מליסה על תגובתה של אנטוניה לג'יה עוקבת אחרי אבא

קרדיט: Media Punch/INSTARimages

יש מקום לברכות מליסה ו ג'ו גורגההבת של, אנטוניה, שזה עתה קיבלה את מכתב הקבלה הראשון שלה לקולג'. כמו כן, מליסה מפרטת כיצד אנטוניה מתמודדת עם הריב המשפחתי המתמשך שלהם עם הג'ודיסים.

אנטוניה גדלה מול קהלי הטלוויזיה, וכיום היא מבוגרת בת 17 בתיכון. אימא ו עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי הכוכבת מליסה ניגשה לסיפורי האינסטגרם שלה ביום רביעי, 21 בדצמבר, כדי לשתף את החדשות המשמחות.

הסיפור מציג חבילת קבלה מפן סטייט עם מליסה כותבת, "כל כך גאה בך [Antonia]!" היא הוסיפה כי זוהי רק "הקבלה מספר אחת" שכן בטוח יגיעו עוד.

ברור שאנטוניה לא הייתה נבוכה מההתלהבות של מליסה כשהיא פרסמה מחדש את הפוסט של אמה הגאה בחשבון האינסטגרם שלה.

למשק הבית של גורגה יש סוף סוף חדשות טובות לחגוג מכיוון שמליסה וג'ו נקלעו לריב מגעיל עם בן משפחתם RHONJ כוכב משותף, תרזה Giudice.

למרבה המזל, אנטוניה לא מוטרדת מכל הדרמה של משפחתה המפורסמת, שכללה לאחרונה את בני הדודים שלה גיה ג'ודיצה ו מילניה ג'ודיצה מפסיקה לעקוב אחר אביה ג'ו.

"זה כל כך מטורף [Antonia] היא כזו נטולת דרמה – כאילו היא כמעט מצחקקת מדרמה, כמו צוחקת עליי, כאילו היא תצחק עליי. היא תהיה כמו 'אוי אמא, בבקשה' כאילו היא לא מתרגשת מהעובדה שאפילו, אתה יודע, בני הדודים שלה הפסיקו לעקוב אחרי הוריה באינסטגרם, כאילו היא פשוט אומרת 'את יודעת מה אמא? לא הבעיה שלך, שלהם'", טענה מליסה בפודקאסט שלה, מליסה גורגה בתצוגהבאמצעות כָּבֵד.

למעשה, מליסה חושבת שאנטוניה ירשה ממנה את "ההתנהגות השלווה" שלה.

"אני חושבת שהיא קיבלה את זה ממני, אתם," היא המשיכה. "כן, לימדתי אותה איך להתמודד עם מצבים…"

נראה שכל בני הדודים של ג'ודיצה/גורגה החליטו לא לתת לנטייה של המשפחה המפורסמת שלהם לדרמה להשפיע על היחסים שלהם זה עם זה.

עוד באוקטובר, תוך כדי הופעה ב שני T'ים בתרמילבתה הבכורה של תרזה, גיאביטא כמה קרובים היא ובני הדודים שלה.

"המשפחה כל כך חשובה לי, ואני כל כך שמחה על מערכת היחסים שיש לי עם האחיות שלי, אמא שלי, הצד של אבא שלי כל כך חזק שכמו שאני מתכוון, ברור, אני לא רוצה שהקשר בין בני הדודים שלי ימשיך הצד של אמא שלי יושפע ואני מקווה שזה לעולם לא יהיה בגלל ה-BS הזה," טענה גיא.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי הדרמה אמורה להתחדש עם הבכורה של עונה 13, שתשודר ביום שלישי, 7 בפברואר, בשעה 21:00 EST בבראבו.קישור מקור