ד

מקור על איך RHOC שיחק תפקיד בפיצול של ג'ן ארמסטרונג

ד"ר ג'ן ארמסטרונג ובעלה המנוכר, ריין הולידייעל פי הדיווחים "מסתדרים היטב" בעקבות בקשתה לפרידה משפטית בחודש שעבר והגשת הגירושין שלה בשבוע שעבר.

חודשים לאחר ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' חבר השחקנים חשף את הבעיות הזוגיות הרבות שלה למצלמות בראבו, היא וריין הפסיקו את זה. וכשהם מתחילים בתהליך הגירושין, שג'ן מקווה שיביא לה משמורת משפטית ופיזית מלאה על ילדיהם, לפי הדיווחים הם עושים כמיטב יכולתם להישאר במקום טוב.

"ג'ן וריין מרוכזים במשפחתם, וכרגע מסתדרים היטב", אמר נציגה של ג'ן בהצהרה ל E! חֲדָשׁוֹת ב-5 ביוני.

לפי הדיווח, ג'ן וריין נפרדו ב-6 באפריל. עם זאת, בקשתה של ג'ן להפוך את הפרידה שלהם לחוקית לא הוגשה עד ה-13 במאי, ואז היא ציינה "הבדלים בלתי ניתנים לגישור" כסיבה מאחורי הפילוג ביניהם.

כפי ש RHOC המעריצים יזכרו, ג'ן אישרה מוקדם יותר השנה שהיא וריין, שחולקות את התאומים ורה ווינס בני ה-10 והבן רוברט בן התשע, נפרדו זמנית לאחר צילומי עונה 16. עם זאת, לאחר שבילו זמן מה בנפרד, היא מאוחר יותר אמר ששניהם היו ב"מקום נהדר". למרבה הצער, בחודשים שחלפו מאז השתנו דברים ביניהם.

"ג'ן ניסתה להתמודד עם כמה בעיות תקשורת שהיא וריין נאבקים בהן כבר די הרבה זמן", גילה מקורב ל-E!. "לאחר שלא הצליחה להתגבר על הבעיות הללו, ג'ן החליטה לאחרונה שעדיף להתקדם כהורים משותפים, ולא כבעל ואישה. הילדים שלהם תמיד וימשיכו להיות בראש סדר העדיפויות שלהם כשהם לומדים לחיות בנפרד".

למרות שהמקור התעקש שהתוכנית "לא תרמה לבעיות כלשהן בין ג'ן לריין", הם ציינו שהתפקיד של ג'ן בסדרה "אילץ אותם לראות איך הם מתקשרים זה עם זה".

כעת, כשהם מתחילים בתהליך של סיום חוקי של נישואיהם בני שמונה שנים, מקור אחר אמר שג'ן וריין מתכננים לעשות זאת "באופן לא רגשי ככל האפשר".

"למרות שהם עצובים, הם יודעים שזה הכי טוב לעת עתה", הוסיף מקורב וציין שג'ן וריין ימשיכו להשתתף בטיפול ביחד.

עונה 17 של עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' צפוי לעלות בבראבו בהמשך השנה או בתחילת השנה הבאה. אין עדיין מילה אם ג'ן תחזור או לא.

קישור מקור