמוצמדת לפניה.

משחק הטלפון מגוחך, מדבר על איך כריס תפס לכאורה את השלל של חברתה של אשלי. אשלי מזכירה לג'יזל שהיא מעולם לא הציעה את זה, ואנחנו מגלים שהסיפור שסופר היה מוגזם והפך בכוונה לעורר יותר. ג'יזל מעירה על האינטראקציה הטובה בין קארן לשאריס בשדה התעופה. ברור שהיא לא יודעת איך לקרוא חדר מכיוון שהגראנדדאם שלנו בקושי מצליחה להסתיר את הבוז שלה ל'C-double r- doubles!'

צ'ריס הזמינה את קארן לארוחת צהריים כדי לברר מה הבעיה שלהם. היא מאמינה שקארן מפחדת לשבת מכיוון שהיא יודעת את כל הסודות של קארן. IMO, שאריס מנסה לאחוז במעיליה של קארן, וקארן מטילה את ידיה. קארן אומרת ששאריס לא התקשרה לטלפון שלה כבר חמש שנים, והיא רוצה להבין את העניין הנוכחי. ג'יזל חושבת שקארן בלגן מכיוון שהיא יכולה לזהות את הסימנים ולא יגידו לשאריס מה הבעיה שלהם.

פיטר מצטרף לגברות ומברך את כולם באדיבות. וונדי מעירה על השרימפס הניגרי בתפריט כאילו היא נתנה לו את הרעיון. אשלי לא רואה את פיטר עצבני כפי שרמזה מיה. מיה ושאריס מתעמתים עם פיטר על מה הבשר שלו עם וונדי. פיטר משתף שהיא מעולם לא הגיבה לחוזה ששלח לה לרעיון המסעדה שלהם. פיטר מרגיש זלזל מאז שהגיעה העיר שלו ועדיין לא הגיב לחוזה שלו. מיה חושבת שפיטר צריך לעשות עסקים עם צ'ריס במקום עם וונדי מכיוון שיש לה צ'קים שלא יקפצו. מיה מגילה את וונדי כפרופסור לייצור נרות ללא כל מטבע.

ג'קלין מדברת על ידידותה עם מיה ועל האישיות החזקה שלהם. היא טוענת שהיא החברה היחידה של מיה שעומדת לצידה. מיה מצטרפת לקבוצה ומספרת להם שלפיטר יש בשר בקר עם וונדי. היא מלקקת את שפתיה המנופחות מדי ומתענגת על היכולת לומר זאת לונדי. לאחר מכן אנו מקבלים סצנה מבשרת רעות עם מזג אוויר קשה ותנין שמרחף מעל פני השטח. האם ההפקה רומזת שיש טורף בקבוצה שמתכונן להכות?

ב-ITM שלה, ונדי נשאלת על ידי המפיק לגבי מצב החוזה עם פיטר. היא מראה שהם מבקשים ביקור באתר לאחר בדיקת החוזה שלו. וונדי אומרת למיה שאם לפיטר יש בעיה איתה, הוא צריך ליצור קשר עם בעלה מכיוון שאין לה בשר בקר עם גברים. לאחר מכן מפיקה מיה תשובה, "אין משפחה בעסק", וזה צבוע מכיוון שהעסק המשותף שלה משותף עם בעלה גורדון.

לאחר מכן מיה זורקת מים על וונדי, ואבטחת הייצור חייבת להתערב. זה הופך לעוד תצוגה מביכה בשולחן כשהשניים האלה צועקים עלבונות אחד על השני ומתנהגים כמו בריונים. רובין חושבת שהיא מצלמת עבור TMZ, והיא שולפת את הטלפון שלה כדי להקליט אותו כשהיא מתנהגת כמו בקרב UFC. קארן נאלצה לעשות מהלך מטריקס כדי להימנע מהזרקת המים עליה.

לאחר מכן מיה וג'קלין עוזבות את השולחן עם וונדי קוראת למיה בת עם פרצוף מכתש. וונדי אכן ערכה תצפית נבונה מאוד על מיה. לאחר מכן מיה מתקשרת לגורדון ורוצה שהוא יזמין לה טיסה לחזור הביתה. היא מספרת לגורדון שונדי מאשימה אותו/ה בכך שהוא מזיין נשים וגברים אחרים. למיה נשברו ציפורניה במהלך המריבה הזו. היא מודה שהיא איבדה את החשק ואפשרה לוונדי לנצח על ידי תגובה.

אז מיה חוזרת מכיוון שהיא המארחת, וקארן אומרת לה שלא הייתה צריכה לזרוק משקה. ג'יזל כועסת על קארן מכיוון שהיא חושבת שהיא שוב דופקת את הגדר. רובין וקארן בבירור מתחדדות עם מיה והן גוערות בונדי על שהסיתה את מיה. רובין מכריזה על וונדי כמנצחת מכיוון שהיא חושבת שזה כל מה שונדי רצתה לשמוע. היא טוענת שהיא מנסה להשיג וונדי להפסיק להתנגד לה. וונדי מתרחקת בסערה מהשולחן ומסרבת להיות בסביבת אותה קבוצה שהייתה נגד מוניק בגלל המריבה הפיזית שלה עם קנדיאס.

אנחנו מקבלים עוד המשך וכתב ויתור שלג'ונס הופקינס אין שום קשר אליו RHOP!!! הפרק הזה שקע לרמה הנמוכה ביותר של הביצות של האוורגליידס! מיה, הלא היא פני המכתש, התנהגה כמו טורף/תנין שרודף אחרי וונדי. ג'יזל ורובין התנהגו כמו הצמד הדינמי של Gator Boys שאוהבים לצלם את האינטראקציות שלהם עם טורפים מרושעים. נצטרך להמתין לשבוע הבא כשמזג ​​האוויר הסוער יתבהר, ובתקווה שלא יהיו עוד שפיכות דמים. שיהיה לך שבוע חג ההודיה נפלא, Blurbers!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOP האחרון?

קישור מקור