מליסה גורגה מדברת וידאו של ג'ו צורח על דייר

מליסה גורגה לא כועסת על בעלה, ג'ו גורגהל "[losing] שלו sh-t" על דייר. למעשה, ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי הכוכב טוען שג'ו קיבל טונות של "אהבה" ותמיכה בימים מאז שסרטון של המפגש הודלף ברשת.

לאחר שג'ו נראה צורח על הדייר, שנראה לו "מפסיד מזוין", על כך שלא שילם שכר דירה, מליסה התייחסה לנושא בזמן שהשתתפה בטוסט של Mohegan Sun עם המארח עם בן זוגה ביום שישי.

"כמות השיחות והטקסטים שקיבלנו שהיו כל כך גאים בו. הם היו כמו, 'האיש הזה צריך לשלם את שכר הדירה שלו'", אמרה מליסה עמוד שישי. "אני אף פעם לא רוצה שהוא יצעק על אף אחד… אבל הוא באמת קיבל אהבה, ואנשים היו גאים שהוא עמד בעד [himself]."

לדברי מליסה, הדייר, שצילם את הסרטון שדלף בטלפון הסלולרי שלו, לא רק נכשל בתשלום שכר הדירה – על פי הדיווחים הוא גם גנב חבילות ומשלוחים עבור אחרים המתגוררים בבניין של בעלה.

"הוא פשוט לא בחור טוב, אז ג'ו עשה לו טובה. הבחור דפק אותו כמו שהוא דופק את כולם", הסבירה. "אז זה היה עצוב מאוד, וג'ו איבד את השטויות שלו, וזה אף פעם לא טוב. אבל יחד עם זאת, כולם היו כל כך גאים בו. הוא עשה מה שעשה, אבל הבחור הוא זבל אמיתי והגיע לו. אז זהו. מצטער לא מצטער."

בכל הנוגע לקריאות הדייר "המפסיד המחורבן" שלו, שלטענתו לא שילם שכר דירה במשך "ארבע שנים מזונות", ג'ו לא מתחרט.

"אני פשוט לא מסתדר עם אנשים שלא עושים את הדבר הנכון בחיים ולא דוחפים ולא עובדים ולא מנסים, ולכן אני אעמוד על איך שהתמודדתי עם זה", הוא הצהיר.

בסרטון של כמעט שלוש דקות שהגיע לידי TMZ בשבוע שעבר, השוכר הודה שהוא חייב לג'ו שכר דירה עבור ינואר ומדי חודש מאז. עם זאת, לדברי ג'ו, השוכר "הנורא, הנורא" שלו חייב לו 89,000 דולר לאחר שהפסיק את התשלומים שלו רק שלושה חודשים לתוך חוזה השכירות שלו.

"לא היה לך איפה לגור ואני לעזאזל נתתי לך בית מזוין", צרח ג'ו על הדייר בסרטון כשאמר שוב ושוב לאיש שהוא "לוזר מזוין" והזכיר סמים.

ג'ו המשיך ואמר כי השוכר שלו ניסה "לנצח את המערכת" במקום לקבל עבודה ולשלם את החשבונות שלו.

כפי שציינה TMZ, השוכר טען שתשלומי שכר דירה של מספר חודשים הוגשו על ידי מדינת ניו ג'רזי לאחר שהעפיל לתוכנית סיוע לקורונה לאחר שאיבד את עבודתו כמנהל מסעדה.

למרות ש-Page Six ציין שהאיש חייב לג'ו כמעט 90,000 דולר, עורך דינו אמר ל-TMZ שהמספר קרוב יותר ל-50,000 דולר.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל לשידור בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור