מליסה גורגה של RHONJ על איך היא וג'ו שומרים על נישואים שלמים בטלוויזיה, דילוג על החתונה של תרזה ו

מליסה גורגה דנה בדילוג על החתונה של תרזה, נישואים

קרדיט: אסטריד סטוויארץ/בראבו

מליסה גורגה רק גילתה איך היא ובעלה ג'ו גורגה הצליחו להישאר נשואים בתוך הדרמה המתמשכת של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי.

תוך כדי קידום העונה ה-13 עם כוכבים שותפים דולורס קטניה ו מרגרט ג'וזפס עַל שרי שפרדבתוכנית האירוח של השבוע שעבר, מליסה שיתפה את סוד הנישואים שלה, תוך שהיא דנה בסכסוך המשפחתי המתוח שלה ושל ג'ו עם תרזה ג'ודיצהמה שמציע שהדינמיקה ביניהם היא לא רק "עצובה מאוד", אלא "סופר רעילה".

"הצלחנו. זה מטורף שהגענו עד הלום", הודתה מליסה עליה ועל ג'ו בפרק ה-2 בפברואר של שרי.

לדברי מליסה, היא וג'ו שמרו על מערכת היחסים שלהם על כנה בכך שהטביעו "את הרעש".

"תמיד יש הרבה רעש בחוץ. יש חברתי. יש אנשים שמנסים להפיל אותך. [But] סדרי העדיפויות שלנו נכונים", הסבירה. "אנחנו עוסקים בילדים שלנו בסופו של יום. אנחנו עוסקים במשפחה שלנו בסופו של יום ושנינו מאוד נחושים על כך. אנחנו שומרים את הרגליים על הקרקע".

"זו עבודה, זה כיף, אבל בסופו של יום לא אכפת לנו מכלום חוץ מהילדים שלנו ומהזוגיות שלנו", הוסיפה.

באשר לדרמה ארוכת השנים שלה עם תרזה, מליסה אמרה שהיא "עצובה ביותר".

"זה אחד מהדברים שבהם אתה אף פעם לא מאחל את זה לאף אחד", היא המשיכה, וציינה ש"כולם יראו למה" היא וג'ו ביטלו את תרזה ו לואיס רולסחתונה באוגוסט 2022, שתוצג בספיישל לאחר RHONJ עונה 13 מסתיימת.

"אני חושב שזה באמת היה הדבר הטוב ביותר עבור המשפחה שלי באותה תקופה. לפעמים צריך לומר, 'מספיק זה מספיק'", אמרה מליסה. "זה עצוב. זה מצב מאוד עצוב. תמיד שמתי את הטוב ביותר קדימה. אבל אתה יודע מה? לפעמים כשהדברים סופר, סופר רעילים, קשה להמשיך להילחם במאבק הזה, [especially] אם אתה נלחם בזה לבד וזה חד צדדי."

מליסה המשיכה ואמרה שהיא הבינה שהיא צריכה להתמקד בבעלה ובילדיה.

"זה לא יכול להיות כל כך חד צדדי ואנוכי", ציינה. "אני צריך לפקוח את עיני לפעמים ולומר, 'אתה יודע מה? מה הולך להיות טוב לאיכות חיינו? וכמה רעיל אפשר לתת למשהו להגיע?' ולכן, היינו צריכים לעשות את מה שהיינו צריכים לעשות", שיתפה. "[I] מעולם לא רציתי לעשות את זה אבל אני כן חושב שעשינו את ההחלטה הנכונה עבור המשפחה שלנו".

גם ב שרימרגרט פתחה על החלטתה להשתתף בחתונה של תרזה ולואיס, למרות ידידותה עם מליסה וג'ו.

"היה לי מאוד קשה, כי מליסה היא אחת החברות הכי טובות שלי בעולם, ללכת לחתונה כי ידעתי שזה כל כך כואב אז עשיתי את הטוב ביותר עבור שני הצדדים", היא חשפה. "אמרתי, 'אני לא יכול לרקוד כל הלילה בידיעה שהחברים האחרים שלי נמצאים בבית עם כאבים'. אז נשארנו קצת [and] נתתי כבוד… רציתי לראות אותה מתחתנת ואז הייתי כמו, 'אני לא יכול לרקוד ולהרגיש מאושר'".

"זה היה רגע מר ומתוק וזה היה, זה היה קשה. זה היה רגשי. לא רציתי יותר מאשר לראות את המשפחה הזו מתרפאת ומתקנת", הוסיפה.

לגבי מערכת היחסים שלה עם תרזה, מרגרט אמרה ששניהם תיקנו בתחילת העונה.

"אמרנו שאנחנו הולכים לעשות צעדים קטנים ורציתי לוודא שזה כנה", הסבירה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 משודרת בימי שלישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור