מישהו נתפס בשקר באיחוד RHOBH

סאטון סטראקה הופיע בפרק של יום רביעי בערב של צפו במה שקורה בשידור חישם היא מנה על הקרוב עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס מפגש מחודש ועוד.

לפני שחשפה על אילו חברי צוות היא מאמינה שהדליפו סיפורים לעיתונות קתי הילטוןההתמוטטות של באספן, מגישה את הטיול האחרון שלה איתה דניס ריצ'רדסומאשרת את פרידתה מהחבר סנג'יט דאססאטון הציע שמישהו נתפס בשקר בהקלטה בספטמבר.

אחרי המארח אנדי כהן שאל סאטון איזה RHOBH חבר השחקנים נתפס בשקר הגדול ביותר במפגש המחודש בפרק ה-5 באוקטובר של WWHLהיא אמרה, "אוי אני לא יודעת… זאת אומרת…"

"אני חושב שאתה לא רוצה להגיד," ענה אנדי, וגם הוסיף, "אתה תראה בחלק הראשון."

סאטון ענה אז על סדרה של שאלות אש מהירה על המפגש, וחשף את זה קייל ריצ'רדס הזיל הכי הרבה דמעות, קרא לקייל ו גרסל בובשלבשה שמלה ש"בלטה", הכי לבושה, ואומרת ליסה רינה הכי עצבן אותה.

לגבי מי שהצחיק אותה הכי הרבה, אמר סאטון, "זה לא היה מצחיק במיוחד."

"הצחקתי את עצמי," היא הבהירה. "למעשה הייתי די רגוע. אני כמו, 'מה אתם הולכים לעשות לי אחר כך? לא אכפת לי'".

היא גם אמרה שהיא עזבה בהרגשה קרובה יותר דורית קמסליוציינה שלשניהם "היה רגע נחמד", והיא הוסיפה שקתי "היתה בדיוק שם מדברת".

לאחר מכן ציינה שלמרות המצוקה היא ו אריקה ג'יין התמודדו בשתי העונות האחרונות של RHOBHהיא למעשה "אוהבת" את הכוכבת שלה ומוצאת אותה "מצחיקת", סאטון אכלה בדייט האחרון שלה בצהריים עם חברת הקאסט לשעבר דניז.

"זה כל כך מצחיק. אנשים כל כך כועסים על הדברים האלה", הודתה סאטון על הבאזז סביב מערכת היחסים הלא כל כך שנויה במחלוקת שלה עם דניז. "אנחנו מדברים על הילדים שלנו, אנחנו מדברים על מה שאנחנו עושים, אנחנו מתעדכנים בחיים שלנו. אנחנו מדברים קצת על חברינו לצוות אבל לא כל כך כי זה לא מעניין אותנו, לא אכפת לנו".

"התקרבנו. היא ממש מגניבה. לשנינו יש טנדרים", הוסיפה.

כשמתקשר רצה לדעת אם סאטון הסכים עם גרסל שליסה ואריקה לא נראה שאכפת להם מהיחסים שלהם עם קייל בהתבסס על כמה קשה הם מחפשים את קתי, נראה שהיא מאשרת בדיוק את זה.

"זו שאלה ממש טובה כי למה שתעשה את זה לחבר שלך בידיעה שזה עלול להרוס משפחה?" היא תהתה.

גם לגבי הדרמה המתמשכת בין קייל לקתי, סאטון אמרה שהיא חושבת שזה "הצמד הדינמי", וסימנה לאריקה וליסה, שעומדות מאחורי השמועות על ההתפרצות של קתי, והוסיפה, "אני כבר בצרות".

"אני חושב שקתי כנראה התפוצצה קצת ונתנה את זה לליסה. ליסה קיבלה את הנטל בגלל שהיא הייתה היחידה שם", הוסיפה.

באשר לדרמת אספן משלה, סאטון אמרה שהיא מופתעת שקייל לא עמד מולה דיאנה ג'נקינס.

"רציתי שהיא תהיה קצת יותר חזקה עבורי", היא שיתפה. "אנחנו לא צריכים אחד את השני כדי להילחם בהגנה שלנו כי אנחנו צריכים להיות מסוגלים לעשות את זה בעצמנו, אבל באותו רגע, זה נהיה מאוד אינטנסיבי עליי ולפעמים אתה פשוט צריך לעזור לחבר".

מאוחר יותר, על WWHL: After Showסאטון נשאל מדוע ליסה הפסיקה לעקוב אחריה ואחרים RHOBH חברי שחקנים באינסטגרם, והיא נחקרה אם זה צבוע מבחינתה לעשות זאת לאחר שהיא נתנה לה ולגרסל כל כך הרבה שטויות על כך שהפסיקו לעקוב אחרי אריקה.

"לא ידעתי שהיא הפסיקה לעקוב אחרי, ואז פתאום קיבלתי הודעה שאמרה, 'ליזה רינה עוקבת אחריך עכשיו שוב'. אז הייתי כמו, 'אה בסדר, זה נחמד'", נזכר סאטון. "לא ידעתי שהיא תפסיק לעקוב אחרי. ואני חייב להבהיר את זה: הפסקתי לעקוב אחרי אריקה למשך חמש דקות. לא סיפור גדול. למי איכפת?"

גם על אחרי ההופעהלאחר שאנדי שאל אותה אם היא רווקה, סאטון ענה, "כן."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס מפגש עונה 12 יוצג בבכורה ביום רביעי הבא, 12 באוקטובר, בשעה 20:00 ב-Bravo.

קישור מקור