מקור מדוע קים קרדשיאן ופיט דיווידסון נפרדו

קרדיט: בריאן פראל/MEGA

קים קרדשיאן ו פיט דיווידסון התפצלו.

כמעט שנה לאחר שהם נקשרו לראשונה בעקבות בן ה-41 הקרדשיאנס הופעת הכוכב על סאטרדיי נייט לייבשבה הופיעו קים מנשקת את הקומיקאית, בת 28, בזמן שהם היו לבושים כמו יסמין ואלדין, הזוג, שבסופו של דבר הפך לרשמי באינסטגרם במרץ, כבר לא.

"הם התפצלו בשלום השבוע", אמר מקורב Us Weekly ב-5 באוגוסט.

כפי שהמעריצים יזכרו, קים ופיט עשו מאמץ לשמור על הרומן שלהם פרטי בהתחלה. עם זאת, בגלל קניה ווסט45, אביהם של ארבעת ילדיה של קים, נורת', 9, סיינט, 6, שיקגו, 4 ותזמור, 3, התייחס לנושא במספר הזדמנויות, תוך שהוא גם הביע עניין בפיוס עם קים, הם בסופו של דבר החלו לחיות מערכת היחסים יצאה בפומבי ועשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום ב-Met Gala מוקדם יותר השנה.

זמן קצר לאחר מכן, פיט ערך את הופעת הבכורה שלו הקרדשיאנס בטריילר לעונה השנייה, שבו קים שאלה את החבר שלה דאז, "מותק? אתה רוצה לקפוץ איתי למקלחת ממש מהר?" ופיט זרק הכל במהירות כדי ללכת אחריה.

אמנם נראה היה שהדברים בין בני הזוג הולכים טוב מוקדם יותר הקיץ, במיוחד לאחר שפיט דיבר על תקוותיו לנישואים ולילדים קווין הארטשל הארט אל הלב ביולי, באומרו שהוא "בהחלט בחור משפחתי", נראה היה שהם מאתגרים יותר לאחר שפיט עבר לאוסטרליה כדי לצלם את הסרט הקרוב שלו, קוסמים!

למרות שקים ביקרה את פיט, התקשורת שלהם הייתה מוגבלת במידה רבה למיילים וצ'אט וידאו.

"הם שולחים זה לזה מכתבי אהבה בזמן שהשני ישן ו-FaceTime בכל פעם שלוחות הזמנים שלהם מתקשרים", אמר מקורב ל-Us Weekly לפני ימים. "המרחק היה קשה, אבל אפילו תקשורת למרחקים ארוכים מרגשת עבורם."

לגבי המקום שבו קים עומדת עם קניה בעקבות הדרמה שלהם על פיט לפני חודשים, דיווח מאת E! חֲדָשׁוֹת אישרו שהגירושים שלהם "מתקדמים".

"הם בשמחה שותפים להורות", שיתף מקורב כמקור שני כי הזוג לשעבר נמצא "במקום ממש נהדר" ביחסי ההורות המשותפת שלהם.

אבל בעוד קים הראתה לאחרונה תמיכה במותג האופנה של קניה, Yeezy, הם לא חוזרים להיות ביחד. ובכל זאת, מקורב שלישי אומר שהם "מצטרפים לחלוטין להפיכת ילדיהם לעדיפותם".

"קים שמחה שהתבקשה להיות חלק מהקמפיין עם הילדים ולתמוך בקניה בדרך זו", הסביר המקור. "אבל זה לא סימן שהם חוזרים להיות ביחד."

באשר לקים ופיט, המקורות אמרו שלאקסים עדיין יש "הרבה אהבה וכבוד אחד לשני".

קישור מקור