מיה תורנטון משתפת אם היא עוזבת RHOP, ותוכניות עתידיות

קרדיט: בראבו

האם מיה תורנטון מתפטרת מתפקידה עקרות הבית האמיתיות של פוטומק בעקבות המפגש הדרמטי שלה עם וונדי אוספו?

לאחר שפנתה לדף הטוויטר שלה בחודש שעבר כדי לומר למעריצים שהיא חייבת "להמשיך הלאה" ולהציע שהיא לא מחויבת יותר לבראבו, וציינה שהיא חייבת לעשות מה שטוב ל"מותג שלה" [and] שותפים", הופיעה מיה בפודקאסט, שם היא אישרה את משמעות ההודעות החשוכות שלה באמת.

"אני, בכל אופן, לא הייתי הולך לרשתות החברתיות כדי להודיע ​​שאני עוזב את התוכנית, נכון? אבל הכרזתי שפשוט אין לי זמן להזין את ההערות והדעות של כולם כי אני צריך לעשות את הטוב ביותר עבור העסקים שלי, השותפים שלי, המשקיעים שלי, הילדים שלי, המשפחה שלי, החברים שלי שכולם כבדים מושפע", הסבירה מיה במהלך הראיון ב-2 בדצמבר ביום חיי הוליוודשל שימו לב Puh-Lease! פודקאסט.

"אתה יודע, רק בגלל שאני יכול לקבל ביקורת ציבורית – נרשמתי לזה, נכון? – לא בהכרח עושה את זה הוגן עבור אנשים לצאת ולתקוף את השותפים שלי", היא המשיכה. "אני צריך לעשות מה שטוב להם כי זה בדיוק סוג האדם שאני, ואני פשוט לא חושב שזה הוגן."

לאחר שאמרה לראשונה למעריציה ולעוקביה לאחר המאבק שלה עם וונדי, "למען ילדיי, משפחתי, חברי, הצוות והשותפים העסקיים שלי, אני חייבת להמשיך הלאה", מיה ביטלה את חשבון הטוויטר שלה אך חזרה לרשתות החברתיות פלטפורמה זמן קצר לאחר מכן עם הודעה שנייה.

"המעשים שלי כלפי וונדי היו בלתי נסבלים", היא הודתה. "זה מצער שתתקוף את המשפחה שלי, החברים והעסקים שלי על סמך תוכנית טלוויזיה ערוכה. בזמן שהייתי מחויב לדרמה ובידור, אני חייב לעשות מה שטוב בשבילו [my] מותג ושותפים. הרבה אהבה, מיה."

אבל כשהוליווד לייף שאלה אותה בצורה חדה אם היא עוזבת את התוכנית או לא, מיה הבהירה שהיא לא תעזוב בקרוב.

"[Bravo’s] יצטרך לפטר אותי [for me to leave the show]", היא הצהירה לגבי עתידה עם הרשת.

RHOP צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של ה- עקרות בית אמיתיות של פוטומק עונה שביעית, אז אל תהסס להגיב ולשוחח למטה כשהפרק החדש ישודר ב-8/7c ב-Bravo.

קישור מקור