כוכבת RHOBH, ליסה רינה מתנצלת בפני המעריצים לאחר פוסטים שנויים במחלוקת, פותחת על איבוד אמה בזמן שדורינדה מדלי מגיבה

מעריצי RHOBH מטיחים את ליסה רינה על תספורת חדשה, ראה תמונה

קרדיט: PAPIXS/INSTARimages

האוהדים טורקים ליסה רינההתספורת החדשה של, משווה אותה ל"קליי אייקן" ו"קריס ג'נר." התסרוקות של הכוכבת היו נושא לוויכוח במשך שנים רבות עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס לאחר ברנדי גלנווילהטענה של 'היו לה את אותה תסרוקת במשך 20 שנה'.

הצופים גם ביטלו את בחירות הפאות שלה במהלך אירועי שחקנים שונים, אם כי נראה שהשחקנית לא מתרגשת מהעלבונות, והיא ממשיכה לעשות בחירות שיער מעניינות.

ב פוסט באינסטגרם ב-15 בדצמבר, ליסה פרסמה תמונה המציגה את ה-'do' החדש. היא כתבה בכיתוב, "Chop Chop", והיא הוסיפה אימוג'י נוצץ.

אבל כמו חשבון Bravo @allabouttrh שיתף את התמונה אינסטגרםמעריצים מיהרו להערות כדי לחלוק את מחשבותיהם.

"מה בחימר אייקן?" שאל צופה אחד, בהתייחס לסגנון האייקוני של השחקן אמריקן איידול.

מעריץ אחר האשים אותה ב"רוצה[ing] להיות קריס ג'נר כל כך גרוע" – רמז למטריארך של קרדשיאן/ג'נר. מוקדם יותר השנה, ליסה התנערה מהחברה לצוות קתי הילטוןטקילה של, בטענה שהיא העדיפה לשתות את המותג של בתה של "חברתה" קריס קנדל ג'נר.

משתמש אחר השווה את השיער של ליסה לזה של מהפך אקסטרים: מהדורת הביתשל טיי פנינגטוןשפעם היה לו סגנון דומה.

אחר שאל מדוע ליסה "שינתה את תסרוקת 25 השנים שלה לזה?" מעריץ אחר הציג את השאלה, "האם היא חתכה את זה בעצמה? או שהיא תאשים את קתי?"

העלבון האחרון היה התייחסות להאשמות של ליסה נגד קתי בעונה האחרונה, כאשר היא טענה שחברה לצוות איים על הרשת, ועל אחותה, ברגע מחוץ למצלמה.

צופה אחד טען שהתסרוקת החדשה "תואמת את האישיות שלה: בלגן מוחלט". אחר שאל, "למה היא מתעקשת להיראות כמו נער מתבגר משנות ה-90?"

מעריץ אחר, לעומת זאת, אמר שהתסרוקות שלה לא חשובות כי הפאות שלה יאפילו עליהן.

"היא פשוט תמשיך לגרור פאות זולות על ראשה ולנסות להפוך את השם שלהן לדבר", כתב המשתמש. "…[She] קופץ ישר על מה שלא יהיה [name] האדם הראשון קורא, כאילו זה איזה שם שנון ומופלא. מישהו יכול לצעוק 'גרטה' והיא תהיה כמו 'כן!! כן!! גרטוד, אני אוהב את זה, זהו! תגיד שלום לגרטוד!' ואז לפצח את עצמה כל כך חזק שהיא כמעט נופלת מגב הכיסא שלה."

למרות שנראה היה שהתספורת גרפה יותר ביקורת מאשר שבחים, התמונה זכתה ל'לייק' על ידי חברתה ובת בריתה אריקה ג'יין.קישור מקור