מעצב השיער של תרזה ג'ודיס מפרק 10 אלף דולר שיער לחתונה

תרזה ג'ודיצההחתונה של לואיס רולס עולה לכותרות כבר כמה ימים, אבל מה שמעריצים רבים עדיין מרכלים עליו הוא התסרוקת המוגזמת (תרתי משמע) עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי OG בחרה ללבוש את הנישואים שלה.

התסרוקת הייתה חצי שיפוץ שהרכיבה את תלתלי כוכבת הריאליטי על ראשה בצורה מרהיבה בשמיים כשהקנוקנות הנותרות יורדות על גבה. זו הייתה אמירה, בלשון המעטה.

תסרוקת חתונה של תרזה ג'ודיצה

הסגנון בהחלט עורר ויכוח ברשת. יש מעריצים שאוהבים את זה, ויש מעריצים ששונאים את זה.

למרבה המזל, מעצב השיער של תרזה, לוצ'יה קזזהשעבד עם תרזה מאז העונה השלישית של RHONJהיה מסוגל ל להשלים עם אנדי כהן על שלו סיריוס XM רדיו אנדי טוק שואו. היא נתנה למאזינים ולמעריצים תובנה קטנה על מה שלקח בחשבון את בחירת התסרוקת של תרזה ביום הגדול שלה.

לוסיה אמרה לאנדי שבאופנה אמיתית של ג'רזי, "אתה הולך בגדול, או שאתה הולך הביתה", וזו הייתה המנטליות שהיא וטרזה לקחו ללב כשהם יצרו את תסרוקת יום החתונה של תרזה.

לפי לוסיה, תרזה רצתה שהשיער שלה יהיה "מעל העליון", והוסיפה, "היא תמיד עוסקת בשיער, אז שיתפנו פעולה יחד".

אין ספק שהשיער של תרזה היה בקנה מידה אפי, אז איך כל זה קרה?

לוסיה אומרת שהיא וטרזה שלחו ממים ומערכונים הלוך ושוב במשך שבועות.

"היא הייתה שולחת לי את אלה [hairstyles] שהיו כל כך משוכללים וכמו, חתונה איטלקית, כאילו מאוד מוגזמת. ואני הייתי כמו, אהבה, אהבה, אהבה", אמרה לוסיה, וציינה שהתסרוקת עשויה לחלוטין משיער אנושי. הוא הונח על גבי RHONJ ראש כוכב ושזור בהרחבות.

לוסיה המשיכה ואמרה כי השניים נסעו יחדיו לניו יורק ו"ניסו כל פריט שיער" שהם יכלו לשים עליה את ידיהם.

"ניסינו כל פריט שיער, כל כתר, כמו פעמיים," אמרה לוסיה. ואז, השניים סוף סוף החליטו על הכתר שלבשה תרזה לחתונתה.

"כשהם שמו [this] אחד עליה, זה העלה דמעות בעיניים," לוסיה פרצה. "זהו זה. זה הכתר".

לפי לוסיה, לתרזה היו תוספות בשווי של למעלה מ-7,000 דולר לשיער הטבעי שלה כדי להשלים את המראה. כמובן, אנדי רצה לגנוב את זה בשבילו צפו במה שקורה בשידור חי מועדון, אבל למרבה הצער, זה היה לא קשה מכיוון שהוא "שכב בערימה על הרצפה" אחרי היום הגדול.

יש לקוות שהנישואים האלה נמשכים כל עוד ההארכות האלה.

קישור מקור