מליסה גורגה מדברת על "דם חדש" ב-RHONJ, למה ג'ו חזר

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

לאורך השנים, מליסה ו ג'ו גורגה הסתכסכו לסירוגין עם תרזה ג'ודיצה, אחותו היחידה. במהלך מפגש עונה 12 של עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזיהמשפחה עסקה במשחק צרחות, שהגיע לשיאו באיום של ג'ו לפרוש מהתוכנית.

אחת הבעיות (הרבות) שלהם כללה את החתונה הקרובה של תרזה איתה לואיס רולס. לפי המפגש, ה-OG לא הצליח לבקש מליסה להיות שושבינה.

בטקס פרסי הסרטים והטלוויזיה של MTV, סיפרו ג'ו ומליסה תוֹסֶפֶת הם שמחו שהמפגש המחודש הסתיים. "הייתי כל כך מאושר, עשיתי ג'קונים", אמר ג'ו.

לרוע המזל, כוכבי הבראבו חזרו לאור הזרקורים. "המצלמות כבר בחוץ ואנחנו מצלמים שוב [for season 13]", חשפה האם לשלושה. "זה כמו מחזור שלעולם לא נגמר."

רייצ'ל לינדזי (המראיין של אקסטרה) שאל את ג'ו, "אז לא עזבת?"

מליסה הגיבה, "הוא חזר, הוא חזר, והוא חזר. אנדי התחנן בשבילו, הוא חזר".

לאחר מכן ג'ו הבהיר, "חזרתי רק בשביל אנדי."

כמה רחוקה ההפקה לעונה 13? "ממש רק התחלנו," הסבירה מליסה, והיא רמזה על חברים חדשים אפשריים לקאסט. "אני מקווה שנראה כמה פרצופים חדשים – מזה אני מתרגש. אני אוהב לקבל, כאילו, כמה פרצופים חדשים, כמה חדשים, קצת דם חדש, כמה טירונים חדשים לצאת".

"אנחנו רוצים למצוץ את הדם שלהם," אמר ג'ו בצחוק.

"אנחנו צריכים כמה משפחות חדשות כדי לענות!" ענתה מליסה.

למה הייתה התגובה של מליסה רמונה זינגר מדליף את הזמנת החתונה של תרזה? "לא האמנתי אפילו," אמרה מליסה. "ואיך שהיא דיברה על זה כל כך חופשי ואז פשוט מראה את זה למצלמה… מי עושה את זה…? כאילו, הייתי, לא האמנתי. לא יכולתי."

היא גם חשפה, "טרזה הייתה צריכה לשנות הרבה דברים בקשר לזה עכשיו."

בגלל הדליפה, מליסה אמרה, "אנשים מאוד אוהבים, כמו, רשימת השושבינה, רשימת האורחים, לאיזה עקרות בית הולכות".

"לא יכול להמציא את זה," הסביר ג'ו, שנראה המום מהחשיפה של רמונה. "מדוע ריאליטי כל כך נהדר? [Because you] לא יכול להמציא את זה."

רמונה היא המלכה של מכניסה את רגלה לפה – ביטוי שהיא משתמשת בו שוב ושוב. אבל האם הטעות האחרונה שלה השפיעה על ידידותה עם תרזה, שגרה מעבר לנהר? לפי תרזה, התשובה היא לא.

הגשר, כך נראה, לא נשרף.

קישור מקור