כוכבת 'RHONJ' מליסה גורגה חושפת מדוע היא וג'ו גורגה לקחו את הפורשה של הבת אנטוניה, מודה שצעקה

מליסה גורגה על למה היא וג'ו לקחו את הפורשה של אנטוניה

קרדיט: JENNIFER GRAYLOCK/INSTARimages

מליסה גורגה ובעלה, ג'ו גורגהנתנו במתנה את בתם אנטוניה גורגה עם פורשה מקאן ליום הולדתה ה-17 באוגוסט 2022. אבל השבוע, לאחר ויכוח עם בנם הצעיר, ג'ואי גורגה12, ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי הזוג לקח ממנה את המפתחות.

תוך כדי הופעה ב ג'ף לואיסתוכנית רדיו בתחילת השבוע, שבה שוחחה על הורות עם מתחרפן אלומה, מליסה פתחה על הירק המשפחתי שגרם לכך שאנטוניה נאסר לנהוג במכונית החדשה שלה למשך שבוע שלם.

"אם אני אהיה כנה איתך. הדרך שלי היא לצעוק כל הזמן", הודתה מליסה בהורות שלה בפרק ה-26 בינואר של SiriusXM's ג'ף לואיס לייב. "[It’s] נורא. זה כמו מה שאני עושה, כאילו אני אומר לך בשנייה שאתה עושה את זה, ואני כועס בשנייה שאתה עושה את זה."

באשר לבעלה, מליסה אמרה שג'ו פשוט "מנענע בראשו".

"ג'ו רק מקשיב. הוא אחד מהחבר'ה המצטברים האלה… ואז הוא מתפוצץ," היא הסבירה.

לדברי מליסה, הפיצוץ האחרון שלה עם אנטוניה התרחש ביום ראשון האחרון לאחר סוף שבוע ארוך של פעילויות עם המשפחה. כפי שהיא נזכרה, ג'ואי ביקש לצאת לסנובורד עם חברים בדיוק כשהם התיישבו. ובעוד שהמקום שבו הוא עושה את זה נמצא במרחק של 15 או 20 דקות בלבד משם, לזוג לא היה מצב רוח לחזור החוצה – ולא היה להם מטפלת שעבדה באותה תקופה.

"היינו מותשים. אנטוניה הייתה שם. [And] יש לה מכונית יפה שאנחנו משלמים עליה", הסבירה מליסה. "[So] ג'ו אומר לאנטוניה, 'אנטוניה, תיכנסי למכונית שלך. לך תיקח אותו. הוא רוצה לצאת לסנובורד'".

בעוד שמליסה תיארה את בתה המתבגרת כ"ילדה טובה", אנטוניה סירבה להוריד את ג'ואי ואמרה לאביה, "ממש לא".

"זה הלך הלוך ושוב במשך 20 דקות טובות שלה רק סירבה להסיע את אחיה", חשפה מליסה. "היא כאילו, 'הוא כל כך מעצבן. למה אתה צריך ללכת, ג'ו?' [And] היינו כמו, 'ביקשנו ממך טובה'. יש לך הכל. אנחנו עושים הכל בשבילך. קום והסע את אחיך'”.

ולמרות שג'ו הוא בדרך כלל ההורה הרגוע, הוא "איבד את השטויות שלו" ואמר לאנטוניה, "תן לי את מפתחות המכונית שלך", ונצמד לעונש בימים שחלפו מאז.

"היא לא נהגה במכונית הזאת כל השבוע הזה. הפעם הראשונה שעשינו לה את זה", שיתפה מליסה. "והוא אומר, 'כי אתה תלמד כבוד. כמו כשההורים שלך מטפלים בך, והם משלמים את תשלום המכונית שלך, ואנחנו מבקשים ממך טובה, בפעם הבאה שנבקש ממך, אתה תרד מהמכונית שלך – ואתה תיסע אח קטן.'"

ה RHONJ חבר השחקנים המשיך וסיפר לג'ף שאנטוניה "מייסרת" אותה ו"מאבדת את זה" כל השבוע בזמן שג'ו המשיך לדבוק באקדחים שלו. למעשה, גם אחרי שמליסה התחננה בפניו לשקול מחדש בגלל הבעיות שלה עם הצורך להסיע את אנטוניה בעצמה, ג'ו לא נכנע.

"אז אני סקרן לראות אם היא אומרת לנו שוב 'לא'. וזו הסיבה שאתה צריך לקחת את זה זמן רב יותר, יותר מכמה ימים עד לנקודה שהם אומרים, 'אוי שא-ט הם רציניים'", ציינה מליסה. "לפעמים אני מרגישה שהילדים שלי יצלבו אותי שוב, אבל הם לא יחצו את ג'ו כי הוא פשוט החזיק את זה במשך שבוע ברציפות."

"בפעם הבאה היא תקום ותסיע את אחיה", הוסיפה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור