מליסה גורגה של RHONJ מתייחסת ל

מליסה וג'ו גורגה של RHONJ מגיבים להערת "בחור טוב" של לואיס

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

מליסה גורגה מתייחסת ל"חוסר העקביות" של הריב שלה עם תרזה ג'ודיצה, מכנה את העליות והמורדות "מבלבלות". למרות שהגיסות התווכחו במשך שנים, על פי הדיווחים תרזה חצתה את הגבול על ידי הפצת שמועה בגידה על מליסה.

השמועה, שגרמה לקרב דרמטי בעונה הקרובה של עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזיהשפיע לכאורה על מליסה ובעלה ג'ו גורגה לדלג אליה על החתונה של תרזה לואיס רולס. למרות שבני המשפחה הלכו בפומבי הלוך ושוב, דיברו בשלילה במספר הזדמנויות, לואיס כינה לאחרונה את ג'ו "בחור טוב".

כשמליסה נשאלה מדוע לואיס אמר את זה על ג'ו, הכוכב טען שכן עמוד שישי"אנחנו לא יודעים."

לאחר מכן היא הביעה, "זה מאוד מבלבל. יש הרבה עליות ומורדות והרבה חוסר עקביות, אז אנחנו תוהים כמוך”.

לבעלה ג'ו היה תפיסה שונה, והביע ש"זה ממש נחמד" שלואיס מאמין בזה. הכוכב המשיך, "אני בחור טוב. יותר מדי טוב! זאת הבעיה!"

לואיס אמר את ההערה בזמן שסיפר סיפור מתי פגש לראשונה את ג'ו.

לואיס שיתף, דרך Page Six, "ברגע הראשון שפגשתי את ג'ו, אפילו הייתי אומר ששנינו הפכנו לפגיעים מאוד ב-10 הדקות הראשונות של השיחה."

הנשוי הטרי הוסיף, "הוא דיבר על העבודה שלי כגבר, עובד דרך s-t וכל הדברים האלה, כמו, אתה פשוט אוהב להיפתח אליו. ג'ו הוא מסוג הבחורים שאתה יכול לעשות לו את זה, או איתם."

הוא מאמין שג'ו, "בבסיס… [is] בן אדם טוב."

בשיחה עם Page Six ב-BravoCon 2022, ג'ו התייחס לריב שלו עם תרזה, והוא חשף כיצד זה משפיע עליו. "בשלב זה, אני פשוט לא יודע מה עוד לומר. אני עייף. נמאס לי לדבר על זה 13 שנים", הסביר.

"אני בן 48, ואני שמח שהתעוררתי הבוקר ומאושר שיש לי ילדים בריאים, אישה יפה, חיים יפים, ואני רק רוצה להיות מאושר, בנאדם", אמר ג'ו. "דרמה מהסוג הזה הורסת לי את החיים".

קישור מקור