מיה תורנטון מדברת על נסיגה פיננסית וצמצום

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

מיה תורנטון ומשפחתה, כולל בעלה גורדון תורנטוןעברו מהאחוזה שלהם לדירת פנטהאוז.

בהודעה ששותפה ל- עקרות בית אמיתיות של פוטומק בעמוד האינסטגרם של חבר השחקנים ביום חמישי, מיה חשפה שהיא נאלצה לעזוב את "הבית הגדול" שלה בגלל נסיבות בלתי צפויות, מה שעלול לתת קריצה לטענות שאחיו של גורדון גנב את כספם.

"הפוך, הפוך. כן, עברנו דירה!" היא אישרה ב-5 בינואר. "זה היה מריר מתוק מכיוון שציפינו לגור בבית הגדול לפחות 3 שנים בזמן שהחלטנו לבנות/לרכוש, להמשיך לשכור מי יודע, אבל בגלל נסיבות בלתי צפויות, השטח הגדול שלנו נקטע. דבר אחד עליי, אני אף פעם לא נשאר למטה להרבה זמן. נסיגה קטנה! אני מקווה שתהיה לנו הזדמנות להראות לך את החלל החדש שלנו! מעלית למעלה… פנטהאוז ליווינג, אנחנו חוזרים!”

לאחר מכן, לאחר ששיתפה שורה של האשטאגים, כולל "ברכות", "הקאמבק", "תמיד טוב יותר" ו"יש לי עבודה לעשות", אמרה מיה שהיא "שולחת אהבה, שלום ושגשוג" לעוקביה. .

"החיים קשים, אבל אל תוותר כשדברים קורים לך. המשך לדחוף, התיישר מחדש עם המטרה שלך והמשיך לדחוף!" היא ייעצה.

RHOP מיה תורנטון מאשרת שהיא עברה מאחוזה עקב נסיבות בלתי צפויות

אבל בקטע התגובות של הפוסט שלה, המעריצים הבחינו בהערות קודמות שהעלתה לה RHOP חבר לצוות, וונדי אוספומה שמציע שהמצב הנוכחי של מיה יכול להיות תוצאה של קארמה.

"[You] אמר כל כך הרבה [Wendy Osefo] אין לה כסף אחרת היא לא הייתה מוכרת נרות… עכשיו אתה מבין? אף אחד לא יודע מחר אבל היי, עדיין יש לך את מה שנדרש כדי לחיות את החיים היפים שלך. אלוהים יברך תמיד", כתב אדם אחד.

ומיה הסכימה.

"עובדות. אני בהחלט צנועה!" היא הודתה. "שכחתי למה אלוהים הביא אותי לכאן לשנייה. מבטיח לעשות יותר טוב, כי אני נשבע שגם אני לא אוהב את מה שאני צופה בו".

RHOP מיה תונטון הצנועה כשהיא עוברת מאחוזה

אדם שני הזכיר גם את הצהרותיה של מיה בנוגע לכלכלתה של וונדי וכוון לשקרי הסרטן שלה לכאורה.

"מצחיק איך החיים חוזרים למעגל… ניסית לצחוק על הכספים של ד"ר וונדי אבל כולנו יודעים שהמשפחה שלה בסדר גמור במחלקה הזו. בעלה הוא עורך דין, ויש לה כמה הכנסות מעבודותיה הרבות. שכרת את הבית הזה ועוד זייפת עלילת סרטן רק כדי לחזור לעונה השנייה שלך, כי ההודעה ברחוב היא שלא תתבקש לחזור", הצהיר משתמש האינסטגרם. "עכשיו תראה איך זה יצא שהכל חזר. המשפחה של בעלך הגבילה את הכסף שלך, אבל בכל זאת אתה טוען שאתה בוס…בוס איפה??? מוסר השכל של הסיפור הוא, היזהר באיך אתה מתייחס לאחרים ובסוג האנרגיה שאתה מוציא כי KARMA היא דבורה!! ומיה אפשר להפסיק עם השקרים והשקרים כי ברור שאתה שקרן רגיל שזה באמת מדאיג. זה יהיה צעד ראשון מצוין".

בתגובה, מיה אמרה למבקרת שלה "ללכת לאנשהו עם "18 העוקבים" שלהם ואמרה "אף אחד לא מזייף סרטן".

"זה מה שאמרו לי שיש לי את האהבה שלי", הסבירה. "עכשיו מה עוד שיקרתי? כי אתה יודע הכל.

RHOP מיה תורנטון מסבירה את הפחדה מסרטן, מכחישה את השקר

גם בקטע התגובות של פוסט האינסטגרם שלה, מיה הגיבה למישהו שהציע שהיא לא תמיד כנה.

"דבר אחד לגבי מיה הוא שלפעמים היא אמיתית ואמיתית, והפוסט הזה כל כך אמיתי", הם כתבו, והציעו רק מעט צל.

"תודה, אני בעצם אמיתית ואמיתית כל הזמן, החיים שלי פרועים ומשוגעים, ולפעמים אני שוכחת דברים", הבהירה מיה. "לא בכוונה, מבטיח."

RHOP מיה תורנטון טוענת שהיא אמיתית ואמיתית כל הזמן

תוך כדי הופעה ב צפו במה שקורה בשידור חי בנובמבר, מיה הציעה עדכון על דרמת הכסף המשפחתית שלה, וסיפרה למארחת אנדי כהן שזה "לא נפתר" ושיש "הרבה עורכי דין מעורבים".

"זה ייקח זמן", היא הודתה.

RHOP צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות של פוטומק עונה שביעית, אז אל תהסס להגיב למטה כשהפרק החדש ישודר ב-8/7c ב-Bravo.

קישור מקור