מייגן המלך מטיח את הביקורת של קלי דוד על בראונווין בורק

קרדיט: בראבו

עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום מייגן מלך מגנה על החלטתה להתבטא נגד עמית ותיק ב-OC קלי דוד.

קלי ביקרה לאחרונה את הכוכב לשעבר בראונווין ווינדהאם-בורק לאחר שהיא ביקשה עוד כסף למזונות בני זוג ומזונות ילדים מבעלה המנוכר, שון בורקלאחר שטענה שיש לה רק 2,900 דולר לשמה.

קלי פרסמה מחדש את א עמוד שישי מאמר המפרט את מצבו של בראונווין וכיתוב אותו, "אתה הולך התעורר אתה הולך שבור." קלי ובראונווין חלקו כל הזמן על האמונות הפוליטיות השונות שלהם במהלך כהונתם יחד RHOC.

הביקורת של קלי על "נשים רווקות" לא מצאה חן בעיני מגהן, שהיא אם חד הורית בעצמה, והיא מצאה שההערות של קלי בעלות "טעם גרוע".

"אל תקרעי אף אם חד הורית שצריכה יותר כסף כי זה פוגע בכל העניין של נשים רווקות שמנסות לעמוד על הרגליים לאחר גירושים", אמרה מגהן במהלך סשן אינסטגרם לייב.

מגהן המשיכה ואמרה שזה "אופייני" לאישה למצוא את עצמה במצב כלכלי מדאיג לאחר גירושין ו"לא צריך לדבר על זה רע לא משנה מה אנחנו חושבים".

במהלך השיחה, מעריץ אחד העלה שקלי העלתה את בראוניון בכוונה בגלל "אורח החיים הגאה" שלה, והיא האשימה את מגהן בתמיכתו בבראונווין. מגהן הכחישה זאת והצביעה על כך שלמיניות אין שום קשר לנקודה שהיא התכוונה להעלות.

"קלי דיברה במיוחד על בראונווין כי היא חיה בגדול על אורח החיים ההומואי שלה ואפילו לא חיה במשרה מלאה עם הילד שלה. בראונווין מחפשת את שון כדי לתמוך באורח החיים שלה", הגיב המעריץ.

מגהן הגיבה, "האם אתה יכול לראות את התמונה הגדולה יותר כאן? או לעשות [you] עדיין מאמין שאני עושה את זה על בראונווין?" לאחר מכן היא הוסיפה, "ולומר אורח חיים 'הומו' זו ישר קנאות. מה הקשר ל'הומו'? אם אתה לא אוהב את הדרך בה היא חיה תגיד שאתה לא מסכים עם 'סגנון החיים' שלה. ל-GAY אין קשר לזה".

מייגן המשיכה והבהירה שהיא מגנה על "המערכת" ולא מגנה בצורה עיוורת על בראונווין מכיוון שלא היה לה "מספיק מידע" כדי ליצור תמונה מדויקת של מצבה.

בדצמבר 2022, חוסר ההסכמה הגיע לרמה חדשה כאשר קלי הדליפה צילומי מסך של חילופי טקסט בין מגהן לבינה שדנה בכספים של בראונווין. בהודעות, קלי מכנה את בראונווין "מהומה תהילה" ש"ברח" לניו יורק. ניתן לראות את מגהן מגינה על בראונווין ומאשימה את קלי ב"לא [being] נחמד" ו"הנצחת יחס שלילי כלפי נשים גרושות" ש"נאבקות".

השניים טרם הגיעו להחלטה.קישור מקור