ה-BFF לשעבר של מליסה גורגה מגיבה לטענה שניסתה להצטרף ל-RHONJ מאחורי גבה בהודעות DM שהודלפו

מליסה גורגה לשעבר BFF חושפת את "Dirty Ploy" כדי לעלות על 'RHONJ'

קרדיט: JOHN NACION/startraksphoto

מליסה גורגהה-BFF לשעבר של יאן מארי דה דולצ'ההתבטאה נגדה בסדרה של הודעות DM שהודלפו.

לאחר עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר השחקנים כוון לעבר חברתה לשעבר בפודקאסט שלה, והאשים את האישה בהפצת שמועות איומות עליה לגיסה תרזה ג'ודיצהשלדבריו יאן הואשם בסופו של דבר, יאן חשף את "התכסיס המלוכלך" לכאורה של מליסה להצטרף לתוכנית מאחורי גבה של תרזה, שמליסה הכחישה זה מכבר.

"כפי שחלקכם זוכרים ואולי לא זוכרים, הופעתי RHONJ בתור חברה של מליסה. למרבה הצער, האמת הוסתרה לחלוטין מכולם בזמן שתרזה הואשמה", כתב יאן בראשון מתוך סדרה של הודעות DM שפורסמו על ידי הכל על עקרות הבית האמיתיות ושותף במקור על ידי אהבה אהבה אהבה גבריאלה עַל אינסטגרם.

מליסה גורגה BFF לשעבר חושפת אותה על כך שעלתה על RHONJ מאחורי גבה של תרזה

"לאחר שידור העונה יכולתי למכור את מליסה, ובכל זאת בחרתי שלא. כלי תקשורת רבים הציעו לי כסף עבור מידע, עדיין שתקו והגנו עליה", המשיך יאן. "אם המטרה שלי באמת הייתה להיכנס לתוכנית בתור א [housewife]כפי שהיא טענה בפודקאסט האחרון שלה, יכולתי לחשוף אותה ואת התכסיס המלוכלך שלה כדי שאכתוב מכתבים לבראבו כדי שיפילו אותה מאחורי גבה של תרזה, מה שכמובן לא עשיתי”.

לדברי יאן, הייתה לה הזדמנות להשתתף ב"מספר אירועים" שצולמו עבורם RHONJ אך בחרה שלא לעשות זאת כי היא לא רצתה לקחת חלק בדרמה.

Melissa Gorga Dirty Loy to Get on RHONJ Exposed By Ex BFF

"היינו באמת כמו אחיות. הייתי מודע לאירועים ונסיבות רבים שבהם יכולתי לחשוף מי היא באמת ולתת לצבעים האמיתיים שלה להראות, אבל מעולם לא עשיתי זאת. שתקתי", הוסיף יאן.

כפי ש RHONJ המעריצים אולי שמעו, מליסה דיברה על האישה בפרק האחרון בפודקאסט שלה, מליסה גורגה בתצוגהעם הכוכב והאורח שלה, מרגרט ג'וזפסמציע שג'אן יצאה לתפוס תפקיד בתוכנית – ואפילו הלכה מאחורי גבה במאמץ לעשות זאת.

"היתה לי חברה שממש צילמתי איתה שהייתה בחתונה שלי שניסתה לעלות גם לתוכנית, שבאותה עונה הבאתי אותה איתי לארוחת צהריים כי ניסיתי להעלות אותה לתוכנית " הצהירה מליסה. "ואז מאוחר יותר באותה עונה, אתה רואה אותה יושבת עם גיסתי כדי לספר לגיסתי דברים נוראיים עלי, שאני רמאי. שוב, כל הדברים האלה: רמאי, חשפנית, כאילו, אני לא יודע מה הלאה, אני שודד בנקים, אני פוגע בתינוקות, כאילו, בשלב הזה, מי נותן ש-ט?"

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, בבראבו.קישור מקור