דיווח: מליסה גורגה של RHONJ שהואשמה בבגידה בבעל ג'ו כמקור מגלה מי התחיל לשמועות ואיך תרזה קשורה לדרמה, בנוסף האם תרזה דיברה עם גורגאס?

מליסה גורגה הואשמה בבגידה בג'ו, מי התחיל לשמוע?

קרדיט: TS/MEGA

מליסה גורגה הואשם בבגידה בבעל ג'ו גורגה בתוך ההפקה של העונה ה-13 הקרובה של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי, ובסופו של דבר, השמועה הכוזבת הובילה להתנכרות שלהם תרזה ג'ודיצה, כמו גם היעדרותם בחתונתה ב-6 באוגוסט. אבל מי התחיל את השמועה מלכתחילה?

ימים לאחר שבני הזוג דילגו לשמצה על תרזה ו לואיס רולסביום הגדול, שבחרו במקום זאת לבלות עם משפחתה של מליסה בחוף ג'רזי, כמה דיווחים חדשים חולקים פרטים חדשים על שמועת הבגידה והאירועים שהתרחשו לאחר חשיפתה.

"הכל התחיל מתי [Margaret Josephs] וה-BFF לשעבר שלה [Laura Marasca Jensen] נפל", סיפר מקורב הכל על עקרות הבית האמיתיות. "לורה הייתה כועסת על מרגרט אז היא ביקשה להיפגש עם ג'ניפר איידין ותודיע לג'ניפר שמרגרט לא כל כך תמימה מחוץ למצלמה. לורה חשפה שמרגרט אמרה לה שמליסה גורגה בגדה לכאורה בג'ו גורגה על ידי הסתכסכות עם גבר בשם ניק בארוטה ושהיא ראתה את זה."

למרות שלפי הדיווחים מרגרט סיפרה ל-BFF שלה לורה בביטחון לפני שנפלו ביניהם, ג'ניפר העבירה את המידע במהירות לתרזה. ובעוד שטרזה לכאורה לא האמינה לדיווח, היא ולואיס עימתו את ג'ו עם הפרטים מחוץ למצלמה.

"תרזה אף פעם לא התכוונה להעלות את זה במצלמה אבל היא רצתה שג'ו ידע שזה מה שמרגרט אמרה", הסביר המקורב. "הריץ קדימה לצילומים – כולם עושים שלום והשמועה הזו לא יוצאת לאור. מרגרט מודעת למידע הזה בחוץ והיא רודפת אחרי ג'ניפר איידין שוב. הפעם קוראים לה מכורה לסמים. זה הזמן שבו ג'ניפר מספרת לעקרת הבית החדשה ביותר דניאל קברל מה מרגרט אמרה על מליסה."

בשלב זה, דניאל הביאה את המידע למליסה, וציינה את לורה כמקור. ואז, ימים לאחר מכן, תוך כדי צילומי הסרט RHONJ סיום עונה 13, "מליסה האשימה את תרזה בכל העניין".

"[Luis] היה מוטרד מכך שטרזה היא זו שאשמה וג'ו גורגה בסופו של דבר נגבה בשעה [Luis] עד כדי כך שהיה צריך לרסן אותו. למחרת הם מפרסמים את ההודעה שהם [were] לא מגיע לחתונה דרך עמוד שישי", הוסיף המקורב.

ימים לאחר החתונה, האבק עדיין לא שקע ופרטים חדשים ממשיכים להיחשף.

"ג'ו ומליסה קיבלו החלטה של ​​הרגע האחרון לא להשתתף בחתונה של תרזה לאחר קרב פיצוץ", אמר מקורב. Us Weekly ב-8 באוגוסט. תרזה "היתה חלק מהקרב הזה" ו"ממשיכה לתקוף את מליסה, וג'ו לא עומד בזה יותר".

"תרזה אולי לא תסלח לג'ו אחרי זה ולהיפך", הוסיף המקור.

על פי הדיווח, מליסה "סומאה" מהשמועה, מה שהוביל להסלמה ויציאה משליטה.

בזמן שמליסה השתתפה במקלחת הכלה של תרזה ב-30 ביולי, היא לא נכחה במסיבת הרווקות שלה ב-4 באוגוסט. ובהתקדם, היא וג'ו "לא מתכוונים לזייף את מערכת היחסים שלהם" עם תרזה.

"טרזה קיבלה הודעה של יום על כך שהם לא הגיעו, אז זה לא היה שהיא הייתה מעורפלת ביום של", שיתף מקורב. "היא המשיכה עם החתונה שלה ולא נתנה לזה להרוס לה את היום המאושר".

בינתיים, המקורב המשיך, "תרזה, ומליסה וג'ו לא דיברו" מאז המריבה.

"הגורגאס הרגישו שהם קיבלו את ההחלטה הנכונה. הם רק רוצים להיות בשלום עם תרזה", הסביר המקורב. "היא אמרה הרבה דברים פוגעים על הנישואים שלהם. בשלב זה, מערכת היחסים שלהם אינה ניתנת לתיקון, אבל לעולם אל תגיד לעולם לא".

לעת עתה, ג'ו ומליסה החליטו "לקחת קצת מקום" מאחותו.קישור מקור