מיה תורנטון מגלה אם ניסתה להתחבר עם וונדי

קרדיט: שאנון פיני/בראבו

מיה תורנטון הופיע בפרק של יום ראשון בערב של צפו במה שקורה בשידור חישם היא התייחסה לדרמה האחרונה על עקרות הבית האמיתיות של פוטומק והציעה עדכון על בריאותה.

עם בעל גורדון תורנטון בבר קלאבהאוס, מיה הבהירה את משיכתה ל-nemesis לפעמים וונדי אוספוהודתה שפספסה היבט אחד מסוים של ידידותה עם ג'קלין בלייקוהסבירה למה היא לא הייתה צבועה כשהיא לכאורה הצללה על ז'קלין על ששכבה עם גברים נשואים.

לאחר שנשאל על הרצון לאכול את הקופסה של וונדי בפרק ה-22 בינואר של WWHLוונדי הציעה תחילה שהצהרותיה הוצאו מהקשרן, ואמרה, "ממש לא," ו"אני אפילו לא מדברת ככה", לפני ששינתה את המנגינה שלה.

"תלוי אם [Eddie Osefo]היא מעורבת," מיה הצהירה על קשר פוטנציאלי עם חבריה לקאסט. "[Eddie would need to be involved] וכך היה [Gordon]. זה צריך להיות כמו רביעייה".

מיה התייחסה אז לכעוס על ג'קלין על כך שרצתה להוריד את ילדיה עם המטפלת שלה, למרות שהמטפלת שלה היא אחותה של ג'קלין.

"אז אני משלם לאחותה והיא הורידה אותה כבר איזה חודש ואז גורדון מסיים בייביסיטר. אני יכול גם לשלם לו", היא הצהירה.

בעוד שלמיה וג'קלין בהחלט היה חלק ניכר מהרגעים המתוחים לאורך כל הדרך RHOP בעונה השביעית, מיה הודתה שהיא מתגעגעת לתעלולים הפרועים של חברתה.

"היא מטורפת כמו לעזאזל," ציינה מיה.

ולגבי הצביעות הפוטנציאלית שלה, מיה התעקשה שאין לה בעיה עם ג'קלין לשכב עם גברים נשואים.

"זה העניין: זה לא בהכרח שבאתי אחריה כי היא שכבה עם גבר נשוי. רק אל תדברי על זה שאין לי איבר מין בבית כשאתה", הסבירה. "היא צריכה לדאוג לגבי כל הפין השונים שלה. וכולם במקרה נשואים. רַבִּים."

מיה נשאלה אז על דרמת הבגידה סביב חואן דיקסון והמאהבת הבלונדינית שלו לכאורה, שנראית בדיוק כמו קארן הוגרבג'ורג'טאון, החל בשיחת הטלפון הזועמת שלו עם ארוסתו רובין דיקסון.

"כמו שהוא צריך. זה בננות. כמה רחוק אנחנו הולכים בקבוצה הזו?" אמרה מיה בתגובה לתגובתו הזועמת של חואן לשמועות.

"[But] מי יגיד, 'כן הייתי עם בלונדינית בג'ורג'טאון במצלמה?'" הבחור של מיה WWHL אוֹרֵחַ, קארמה משפחתיתשל אנישה רמאקרישנההשיב.

"G היה!" ענתה מיה.

ולגבי הראיות לכאורה לגבי הטעויות הפוטנציאליות של חואן, מיה אמרה, "זה היה ה- [in the picture]. בהחלט. אנחנו יודעים ש-. זה נחמד וגבוה. זה לא היה [incriminating]. האם היא יצאה איתו? לא. אבל זה בהחלט היה שלה…".

מיה גם הציעה עדכון בריאותי בעקבות פחד סרטן, ואמרה, "בריא זה טוב. הנפנו את הסערה הזו".

על WWHL: After Showנשאלה מיה אם היא מאמינה שחואן באמת רוצה להיות בשלשה עם קארן ורובין – או שהיא הוזה.

"בהחלט לא. אתה צוחק עלי? תראה את רובין," ענתה מיה.

ואז, במהלך משחק של "עשה! אתה! מתחרט על זה?" בשידור החי של התוכנית, מיה אישרה שהיא מתחרטת שהשליכה את המשקה שלה בפניה של וונדי והאשימה כריס באסט של לבדוק אותה.

באשר למה שהיא תעשה שוב, מיה אמרה שהיא לא מתחרטת שהביאה את ג'קלין לקבוצה, זורקת חסה בתוך היריקה שלה עם קנדיאס דילארד-באסטוהוצאה של 60,000 דולר על שיפוצים בבית ההשכרה לשעבר שלה ושל גורדון.

"לא. הם שחררו אותי מוקדם מהחוזה", הסבירה.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור