מיה טוענת שג'קלין שוכבת עם גברים נשואים

השבוע, אנחנו לוקחים את עקרות בית אמיתיות של פוטומק בטיול להצטרף ל"אחוות הבקר המטיילים".

אתה תקבל את התחושה לאורך הפרק הזה שזה עתה נכנסת לוויכוח מלא ואין לך מושג מה באמת עומד מאחורי המחלוקת. בואו נפענח את הפרק המבולגן הזה שבראבו הפיק לנו, נכון?

קארן הוא מייחל לשלום ולא מושך פאה של אשלי טיול יום הולדת למקסיקו. היא ואשלי מארחות יחד את הטיול, ושאר הקבוצה כבר נראית כאילו הם בדיוק נידונו ל"מחנה" עם תרזה ג'ודיצה. קארן ואשלי לוקחות לכאורה וונדי איתם מאז היא נראה שהוא המעורב ביותר בדברים המבולגנים. אני לא מעריץ של וונדי, אבל היא לא המבולגנת דִיר חֲזִירִים בקבוצה הזו!

ג'יזל ו רובין מדברים על הביופסיה שלה. הם דנים על השרירנים של ג'יזל, והיא צריכה להסיר את הרחם שלה. רובין, שברור שאין לו פילטר, אומר כלאחר יד שזה כמו "לגזור את החתיכות", והאזורים התחתונים שלי נרתעו מההערה חסרת הרגישות ההיא. ג'יזל לא רגילה להיות זו שזקוקה לטיפול רפואי. היא לא תיתן לזה למנוע ממנה להרוויח מטבע על ידי נסיעה למקסיקו לחיות את חייה.

לאחר מכן, רובין וג'יזל מבאסים את ההופעה החיה של קארן בכך שהם מכנים אותה מבלבלת ולא מבינים למה שאריס לא הוזמנה. הם חושבים שקארן מוטרדת מכך ששאריס שיתפה את סרטון ה"בובי בפינג" של מיה וקארן. נראה שקארן מתעצבנת יותר מכך שהשדיים שלה נקראים ציצים והיא מוצאת שזה כל כך עלוב. ג'יזל, שהיא בבירור הבוחשת בסיר, רוצה למצוא את הסיבה הבסיסית לכך צ'ה צ'ה והגראנדדאם מתקוטטים.

רובין וחואן מחליטים לדבר עם קורי וקרטר על החתונה, והבנים אפילו לא נראים משוכנעים! יש להם חייט שבא להתאים אותם לחליפה. ב-ITM של רובין, מפיקה שואלת את רובין אם ההורים שלה בסדר אם לא הוזמנו לחתונה שלהם. היא אומרת שאביה לא יתעצבן, אבל יהיו כמה רגשות פגועים מצד אמה. הבנים רוצים שהם ילכו לג'מייקה, אבל רובין רוצה לעשות את צ'ספיק ביי. רובין רוצה להתחתן ביולי, ואני כבר רואה את חואן מזיע. הערה צדדית: חואן מתמודד עכשיו עם הרבה עם תביעת התקיפה המינית הזו, שבה שחקן טוען שהוא לא התערב כשהיה ממוקד על ידי מאמן אחר.

מיה וגורדון משוחחים על מיקומי הזיכיון החדשים שלהם. עכשיו אנחנו יודעים שיש להם בעיות עסקיות, אז להקשיב ל-Mia Pontificate על כמה הם מצליחים בשלב זה זה מעניין. מיה רוצה שגורדון ילך לאחד מהאירועים של הילדים, אבל הוא רוצה פשוט לשבת במכונית וחפש התאמות על אשלי מדיסון. היא מזכירה שג'קלין רוצה שמיה תמצא מטפלת לילדים שלה, אבל אחותה של ג'קלין עובדת אצל מיה. ג'קלין בדרך כלל משאירה את ילדיה בבית של מיה, אבל מיה מרגישה שג'קלין משתמשת בה תמיד מצפה אחותה שלה לצפות גם בילדים שלה. הערת צד: מיה בבירור לא מרוצה מכך שג'קלין קיבלה את כל תשומת הלב הזו העונה. אני לא מבין למה חברה שטוענת שהיא כמו אחות עושה זאת להרגיש מנוצלים גם על ידי צפייה בילדים של חברים אמרו.

אשלי, קארן וונדי מגיעות למקסיקו לפני שאר הצוות. היא תכננה טיול לסנוטה. הם שוהים במלון Sensira, שמקבל 4.5 כוכבים ב-Tripadvisor! ההפקה ממשיכה ללכת הלוך ושוב בין שתי הקבוצות, ואנו רואים שהגאות והשפל מתערבלים והגלים מתקשים. זה נראה כאילו הוריקן מגיע למקסיקו בדמות טנדר ספרינטר.

במטוס, ג'קלין ומיה צרחו על איך שהן אמא לילדיהן. אני אוהב את התמונות של בובות הנייר שההפקה מראה לנו כדי לתאר את הוויכוח בין מיה וג'קלין. מיה כועסת על כך שהילדים של ג'קלין הפכו איכשהו לאחריותה. היא כועסת על כך שג'קלין אמרה שלמיה אין מי בכפר שיעזור לה. מיה נהיית קטנונית כשהיא אומרת לג'קלין שהיא לא מוכנה להיות חלק מהכפר הזה כדי לעזור לחברה שלה. מיה מייחסת את ההתנהגות של ג'קלין לכך שאין לה הרבה חברים.

לאחר מכן, אנחנו מקבלים סצנות מאשלי, שהחליטה שאנחנו צריכים יותר תשומת לב שיביאו את הנרתיק שלהם על ידי רכישת ויברטורים לכולם. אשלי חושבת שאם יש להם O גדול, הם ימצאו דרך להסתדר. בטנדר, קנדיאס שואלת אם הם אי פעם יבדקו את הנרתיק שלהם במראה. היא רוצה להציץ אצלה לפני שיש לה ילדים כדי שיהיה לה על מה להיזכר. הערה צדדית: אין לי עניין לשמוע על מצב הנרתיק של מישהו!

קארן תכננה מסיבת יום הולדת לאשלי. הגברות האחרות סוף סוף הגיעו לאתר הנופש, והן מתקבלות על ידי שלושת האמיגות – בסגנון פוטומאק. קארן רוצה להתחיל את המסיבה, אז היא מכניסה אותם לחדר מסיבה כדי לחגוג את יום ההולדת של אשלי. וואו, המרגריטות האלה של פאלומה נראות מדהימות, ואני באמת יכול להשתמש באחת ברגע זה כדי לסכם את הטירוף הזה.

מיה מודה שהיא וג'קלין נלחמות כמו אחיות. היא טוענת שג'קלין זרקה עליה לבנה כשהיא לא נתנה לה לרמות את שיעורי הבית שלה. מיה אומרת לג'קלין שהיא צריכה לשמור על רגליה סגורות לגברים נשואים! אוי ואבוי, האם ננה מאחורי הקלעים מפיק את הסצנה הזו??? ג'קלין זועמת ואומרת לה שסיימה איתה עכשיו. היא אומרת שמיה מכרה את נשמתה לשטן! לא, ג'קי יקירי, אתה חושב שהשטן הוא בראבו! ג'קלין חושבת שמיה רומזת שהיא שכבה עם גורדון. אנו זקוקים נואשות לבהירות כיצד השיחה הזו עברה מ"גברים נשואים" לגורדון במיוחד. מיה אומרת שהיא אסירת תודה על כך שג'קלין ואמה פתחו בפניה את ביתה. דרך מצוינת להראות הערכה, מיה!

קארן, שמנסה נואשות לכבות את השריפה הזו בפח, מוציאה את הנשים לראות הפתעה נוספת. OMG, עוד שאמאן עקרות בית סצנה – כמה מקורי! בראבו חייבים שמאנים בחיוג מהיר השנה עקרות בית. אשלי משתפת שהיא אופטימית לגבי השנה החדשה שלה. ג'יזל רק רוצה טקילה ואחת מהפלומות הטעימות למראה. קארן מתעצבנת ששאריס ממשיכה לצוץ כמו שדון בקופסה העונה. היא אומרת בצחוק ב-ITM שלה ששאריס "הייתה כמו שדון שתמיד מחפשת סיר זהב ואוכל".

אנחנו עכשיו בארוחת יום ההולדת של אשלי, ואשלי שואלת את ג'יזל על החבר שלה סטיב. ג'יזל אמרה שפעולת הלשון הייתה מבוקרת, אז לא ברור מה זה אומר. היא רק רוצה בחור שיגרום לה לצחוק ויש לו זקן גדול. בסדר, אני מבין את זה! קנדיאס חולקת את האכזבה שלה מכך שהיא עדיין לא בהריון, אבל היא הולכת להפעיל מחדש IVF. עם זאת, היא כן רוצה לקבל כמה צילומי מסך של הנרתיק שלה לפני ואחרי. סליחה, לא יכולתי להתאפק!

לאחר מכן, ג'יזל אומרת לקארן ששאריס לא פרסמה את הסרטון הטמבל – אבל היא כן. קארן הייתה מעדיפה ששאריס הייתה שולחת לה את זה באופן פרטי ואולי הם היו יכולים לצחוק על זה טוב. היא רוצה ששאריס תסביר למה היא כל כך נואשת להיות חברה שלה, ושאריס מתעקשת שזה לא המקרה. הטיעון הזה מתגבר ללא הקשר כאשר קארן חושבת שהנשיות שלה מוטלת בספק.

שאריס פגועה מכך שקארן לא הושיטה יד במהלך גירושיה או מות אביה. לאחר מכן, קארן מעלה את הקצב ומזכירה לה שהיא איבדה את שני ההורים. לאחר מכן, קארן הופכת את ההכרה של שאריס באובדנה של אמה לחוסר כבוד. לאחר מכן היא צורחת, "הסר את השם של אמא שלי מהפה שלך!" הנשים האחרות רואות את הקרב הזה כקרב פרס גריאטרי בין צ'ה צ'ה נגד הגרנדדאם. לאחר מכן נקבל הודעה להמשך…

בשבוע הבא, אנחנו עדיין במקסיקו, ובתקווה, סוף סוף הם יוכלו ליהנות מהחופים המדהימים שלהם. אני מקווה שיהיה לכולם שבוע נפלא. נתראה בשבוע הבא במקסיקו, ומקווה שאף אחד לא יזכה בנקמה של מונטזומה! אנחנו לא יכולים לסבול יותר בלגן!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOP האחרון?

קישור מקור