צילום: מכירה של טיילר סטנאלנד מה-OC מתקרב לכוכב השותף אלכס הול ביום של פיצול שלג בריטני כיוון שהוא קשור גם לפולי ברינדל

מכירת אלכס הול של ה-OC מתייחסת לקשר עם טיילר

קרדיט: Xavier Collin/ABACA/INSTARimages, Shutterstock/Kathy Hutchins

אלכס הול מתייחסת כעת לרומן השמועות שלה עם טיילר סטנאלנד – אותה מוכר את ה-OC חבר לצוות, שנפרד לאחרונה מאשתו, בריטני סנואו.

חשדות התעוררו כאשר תמונות של אלכס וטיילר הושגו על ידי TMZמראה את הכוכבים בארוחת ערב משותפת, באותו יום שהודיע ​​על פרידתו עם השחקן.

מדבר עם אֲנָשִׁיםבאמצעות E! חֲדָשׁוֹתאלכס הציע שהתמונות מטעות.

"אני חושב שאנשים באמת רוצים להחזיק ברעיון הזה שיש משהו בין טיילר ואני", אמר אלכס. "כלומר, בשלב זה, אנחנו רק חברים, אז אין בזה שום דבר נוסף."

לדברי אלכס, התמונות צולמו בארוחת ערב קבוצתית, למרות שהצילומים מראים שהם היו לבד.

"היינו ממש במסעדת הסושי האהובה עלינו ממש ליד המשרד, ומישהו צילם אותנו באייפון שלו", אמר בן ה-33. "ויצאנו עם יותר מאשר רק איתנו. בהחלט היינו חברים, אבל בסופו של יום, טיילר עבר תקופה ממש ממש קשה".

בריטני וטיילר נפרדו רק שנתיים לאחר חתונתם במאליבו.

"לאחר זמן ושיקול דעת, טיילר ואני קיבלנו את ההחלטה הקשה להיפרד", אמרה בריטני ב-14 בספטמבר, בעוד טיילר חזר על התחושות בפוסט שלו. "ההחלטה הזו התקבלה באהבה ובכבוד הדדי אחד לשני. הבנו שאנחנו צריכים לקחת קצת זמן ולוודא שכל אחד חי את החיים הכי מספקים ואותנטיים שלנו".

האקסים הוסיפו, "התחלנו את המסע הזה כחברים הכי טובים, והקשר שלנו ימשיך להיות בראש סדר העדיפויות לא רק עבורנו אלא עבור הכלב שלנו צ'רלי. אנו מאוד מעריכים את תמיכתך ומבקשים פרטיות בזמן שאנו מנווטים בפרק החדש הזה."

בראיון של אלכס עם אֲנָשִׁיםנראה שהיא ציינה שיש יותר בסיפור הפילוג שלהם.

"זה משהו שהיה מזמן. החברים הקרובים שלו יודעים קצת יותר על חייו האישיים ממה שהקהל יודע", אמרה. "אז מישהו בשכלו, כלומר, למי אתה מתקשר כשאתה עובר בעיות? אתה מתקשר לחברים שלך."

אלכס מאמינה שלידידות שלה עם טיילר לא הייתה השפעה על הפיצול.

"אני לא חושב שלידידות שלי ושל טיילר הייתה תרומה כלשהי לגירושיו", אמר אלכס. "טיילר הוא גבר בוגר, ובריטני היא אישה בוגרת. אני חושב שאנשים צריכים להבין שהיו חיים שהיו להם הרבה לפני שטיילר התחיל לצלם והרבה לפני שהוא ואני אי פעם הפכנו לחברים".

מוכר את ה-OC העונה הראשונה משודרת כעת בנטפליקס.

קישור מקור