מקור משתף מדוע קיילי ג'נר וטרוויס סקוט נפרדו שוב

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

טוען מקור טרוויס סקוטחוסר המחויבות של קיילי ג'נר הייתה השפעה גדולה בפיצול שלהם. הכוכבים הפכו להורים עם לידת בתם סטורמי, שכיום בן ארבע. בנם – ששמו עדיין לא פורסם – נולד בתחילת השנה שעברה.

בני הזוג נפרדו בעבר באוקטובר 2019, כאשר קרדשיאנס כוכבים הודיעו שהם לוקחים הפסקה מהקשר.

"אחד הגורמים התורמים לפיצול האחרון שלהם הוא שאחרי 6 שנים ביחד ושני ילדים, טרוויס עדיין לא הראה לקיילי שהוא מחויב לה ב-100 אחוז לכל החיים", אמר מקורב לקרדשיאן בראיון ל- הוליווד לייף. "הוא יודע כבר כמה שנים שקיילי רצתה להיות מאורסת, והם דנו בזה. אבל הטבעת מעולם לא הגיעה, וחבריה ובני משפחתה מאמינים שזה מגיע לה. היא רצתה את חתונת החלומות שלה כל כך הרבה זמן וטרוויס היה מודע לכך".

מקור אמר לרשת כי משפחתה קיוותה שטרוויס יעלה את השאלה כשלקח את קיילי לחופשת יום האם בטורקס אנד קאיקוס. "בכל הנוגע לאירוסין, משפחתה של קיילי דחפה לזה כל כך וכולם יכולים רק לקוות שהוא יציע נישואים בקרוב", אמר המקורב.

לפי Us Weekly, בני הזוג נפרדו ממש לאחרונה. "קיילי וטרוויס שוב יוצאים לחופש, הם היו אמורים לבלות את החגים ביחד, אבל היא נסעה לאספן כדי להיות עם המשפחה והחברים שלה שם למעלה", אמר מקורב שדיבר עם האאוטלט. "זה קרה כל כך הרבה פעמים בעבר, כי ידוע שהם שוב דולקים שוב, אבל תמיד נשארים חברים והורים מעולים."

הוליווד לייףמקורו אמר שלזוג המפורסם היה "תיקון גס" שהושפע מ"מתח".

"שניהם עברו תקופה קשה לאחרונה כי שניהם לחוצים במיוחד עם לוחות הזמנים העמוסים שלהם", שיתף מקורב. "הם נפרדו כמה פעמים בעבר וחזרו להיות ביחד, אז אף אחד לא יופתע אם הם יעשו זאת שוב. אחרי כל מה שהוא עבר בשנה האחרונה, העובדה שקיילי עמדה לצידו מדברת רבות".

קישור מקור