מרגרט ג'וזף גויל את ג'ן עבור פיוס מזויף

מרגרט ג'וזפס ו ג'ניפר איידין אולי נראה מתקן במהלך העונה ה-12 של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי. אבל, במהלך הופעה ב-BravoCon, מרגרט חשפה שהרגשות של ג'ניפר היו מזויפים.

כשהיא צללה את בן זוגה לקאסט כלא אותנטי והטיחה את ג'ניפר על הדרך ה"בלתי הולמת" שבה דיברה על חווית התקיפה המינית שעברה, מרגרט הודתה שהיא הייתה המומה מהתנהגותה של ג'ניפר בעונה 13 והתייחסה למחלוקת המתמשכת בנושא. עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס על האם או לא ליסה רינה מוּגזָם קתי הילטוןההתמוטטות של אספן.

"אני שונא צביעות ואני לא ממציא שקרים. אני לא ממציאה סיפורים. אמרתי לבעלה היה רומן? לא הפתעתי אותה עם זה. התנצלתי באמת ובתמים. הרגשתי נורא כשראיתי כמה היא פגועה. השלמתי איתה באמת ובתמים", נזכרה מרגרט על בעיות העבר שלה עם ג'ניפר, שהתעוררו כשהטילה את הפצצה בערך ביל איידין בפרק הבכורה של עונה 12. "כשאני משלים עם מישהו ואני אומר, 'אני מצטער'. אני מתכוון לזה מהלב. יש אנשים שלא ככה אז זה היה קצת מזעזע".

"השנה… היא לא השלימה איתי באמת… היא מצאה את זה בשבילי", המשיכה מרגרט בדבר מה שהמעריצים יראו בעצמם בקרוב. "אתם תראו את העונה."

לדברי מרגרט, היא הייתה נגעלת מהאופן שבו ג'ניפר דיברה על התקיפה המינית שספגה במקום העבודה, במיוחד בהתחשב שבעלה שכב עם מישהו שהוא עבד איתו.

"דיברתי בגלוי בספר שלי על ההטרדה המינית שלי ועל מה שקרה לי בקריירה שלי כנערה צעירה. והיא אמרה שישנתי בדרך לפסגה", נזכרה מרגרט. "היא הפחיתה את ההטרדות המיניות שלי ביודעה טוב ויפה מה קרה עם בעלה… בידיעה טוב ויפה שלבעל שלה היה רומן עם מישהו שהוא עבד איתו".

"אי אפשר להגיד שישנתי בדרך לפסגה. זה לא הולם", היא המשיכה והוסיפה שלג'ניפר "היתה המון הזדמנויות להתנצל".

באשר למחשבותיה על הדרמה של RHOBHמרגרט אמרה שהיא לא מאמינה שליסה הגזימה את הסיפור שלה על קתי.

"אני לא חושב שליסה רינה משקרת. זה לא אומר שאף אחד לא אדם רע ותקשיב, ליסה רינה יכולה לקבל לידה גרועה ואולי היא לא עשתה את זה כמו שצריך אבל דברים קורים", אמרה מרגרט. "היא הביאה לנו טלוויזיה נהדרת במשך שנים רבות, אבל שני דברים יכולים להיות נכונים."

כמו כן, במהלך הראיון, ה RHONJ חבר השחקנים הגיב לקהל ה-BravoCon שקרא ליסה כשהיא הגיעה להתארח לפאנל משלה.

"לעשות בוז לה היה ממש קשה," אמרה מרגרט.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור