מכירת המבטא של סאנסט צ'לסי בסימן שאלה על קליפ חתונה

מכירת שקיעה המעריצים היו מבולבלים צ'לסי לזקניהמבטא של כל העונה החמישית, ועכשיו סרטון TikTok של חתונתה עם בעלה ב-2017 ג'ף לזקני שוחרר, אפילו יותר שאלות עולות.

לאחר שצ'לסי הציעה הסבר על הניב שלה במפגש המחודש של העונה החמישית, סוכנת הנדל"ן בת ה-29 של קבוצת אופנהיים ספגה מחלוקת עוד יותר כשפתחה על הדרמה שלה מחוץ למסך עם דווינה פוטרץ וחשפה היכן היא עומדת כרישל סטאוס הבא כריסטין קוויןהיציאה של החברה מהמשרד.

"כולם חושבים שאני מזייף את המבטא שלי", אמרה צ'לסי למארחת טאן צרפת במפגש המחודש, דרך Us Weekly. "ההורים שלי ניגרים, אז גדלתי במשק בית שבו להורים שלי היה מבטא, נכון? גרתי בלונדון ב-10 השנים הראשונות של חיי. לאחר מכן, עברתי לשוויץ. ואז, עברתי לניו ג'רזי. לאחר מכן, עברתי לניו יורק. ועכשיו, אני גר בלוס אנג'לס."

"אני עובד על זה. אבל זה אני, בסדר? זה מה שאתה מקבל. אני לא מזייף את זה. אם הייתי, הייתי שחקנית ממש טובה, "הוסיפה.

אבל ב-TikTok, לא כולם משוכנעים, במיוחד לאחר שלמדת המבטא שלה כמעט ולא מורגש.

@portituesday

הוכחה שצ'לסי מזייפה את המבטא שלה.#שקיעה מוכרת #chelsealazkani #מבטא מזויף

♬ סאונד מקורי – portiatuesday

בעוד מעריצים רבים קראו לה במדור התגובות, והציעו שהקליפ הוא הוכחה לכך שהמבטא שלה מזויף, צ'לסי התעקשה, ו-TikTokers רבים הסכימו, שהמבטא המשתנה שלה הוא פשוט תוצאה של חשיפה לתרבויות שונות במהלך חייה.

"המילה ברחוב היא שהמבטא שלי מזויף. אני יודע שזה בכל מקום, אבל תקשיב, יש הסבר, בסדר?" היא אמרה באינסטגרם בחודש שעבר. "גרתי בארבע מדינות ב-29 שנות חיי הקצרות. גרתי בלונדון, גרתי בשוויץ, גרתי בניו ג'רזי, אני גר עכשיו בלוס אנג'לס, אז המבטא שלי הוא מיש-מוש מכל המקומות שבהם גרתי אבל אני ילדה לונדון בנשמה."

לאחר המפגש מלא הדרמות, צ'לסי הסתכלה אחורה על העליות והמורדות שלה עם דווינה, שאיתה היא עשתה תיקון בהקלטה.

"היו דברים שנאמרו מחוץ למצלמה ולפני שצילמנו שבאמת השפיעו על המצב הנפשי שלי", היא אמרה אנשים כל יום פודקאסט. "היו כמה מיקרואגרסיות שנזרקו החוצה, ובצפייה בתוכנית אחורה, הבנתי שאני מאוד שומר על מצב התסכול הזה".

לדברי צ'לסי, ההיאחזות שלה במיקרואגרסיות הללו הובילה אותה לפוצץ את חברתה לצוות.

"אתה רואה אותי סוג של הסלמה למקום של, אולי אפשר לומר, כעס כתוצאה מכך", הסבירה. "יש לי את הכבוד הגדול לדווינה ולכל חבריי לקבוצה, באמת, אבל אני גם מאמין שיכולים להיות לנו ערכים שונים ומערכות ליבה שונות שאולי לא יתאימו… אנחנו לא צריכים להיות חברים סופר קרובים כדי להיות לבביים עם אחד מהם. אַחֵר."

למרות שרבים הרגישו שצ'לסי, שהתחברה במהירות לכריסטין, נכנסה חזק כשהצטרפה לתוכנית לעונה החמישית, צ'לסי ציינה שבגלל ש"לא היה לה קול" כשהייתה צעירה יותר, היא הייתה נחושה להיות "הכי" שלה עצמי אותנטי."

בעוד שהיציאה של כריסטין מקבוצת אופנהיים "ברור מעציבה" את צ'לסי, היא אמרה שיש לה מערכות יחסים עם הרבה מהבנות האחרות, כולל כרישל.

"היא בוסית, אתה יודע, אני אוהב נשים מצליחות, אז אני רוצה לתמוך בה. רציתי לעבוד על הקשר הזה ועכשיו יש לנו ידידות כל כך חזקה", היא הצהירה.

לגבי הפיצול של כרישל מ ג'ייסון אופנהייםצ'לסי אמרה שזו הפעם הראשונה שהיא ראתה את הבוס שלה כל כך "פגיע".

"בהיותנו כל כך קרובים, אנחנו בהחלט רוצים את הטוב ביותר עבור שניהם ואנחנו בהחלט אוהבים ותומכים בשניהם", הוסיפה.קישור מקור