מליסה גורגה התבקשה להיות שושבינה בחתונה של תרזה

מליסה גורגה הוצע לכאורה לתפקיד שושבינה בגיסה תרזה ג'ודיצההחתונה האחרונה של.

קצת פחות משבועיים אחרי היא ובעלה ג'ו גורגה ביטלה את ההצטרפות ל עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי היום הגדול של חבר השחקנים עם הבעל לואיס רולסלכאורה עקב דחיפה של תרזה לשמועה שטענה שמליסה בגדה, מקורבים מציעים שגם מליסה וגם ג'ו התבקשו להיות חלק ממסיבות החתונה.

"לתרזה בהתחלה היו רק כמה אנשים שילכו בחתונה שלה. כשהתחילה עונה 13, כולם עשו שלום, והכל הלך כשורה. תרזה החליטה לשאול [Dolores Catania], [Jennifer Aydin], [and] מליסה לטייל בחתונה. תרזה הודתה שזה מאוחר בשבילה לשאול, אבל היא תשמח שחברותיה הקרובות יהיו לצידה, וזו הייתה מנחת שלום עבור מליסה כדי שיוכלו להתקדם", אמרו מקורות המקורבים להפקה הכל על עקרות הבית האמיתיותבאמצעות אינסטגרם.

אבל, המשיכו המקורבים, "מליסה סירבה ואמרה שהיא לא הולכת וטרזה צריכה לדבוק בהחלטתה הראשונית".

בינתיים, דולורס וג'ניפר התרגשו להצטרפו למסיבת הכלה.

"הם מבינים שדברים משתנים עם חתונות כל הזמן, ואם היא רצתה עכשיו מסיבת כלה גדולה יותר, הם היו שמחים להיות חלק מזה", שיתפו המקורות. "הם אוהבים אותה ותומכים בה ורק רצו שיהיה לה יום נהדר מכיוון שזה היום הגדול שלה. "

כפי ש RHONJ המעריצים אולי שמעו, מליסה וג'ו התייחסו לספקולציות סביב היעדרותם בחתונה של תרזה ולואיס בפודקאסט של מליסה בשבוע שעבר, כשג'ו הציע שתרזה היא האחראית הבלעדית לריב ביניהם.

"היא עשתה את זה. כל זה היה עליה. זה מה שהיא באמת רצתה", טען ג'ו. "היא לא רצתה [Melissa] בחתונה. היא לא רצתה אף אחד מהילדים שלי בחתונה. היא בקושי רצתה אותי."

לאחר מכן הוא הודה שהתבקש להיות בחתונה, ואמר שההזמנה הגיעה לאחר ש"מידע" מסוים כבר שותף.

"זה מה שמצער אותי… ידעתי מה קורה וידעתי מה היא באמת מרגישה," הוא הציע.

אבל בתגובה, ה הכל על עקרות הבית האמיתיות מקורות התעקשו שג'ו "נשאל בהתחלה".

"לא היה בקושי על זה. [Luis] היה אמיתי ומתוק איתו. הוא תמיד היה מאוד מכבד את ג'ו גורגה. ג'ו גורגה קיבל והתרגש מזה. כמה ימים לאחר מכן, הוא דחה כי הבין שמליסה לא נשאלה. לואי כיבד את ההחלטה שלו ולא היו לו רגשות קשים", שיתפו מקורבים.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה להתחיל לשדר בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור