מרגרט ג'וזף של RHONJ על הסלב ​​הכי גדול ל-DM שלה, Diss

קרדיט: JOHN NACION/startraksphoto

מרגרט ג'וזפס מגישה את הסלב ​​הכי גדול שהיא קיבלה ממנו פעם DM.

תוך כדי צ'אט עם עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' כוכב נואלה ברנרר על סדרה מיוחדת לבראבו, ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר השחקנים גם הסתכל אחורה על הדיס ה"ספוג" שלה זיגי פליקר, ג'ניפר איידיןהרבה מתפארים בבית שלה, ועוד.

לאחר שנשאלה על הסלבריטאית הגדולה ביותר שהחליקה ל-DM שלה בפרק ה-23 במאי של עקרת בית לעקרת ביתענתה מרגרט, "די סניידר," סולן להקת ההבי מטאל Twisted Sister, לפני שאישר שההודעה "שום דבר לא הולם".

מרגרט נשאלה אז על טעות הטירון שלה. ובעוד שהיא הציעה לראשונה "להתקשר [Siggy] 'Soggy Flicker'" לא היה הצעד הכי טוב שלה, היא תיקנה את עצמה במהירות ואמרה שהביטוי הוא למעשה "קלאסיקה".

"לא חשבתי שזה יימשך כל העונה. אתה לא יודע כשאתה אומר משהו אם זה יישאר כל העונה וזה תקוע כל העונה וזה גרם לה להתפרק. עכשיו לא חשבתי שזה הולך לקרות. אז טעות של טירון היא לפעמים כשאתה אומר משהו, ההשלכה יכולה להיות כל העונה. באופן אישי, אני חושבת שזה מדהים אז אני אוהבת את הטעות הטירונית הזו", הודתה וציינה שהיא "לא ממש התנצלה".

"רק אמרתי, 'לא התכוונתי לפגוע בך עד היסוד'", הסבירה מרגרט. "לא חשבתי שזה עניין גדול אבל לפעמים מה שטירונים לא חושבים שהוא עניין גדול הוא עניין גדול למישהו אחר ואני חושב שלפעמים אנחנו לא מבינים את זה. אבל החלק הכי טוב בלהיות עקרת בית הוא שאנחנו לא חושבים תמיד לפני שאנחנו מדברים."

כשהיא עוברת לג'ניפר והערותיה הרבות על 16 חדרי האמבטיה שלה, מרגרט כינתה את התנהגות התרברבות שלה כטעות הטירונית של חברה לצוות.

"כשהיא הגיעה, הייתי כמו, 'חייג את זה בחזרה. 16 חדרי שירותים. זה בסדר להיות גאה בבית שלך, אבל להתפאר?' אין לה 16 אנשים בביתה. זו לא נקודת התרברבות," ציינה מרגרט.

באשר לבזבוז האחרון שלה, מרגרט קראה לזוג נעלי טום פורד שלבשה RHONJ איחוד.

"[They were] נעלי טום פורד יפות. הם היו כמו $1,800 או $1,900", היא חשפה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה.

קישור מקור