מליסה וג'ו גורגה של RHONJ על לא להשתתף בחתונה של תרזה, לכסות את העניינים שלה ולואיס, ואיזה פרט טקס גרם לג'ו

מליסה וג'ו גורגה מדברים על דילוג על החתונה של תרזה

מליסה גורגה אירחה פודקאסט עם בעלה, ג'ו גורגהביום חמישי, שבו עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי בני הזוג דנו בהיעדרויות השנויות במחלוקת שלהם תרזה ג'ודיצה ו לואיס רולסהחתונה האחרונה.

בעקבות סדרה של שמועות, המצביעות על כך שהגורגאס ביטלו את הסכמתה לאירוע של אחותו עקב תפקידה בשמועת רמאות לכאורה, כמו גם את תגובתו של לואיס לתסכוליו של ג'ו בעניין, מליסה קיבלה את ג'ו בברכה למופע שלה, שם השניים של הם אישרו שיש להם "רשימת כביסה של סיבות" מדוע הם דילגו על הטקס.

"ברור שהיה משהו שירד בגמר הצילומים [RHONJ]", אישרה מליסה בפרק ה-11 באוגוסט של מליסה גורגה בתצוגהשזכה לכותרת המתאימה, "תן לזה ללכת".

ולמרות שמליסה מחויבת חוזית לשמור את הפרטים המדויקים לעצמה עד שהפרק ישודר, היא רוצה שהמעריצים ידעו שהסיפור כולו עדיין לא שותף, במיוחד החשבון שלה וכיצד הוא הוביל לריב הנוכחי שלה עם תרזה.

"החלק הקטן הזה כל הזמן נשאר מחוץ לכל הסיפורים, וזה הטוויסט האמיתי של הכל", היא חשפה. "אני לא הולך לשבת פה ולומר שלא הייתה דרמה, שזה לא היה מטורף. כן, הייתה קצת תוקפנות מאנשים מסוימים שיכולה הייתה להיות קצת מפחידה. בהחלט היו רגעים. היו הרבה סיבות לג'ו ואני לומר, 'כן, זה יהיה מאוד מוזר עבורכם לשבת מחר בספסלים, כמו לאחל להם בהצלחה ביום חתונתם'".

ובכל זאת, כשהסתכלו אחורה על השבת האחרונה, כשתרזה ולואיס קשרו את הקשר, בני הזוג גורגאס אמרו שזה מעצבן שהם לא היו שם.

"ראיתי איך [Joe]הפנים של נראו באותו היום כי [he] ידעה שזה לא הדבר הנכון להיות שם", הסבירה מליסה.

"זה היה כל כך, כל כך קשה עבורי. הנה את כאחותי היחידה, הדם היחיד שלי. אין לנו משפחה גדולה, אין לנו הרבה בני דודים. איבדנו את ההורים שלנו. ובעיני זה היה הרסני. זה באמת היה. זה היה אחד הימים הקשים בחיי. זה היה רע", הודה ג'ו.

אבל לדברי ג'ו, זה לא היה בלתי צפוי.

"בוא נחזור למפגש המחודש. היא עשתה את זה. כל זה היה עליה. זה מה שהיא באמת רצתה. היא לא רצתה [Melissa] בחתונה. היא לא רצתה אף אחד מהילדים שלי בחתונה. היא בקושי רצתה אותי", הוא הצהיר. “נשאלתי אחרי שכל המידע הזה יצא להיות בחתונה וזה מה שמצער אותי. וידעתי את זה. וכשיצאתי מהמפגש הזה, הסתכלתי על אשתי, והייתי כמו, 'וואו, היא שונאת אותנו. בחיים לא ראיתי אותה ככה'. אמרתי, 'זה נורא'".

למרות שמליסה ניסתה לתקן עם תרזה לאחר הקלטת הסרט RHONJ מפגש מחודש של עונה 12, שולח לה הודעת טקסט ובו נכתב: "תקשיבי, כולנו בסדר. בואו נתקדם," תרזה מעולם לא הגיבה.

"אז ידעתי מה קורה וידעתי מה היא באמת מרגישה. היא ממש לא רצתה אותנו שם", אמר ג'ו.

בני הזוג גורגאס המשיכו ואמרו שבמשך שנים הם מחפים על אחותו.

"טיפשנו הכל," גילה ג'ו בסתירה.

"טיפשנו הרבה דברים. הרבה דברים אנחנו יודעים ועכשיו אני יושב לאחור, אני לא הולך לשקר, ניחוש שני, כמו, 'למה? למה כיסינו עליה?" מליסה הודתה.

"כי אנחנו אנשים טובים. ואנחנו לא רוצים לפגוע באף אחד," ענה ג'ו. "אני לא רוצה לפגוע באחותי. אני לא רוצה להפיל אותה. אני לא רוצה להפיל את לואיס. אני לא כאן כדי להפיל אף אחד אבל הם, מצד שני, כולם מחפשים להפיל אותנו".

בעוד שמליסה עברה מחשבות על חשיפת מה שהיא וג'ו יודעים על תרזה ולואיס, היא אמרה שבסופו של יום, היא לא רוצה "להיות אחראית לכך שזוג הולך הביתה ויהיה אומלל".

לאחר מכן היא ציינה שיש ילדים מעורבים, ונתנה הנהון לשלושת ילדיה שלה, שניים מהם כבר התעמתו איתה ועם ג'ו לגבי הדרמה שלהם עם תרזה.

"זה ישפיע על הילדים שלנו וגם אם נדע שאנחנו צודקים… זה לא יהיה במודע שלי שעשיתי את זה ושחררתי את זה ושמתי את זה כי אני מאמינה בקארמה", ציינה מליסה .

במהלך שאלות ותשובות, מליסה הקריאה שאלה לבעלה ששאלה מדוע הוא לא הלך עם תרזה במעבר. ואחרי שחשף שהוא "מעולם לא נשאל", אמר ג'ו שהוא "היה אוהב לעשות זאת". לאחר מכן הוא התמוגג ממה שראה בחתונה של אחותו.

"כשהיא הלכה במעבר, היא נראתה יפה. ואהבתי את השיר שהיא בחרה. זה היה 'אווה מריה'. זה היה השיר של אמא שלי לפני שהיא נפטרה. זה גרם לי להתמוסס. אבל זה היה יפה. זה באמת היה", אמר למאזינים. "היא נראתה יפה. המקום היה מהמם. היה נהדר, היה כיף, זה נראה כמו חתונה מדהימה. וזה מבאס שלא היינו שם, מסיבות רבות".

במקום להשתתף ביום הגדול של תרזה, מליסה אמרה לה ולג'ו היה יום שקט על החוף.

"טיילנו על החוף ואז היינו בחצר האחורית, די בהלם מכל דבר. ויכולתי לראות את הפנים של ג'ו," היא נזכרה, נזכרת בחתונה שלה. "תרזה הייתה שושבינה בחתונה שלי וגם לי הייתה ג'יה. היא הייתה ילדת הפרחים שלי. זה מכה הביתה. כמה שאנחנו כועסים על משהו שקרה, כמו ממש ממש כועס, וזה פוגע, אתה עדיין משפחה".

גם בפרק הפודקאסט, ג'ו הודה שהוא בהלם ממה שקרה בינו לבין תרזה.

"אני אחד מהחבר'ה הכי נחמדים בעולם. אני כל כך נחמד. אני כלכך מתוק. אני אתן לך הכל… ואני בהלם מהאופן שבו מתייחסים אליי מהמשפחה שלי, מהדם שלי, זה מה שהורג אותי כל יום", הוא חשף. "אתה צריך לחיות חיים כאלה. זה מזעזע כשאני הולך לראות את המשפחה שלנו. למה אני מקבל יחס כזה? למה [is Melissa] לקבל יחס כזה?"

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה להתחיל לשדר מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה ב-Bravo.

קישור מקור