מליסה גורגה מכחישה שאמרה שקרוליין מבוגרת מדי בשביל 'RHONJ'

קרדיט: בראבו

מליסה גורגה מוחא כפיים בחזרה ג'קלין לוריטהההצעה האחרונה של שהיא תייג קרוליין מנזו "מבוגר מדי ומשעמם" עבור עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי.

לאחר שג'קלין יצאה נגדה באינסטגרם בתגובה למעריץ שחקר אותה על מערכת היחסים של מליסה עם קרוליין, אפילו העלתה את מערכת היחסים המתוחה שלה עם הגיסה תרזה ג'ודיצהמליסה הגיבה לטענותיה, והתעקשה שהיא "תמיד" אהבה את חברתה לשעבר לצוות.

"זה יורד בגארדן סטייט. לְשֶׁעָבַר [RHONJ] כוכב [Jacqueline Laurita] טוען הנוכחי [Real Housewife Melissa Gorga] התקשרה לגיסתה של לוריטה ולחברה לתוכנית, בת 61 [Caroline Manzo]'מבוגר מדי ומשעמם' כדי להיות חבר צוות", כתב עמוד שישי אינסטגרם ב-19 בינואר.

ובמדור התגובות של האאוטלט, מליסה השיבה, "לא נכון – אני תמיד אוהבת את קרוליין".

מליסה גורגה מכחישה שאמרה שקרוליין ישנה ומשעממת מדי עבור RHONJ

בסדרת תגובות ששיתפו על ידי הכל על עקרות הבית האמיתיות באינסטגרם לפני ימים, ג'קלין האשימה את מליסה בכך שהיא לא רק אמרה שקרוליין "מבוגרת ומשעממת מדי לתוכנית" (ג'קלין אמרה שהיא לא), אלא גם בכך שהיא "ממש טובה בלשקר תוך שמירה על פנים ישרות".

"[She’s] טוב מאוד במניפולציות על אנשים", הוסיפה ג'קלין.

וכשזה הגיע לדרמה המתמשכת של מליסה עם תרזה, ג'קלין אמרה שבמהלך התקופה שלה עם מליסה ב RHONJהיא ובעלה, ג'ו גורגהלעתים קרובות דיבר גרוע על תרזה.

"כל הזמן, מליסה וג'ו היו באוזן שלי ועשו לי מניפולציות, סיפרו לי סודות על תרזה, דברים שתרזה הייתה אומרת ועושה להם, וסיפרו לי דברים שתרזה הייתה אומרת מאחורי הגב שלי", היא שיתפה.

קרוליין וג'קלין היו חברי שחקנים במשרה מלאה RHONJ כשהסדרה החלה במאי 2009 והמשיכה להופיע בתוכנית בתפקידים רשמיים עד לעונה החמישית. קרוליין המשיכה להופיע בספינאוף משלה, מנזו'ד עם ילדיםששודרה במשך שלוש עונות מ-2014 עד 2016, וג'קלין עברה ללאס וגאס לאחר שהופיעה כ"חברה" בעונה השישית והחזירה את תפקידה במשרה מלאה לעונה השביעית.

מוקדם יותר החודש, פיקויק הודיעה שקרוליין יוצאת למרוקו כדי לצלם את העונה הרביעית הקרובה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עם עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'של ויקי גונבלסון ו גרטשן רוסי, עקרות הבית האמיתיות של אטלנטהשל פאדרה פארקס ו אווה מרסיל, עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס' ברנדי גלנוויל ו קמיל גרמרו עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום אלכס מקורד.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור